Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Dziękuję Łukasz za zaproszenie, ale dziś dobrym kompanem do rozmowy bym nie była:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to jak uważasz, że nie jesteś dobrym towarzystwem to się mylisz pamiętaj, że zawsze to można zmienić a rozmowa bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ile bym nie miał to nie bardzo chce mi się pracować. Niestety pisać nie bardzo się da, bo coś wiesza się nasz temat. Może teraz będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Wiem wiem Łukasz rozmowa dużo pomaga, dziś się o tym przekonałam że rozmowa z drugą osobą ma duży wpływ na nasze samopoczucie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Madziu sama się przekonałaś , wiesz ważne, że masz do kogo zadzwonić z kim pogadać . Nawet jak rozmowa boli to rozładowuje napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wiesz, że spodziewałem się paskudnej pogody. U nas słoneczko i wieje, także nie narzekam. Jeszcze 2,5 godz i do domku. Chyba jutro odwiedzę Was na forum, bo żona idzie na uczelnię , a ja zostaje sam w domu i będę sprzątał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dość sprytny i nie ma szans. Jakby było ryzyko to nie myślałbym o pisaniu z Wami jutro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Beatko, ale czasami to .. Nieważne zostańmy przy tym jak jest. Na mnie już czas . Życzę Wam miłego popołudnia i przyjemnego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz sam musisz podjąć decyzję ,czego chcesz..Ja byłam niegrzeczna i wiem co to znaczy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dośc że zdziry top jeszcze nieroby siedzi jedna z druga całymi dniami i naperdala w kalwaiturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 15.02 wybacz ale jesteś snobem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziry,??Ty się rozpędz i wolnij w główkę! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystam z smartfona..i Jestem osobą pracująca, nienapiepszam fizycznie , rączki mam wolne bo na taśmie nie pracuje .Jestem kobieta atrakcyjną i mama męża i mogę mieć każdego. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Trzeba bło się uczyć też byś miał fajna robote i nie musiał wyładowywać swojej flustracji. Ale po co ja to pisze zaraz dowiem się kim ja jestę :) To że nierób to wiem zawsze uwazalem że praca musi być lżejsza od snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest"flustracja" matole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arancia
Beatko...nie spimy, herbatke parzymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×