Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Beatka kiedy zrobiłem dokładnie jak Ty mówisz i potem moja Córka mi powiedziała . Tato czemu tak długo męczyłeś się z matką czemu nie rozszedłeś się wcześniej i co jej miałem powiedzieć że to dla niej ?bez sensu szkoda tylko czasu mojego i jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata co Ty pleciesz? Jak to nie musisz być szczęśliwa? Ile Ty masz lat 7O? A Ja z kolei nie chcę być nieszczęśliwa...Muszę tylko się odnaleźć, bo się zatraciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jestem jedyną osobą która ma tutaj dobry humor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poprosimy trochę dawki tego Twojego humoru :) ..R nie wiem co mam już sama robić.Moja mama też jest za tym ,żebym odeszła od niego ,ale waham się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka rzadko radze żeby się rozstać ale na tyle na ile znam Twoją sytuacje to ciągnięcie tego nie ma sensu szkoda życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo ktoś mnie w końcu zauważyl po dwóch dniach :p No fakt, przez najbliższy miesiąc na widok kobiet narzekać nie mogę, szkoda tylko że przez ekran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w tym przypadku z R. Trwanie na siłę w takim związku to krzywda dla dzieci i to straszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko z boku tak się wydaje. Potrzeba dużo odwagi żeby zmienić swoje życie. Beata sama musi wiedzieć czego jej brakuje, i czy może nadal z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczny związek rodziców potrafi się mocno odbić na psychice dziecka i nie da się tego wymazać z pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spritt Ja nigdy swego życia nie chciałam zmieniać, bo Mi jest tak dobrze. Mam dobrego męża , którego nigdy bym nie zamieniła na nikogo innego. .Ale i był jeszcze pan X..i On jest dla Mnie problemem. Chcę o Nim zapomnieć , i wrzucić Go z mego serca i myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie sądziłam że mając uporządkowane , szczęśliwe życie, można tak się wkręcić w romans z uczuciem, porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie jak zapomnieć czy to możliwe zapomnieć piękne chwile za którymi tęsknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z Nas jest zagubiony . Mój mąż smacznie chrapie hm zazdroszczę mu tego szczęścia. .a Ja ciężar swojej głupoty będę dźwigać do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×