Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Witajcie moje drogie, widzę , że mało się działo tutaj przez weekend. Madzia myślałem , że mieszkasz bliżej , bo ja w stolicy Małopolski ;)Życzę miłego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Sptitt Ja to ranny ptaszek jestem:-) Łukasz a Ty mi tu nieścienmniaj...jak już trochę pracy fizycznej to od razu daleko się mieszka? ? Na nikogo już liczyć mie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz a to Ty z mężem moim chcesz się umówić? Czy ze mną do pracy? Jedzie na 14 do pracy ..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiesz pasuje mi prawie rano wyjadę i mogę Cię odebrać z pracy i weźmiemy się za robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy tu rzeczywiście chodzi tylko o okna,czy jest w tym jakiś haczyk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) W przelocie jak zwykle Ja okien nie lubię myć ale na coś słodkiego to bym się skusił :P Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za godz kończę pracę i z pracy do roboty. .Pogoda dziś piękna ..żyć się chce. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :-) Łukasz na Ciebie liczyć. ..hehe dużo gadać mało czynić! Co Wy wszyscy w wir przygotowań przedświątecznych się rzuciliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycie okien pochłania całą Moją energię. .wczoraj 1 szt..dziś 3 szt. .mówią że wysokie bezrobocie. A Chętnych do pracy nie znalazłam!!! Pozostało mi jeszcze 16..Na dziś koniec pracy, Jestem padnięta...Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy dopiero z pracy wrócili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ..nie którzy śpią, bo późno wrócili. .a niektórzy od rana w pracy już zasuwają.Miłego Dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×