Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 3

Polecane posty

Dzień Dobry .Miłego Dnia dla Wszystkich. Przepraszam za ignorancje postu, ale nie mam pojęcia co u Letycji i Casty. Mam nadzieje że Casta tu jeszcze wpadnie i opowie co u Niej. Casta pozdrawiam Ciebie ,i czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry .Miłego Dnia dla Wszystkich. Przepraszam za ignorancje postu, ale nie mam pojęcia co u Letycji i Casty. Mam nadzieje że Casta tu jeszcze wpadnie i opowie co u Niej. Casta pozdrawiam Ciebie ,i czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arancia
Dziekuje i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta
Witajcie w ten świąteczny poranek :) Bardzo mi miło, że o mnie pamiętacie. Trochę się opuściłam z wizytami na forum :/. Przechodząc do meritum- co u mnie. Wciąż nie zdecydowałam...To straszne, wiem. Juz prawie się rozstałam z kochankiem, nawet nadarzyła się ku temu okazja, ale jego łzy przekonały mnie o jego miłości. I jestem w tym samym miejscu co byłam, a tak z końcem roku chciałam zacząć nowe życie, bez tego balastu. A co u Ciebie madziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla Was wszystkich Wesołych i Spokojnych Świąt, w gronie kochających Was osób. A Wam dziewczyny harmonii i pokoju, wiary we własne siły i odwagi oraz dużo miłości :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Costa, tak myślałam że jeszcze nie dokonałaś wyboru:-) to ciągnie się za człowiekiem i ciągnie. .Wiesz Casta jeśli jedna strona tylko chce końca , a druga chce w tym pozostać , to nie jest to proste. U mnie casta tak jak wyżej napisałam, kochaś nie daje zapomnieć o Sobie , ale Ja podchodzę z dystansem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Witajcie temat nam umarł:-( święta się skończyły..Nowy Rok zapasem to i bez kochanka da się żyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, żyję bez kochanka i jest mi dobrze, wręcz bardzo bobrze :) A jak u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Letycja:-) fajnie że wpadłaś na topik..U Mnie wzloty i upadki. Daje radę , rok 2015 to życie u boku męża , bez kochanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Padłaś? Powstań! Powerade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I narzekają od nowego roku,te baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka, wiesz jak to jest jak nic się nie chcę ułożyć, ciągle pod górkę, ciągle jakiś powód do zmartwień, brak oparcia w mężu i dzieciaki daja popalić a na na głowie milion spraw, problemów z którymi samej trudno się uporać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Witajcie dołączam do Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Nowy Rok weszłam z nowymi postanowieniami. .czy wytrwam? Tylko czas pokaże, mam dobrego psychologa..miłą dziewczynę która mnie wspiera od dłuższego czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Sługa , R jak R, Spritt jeszcze tutaj zaglądają. .Jeśli tak to pozdrawiam. Casta odezwij się co u Ciebie z nowym rokiem , jaka decyzja? Maż czy kochanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycja teraz masz gorszy czas,ale przyjdą lepsze dni dla Ciebie .Musisz być optymistycznie nastawiona ,bo jak się zdołujesz to jeszcze gorzej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty ogladasz w innych tematach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×