Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

W sumie zlecenie małe, okien jest w sumie 2o ale inne rzeczy też są do zrobienia. ..a wina mam tyle zapasów że przez miesiąc wszyscy tutaj na tym topiku moglibyśmy się alkoholizować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co tzn. , że już ma świadomość twojej decyzji. Myślę , powinnaś wystąpić o rozwód , bo to nie jest tak , że załatwisz to szybko. Pewnie będą chcieli wyznaczyć wam negocjatora. To potrwa, jeśli nie widzisz z nim dalszej przyszłości to mu to powiedz prosto w oczy i że podjęłaś decyzję i chciałabyś to zakończyć bez długiego ciągania się po sądach. Wierze , że chłop zrozumie to i nie będzie chciał krzywdy dla dzieci. One są już na tyle duże , że zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia o premii możemy porozmawiać po skończonej robocie jak efekt będzie zadowalający dla Ciebie. Na pewno byłbym zadowolony z każdej premii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde dycha za godzinę, to lepiej niż mam teraz. Nie szukasz na stałe pomocy domowej? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia Ty masz dobrze,a ja sama muszę te cholerne okna myć,zobacz ile masz chetnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko wiesz dużo mam wolnego w grafiku, wiec myślę , że i u Ciebie się wyrobię przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie , widocznie Madzia woli zapłacić skoro ma kasę jak mówisz ;) Ja już kuchnię posprzątałem , teraz kurze , odkurzanie i ścieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz fajnie,że pomagasz w domu ;) Powiedz o co Ci chodziło z tym,że jestes za grzeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, z Magdy taki banan że nawet za mycie okien płaci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem taki kryzys pare lat temu , że dość często o tym myślałem, ale na szczęście mi przeszło. Po drugie nauczyłem się rozmawiać z żoną o tym i jest lepiej dużo lepiej. Ja ją też zrozumiałem . Budowaliśmy dom to też nas bardzo mocno sprawdziło , kosztowało dużo stresu , nerwów i chyba jeszcze bardziej scaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz bo jak to zrobisz wszystko się wtedy zmieni. No ale też nie zapomni się tych chwil ,przynajmniej ja nie zapomnę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Beatko i to mnie kusiło , nieznane. Inne ciało, inny zapach, pewnie inne odczucia, wrażenia, można wymieniać bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko sie zgadza,chciałam pisać na @,ale nie wiedziałam czy to Twój ,duzo podszywaczy jest ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wszystko się zgadza, działa adrenalina i ona nakręca wszystko.Potem tęsknisz za tym wszystkim ,chcesz jeszcze.Wciąga jak narkotyk to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę sobie wyobrazić, ale to też rodzi ryzyko popełnienia błędu , że to wyjdzie, bo na pewno trzeba kombinować spotkania, czas na nie miejsce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to raczej nie planowaliśmy tak ,tylko ja mówiłam,że mam teraz czas ,a on się dostosowywał .Raz wypaliło,raz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×