Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
,,,,,,,,,,,,,,,Bardzo ciężki dzień dziś u mnie. ,,,,,,,,,, Szukalas mozgu i go nie znalazlas? ojjjj,to czekaja cie w najblizszej przyszlosci same zle dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda zes kurfa! zwykal kurfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po te wyzwiska myślisz że wyzwiskami cos zmienisz cos wniesiesz do tematu niesądze myślisz ze dziewczyny przejmują się zdaniem anonimowego gościa :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prdle a te idiotki dalej pisza.i zeby pisaly cos sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piszę: kochałam się z mężem , zalał mnie gorąca spermą był odlotowy sexs..za 3 godz spotkałam się z kochankiem tylko na rozmowę a skoczyło się namiętny sexsem, kochanek był zachwycony smakiem i wilgotnością mojej cipki...a za chwilę wrócił do domu i całował swoją slodką żonę w usta..ciekawe? I kto na tym najgorzej wyszedł? ??? Hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd w ludziach tyle agresji powiedzcie co wam daje takie bezsensowne wyzywanie obcych osób co chcecie osiagnać. jaki skutek bo nie są to merytoryczne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ze ty! :) po pierwsze ze masz juz pewnie hpv a po drugie ze sie lajdaczysz,po trzecie jestes zwykla sierka,spustem do spermy,a po czwarte bidny ten twoj chlopina bo ja to bym c***i/zde wypalil. I włala! wiecej takich szmat a kobiety nie ogonią sie od raka szyjki macicy!!! Gratuluje ci -jestes nikim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRITTT a chcialbys miec taka zone? chcialbys zeby zona cie calowala ustami ktore wczesniej robily dobrze innemu facetowi? chcialbys calowac piersi zony na ktorych byla godz.wczesniej sperma innefo gaceta? Ogarnijcie sie! spojrzcie na to z waszej perspektywy.Przeciez co robia te scierki to az zal czytac.I co? tak trzymasz ich strone?? Czyli jestes taki sam...NIC WART!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedna teorie może jesteście ofiarami "złego dotyku" molestowania albo ofiarami gwałtu stad ta nienawiść do kobiet. brakowało wam miłości czułości i zrozumienia forum może być dobrym miejscem żeby porozmawiać o tym. My nie będziemy się smiać z was ani obrazać. przecież jesteście inteligentnymi a przynajmniej mam taka nadzieje pogadajmy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piep/rzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spytaj sie co maja te twoje forumowe kolezanki ze oplywaja w s*****e kochanka i meza.nierowno pod sufitem? a moze to one byly kiedys molestowane ze gardza soba i mezem ktory ufa im i zapieprza na caly dom,zeby ta miala co do gara wlozyc?zeby miala na oplaty miedzy innymi na oplate neta na ktorym wypisuje takie fanaberie,bzdury i glupoty. jak jestes sprittt facetem to spojrz na to realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz ze twoja żona czy dziewczyna tego nie robi zaraz się oburzysz ze jesteś pewny ze wiesz z kim jesteś.Wiesz ja tez byłem pewien że nigdy nie zdradzę że JA w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprit to lamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arancia
Olejcie tego trolla... czas zrobic przeciag i wywietrzyc ten smrod. Jak mija Wam wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frajerze!! jestem KOBIETA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aRANCIA wywietrz to se ci/psko bo zalatuje makrelą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty na poziomie skrajnej patologii...W kolejkach do mopsu te grypsy podlapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arancia i tu pokazujesz swoja kulture,obycie..skad ty kobieto jestes? widze,ze chyba naprawde te kochanki resztke godnosci i umyslu ci wychlapaly. a co masz do ludzi biednych? co masz do ludzi,ktorzy chodza i prosza o zapomoge? co masz do ludzi krorzy stoja w kolejkach do mopsu? masz cos?? moze troche wspolczucia tym,ktorzy nie maja tego co my? gdzie twoja kultura? gdzie obycie? gdzie szacunek dla drugiego czlowieka?? Naprawde ale jak tak was podczytuje,to wcale sie nie dziwie tym gosciom co tu piszan na was te wszystkie szyderstwa,bo to prawda! Smutne to ze taka jedna z druga siedziprzed kompem,wypisuje herezje a ma za nic ludzi ktorzy potrzebuja pomocy-ludzi biednych. Rozumiem w pelni ten lincz na was. A z drugiej strony,wezcie sie do roboty...Moze wlasnie mala pomoc takiej biednej osobie przyniesie wam troche wartosci i szacunku do samego siebie.Bo jak narazie tego nie zauwazylam... Biedni wewnetrznie jestescie. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu swieta prawda! to bezmozgi i wlasnie to pokazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieda nie jest patologia. Zalosni sa Ci...co tylko szukaja okazji, zeby kogos opluc. Jakim trzeba byc nieszczesliwym czlowiekiem...zeby miec w sobie tyle jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mopsie jak sama napisalas sa biedni ludzie ty kretynko! tego nie wiesz? a wiesz jak dawac szpary na prawo i lewo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tępe qrwy tylko jad wszędzie widzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dooookladnie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz sobie sam/a ze soba, dobrze Ci idzie;) :P Po tym co piszesz...od razu widac z kim ma sie do czynienia. Polecam sprawdzic znaczenie pojec,zanim osmieszysz sie kolejny raz na forum. I tak w ogole sie doksztalcic, zamiast razic ignorancja. Nie wystarczy skonczyc gimnazjum, zeby podejmowac powazne dyskusje z doroslymi...Nie pchaj sie w miejsca, w ktorych nie jestes w stanie sie odnalezc...Zdepcza Cie. Zapewniam...ze nie ma w mojej wypowiedzi zlosliwosci...a jedynie chec uswiadomienia Ciebie...mimo iz zdaje sobie sprawe...ze tego nie zrozumiesz. Pozdrawiam serdecznie i zegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Madziu...to tylko gimbusy sie nudza:) Kazdy wiek ma swoje prawa... Musimy byc wyrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×