Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Gość gość
Jak można nie znać na pamięc takiej klasyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że faceci dużo się chwalą, a kiedy przychodzi czas żeby udowodnić. .jest ups i po zawodach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie podpuszczać mnie bo potem mezow będziecie budzić albo raczki na kołderce ciężko będzie wam utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ur******aj się Magda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...nocne marki;) Ja dzis wyspana i w dobrym nastroju. Milutkiego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czyżby wszyscy mieli zajęcie , że nikt nie pisze. Zeszło mnie trochę doczytanie tego co pisaliście w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Łukasz ,po tym wczorajszym nocnym pisaniu nie mogłam zasnąć,myślałam nad tym wszystkim. Muszę coś postanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię Ci się. W końcu to nie łatwa decyzja. Wiem, że łatwo się doradza jak nie ma się takiej sytuacji, ale uważam podobnie jak większość powinnaś odejść od męża. Jeśli mogę zapytać to w jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani, poczebuje chętnych do czyszczenia okien na poniedziałek, ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wierz mi, że widzą co się dzieje między wami . To że się nie wypowiadają to nie znaczy , że nie widzą/wiedzą. Jestem pewien , że jak podejmiesz decyzję o rozwodzie i z nimi porozmawiasz , sami Ci powiedzą , że zauważyli to już dawno. Nie wiem czy z mężem już poruszałaś kiedyś ten temat, czy on uważa , że wszystko jest ok?, bo jeśli on też godzi się z tym , że żyjecie razem , ale jakby osobno to ma świadomość czym to się może skończyć. Przepraszam , że tak pisze, ale ciężko poruszać temat , gdzie nie wszystko się wie. Myślę , że podejmiesz słuszną decyzję bez względu jaka by ona nie była i będziesz się jej trzymać. Masz przyjaciół/znajomych co będą Cię zawsze wspierać a szczególnie w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naturze hihi :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz wiele razy mówiłam,że chcę rozwodu.Jak sie juz zgodził to za chwilę mówi,że bez nas nie potrafi żyć . Zrozum tu facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to całkiem przyzwoicie płacisz. Jeśli chodzi o winno to po skończonej robocie owszem , bo wiesz praca na wysokości pod wpływem raczej nie wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×