Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbulwersowana_bardzo

Wywłoki które podrywają naszych misiaczków!!!

Polecane posty

Gość gość
do autorki: dziunia, twój miś ma swój rozum i sam wie czy pójść na wy/wł/okę czy przytulić ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
I odebrać mu szansę na potomstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od wszystkiego
Jak zwał, tak zwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie on nie może mieć rozumu ,bo ona już dawno go ubezłasnowolniła.A czy amputować czy nie?..to bez róznicy,myślisz ze każda jest wywłoka i każda kojarzy twojego misia tylko z tym jednym?,no to masz problem kobieto ,pewnie jesteś nie wyrzyta...i nie rozumiesz że istnieją również najzwyczajniej w świecie znajomosci towarzyskie ...dalekie od kosmatych skojarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I odebrać mu szansę na potomstwo? " słusznie, nie wolno odbierać tej szansy, w końcu zamykają prywatne uczelnie, za jakiś czas zaczną zatrudniać w biedronce nie tylko magistrów, więc jego potomstwo w społeczeństwie się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro reprodukcja taka potrzebna to moze zacisnąć zęby w celu spełnienia obowiazku społecznego i dac mu pohasać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, jak się miś naogląda na ulicy gołych cycków i pośladków to przynajmniej ma potem temperament w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma się miś zrelaksować, to rzeczywiście zaciskanie zębów nie wchodzi w rachubę. wręcz najlepiej, żeby w ogóle jego mózg nie miał z nimi kontaktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, z sentymentu chciałam po prostu dołączyć do tego dawniejszego kafe trendu polegającego na parafrazowaniu Twoich wypowiedzi przez co poniektóre użytkowniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sklonowana ma radoche mało się w gacie nie zeszczy :D:D:D Autorka to na 100% zdesperowana zdzira. :D No tak przecież weekend nadchodzi i sucz swojego pana nie zobaczy przez 2 dni, bo facet będzie musiał spędzić ten czas z zołzowatą żoną z którą łączy go tyko papier :D:D:D Już nie mogę się doczekać co się będzie działo na kafe przed świętami i w trakcie świąt :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene,ty gdzie się nie odezwiesz to tylko jedno"facet ma testosteron i dlatego zdradza". A ty co masz w mózgu? Poza tym swietnie piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest twoja wlasnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest moją własnością tępaku a twoją nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana_bardzo
nie jestem babaa tylko chłopem ze schizą ,przykro mi bardzo ale jestem tępym wywłokiem męską dziwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D :D :D :D ja też daję 10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana_bardzo
Wypraszam sobie podszywy, że jestem chłopem! Nie wkleję nagich zdjęć by udowodnić moją płeć, bo tak zrobiłaby tylko WYWŁOKA!!! Założę się, że to jakaś dziwa się pode mnie podszywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbulwersowana_bardzo puknij się w tę durną łepetynę. by "misiaczek" nie odszedł należy zrobić następujące rzeczy: 1. dbać o siebie zamiast biadolić na atrakcyjne " suki" i "d****i"--- basenów i innych sportowych przybytków jest niemało. Wysypiać się, zdrowo się odżywiać, zamiast maltretowania twarzy tynkiem zainwestować w porządne kremy na zmarszczki. 1a. Zastanowić się nad zmianą stylu ubierania z wiejskiej ciotki na styl elegancki, kobiecy i nowoczesny. 2. ogarnąć się- zacząć czytać książki, gazety, zdać maturę iść na studia/do pracy - słowem coś w życiu robić zamiast siedzieć na d***e i oglądać brazylijskie seriale i rodzić wyłącznie dzieci. 3. zainteresować się facetem z którym siedzisz- ale nie na zasadzie interesowania się jego stanem konta ale tym co go fascynuje, jego hobby.. bo wiesz owszem oni bardzo lubią sex ale przynajmniej od czasu do czasu lubią pogadać o czymś sensownym. Raczej w d***e mają tematy takie jak salon piękności, odchudzanie, kolor szpilek. Nie bardzo też mają ochotę na rozmowy dotyczące wyłącznie budżetu domowego, kupna nowych mebli , koloru remontowanego kibla. 4. zastanów się jak można urozmaicić zabawy w alkowie- facet lubi dawać ale i otrzymywać. 5. Przestać być różową, ogłupiałą, sflaczałą, roszczeniową i wiecznie niezadowoloną z tego co się ma bierną landryną. 6. Przeanalizować dlaczego masz tak jak masz.... w myśl zasady " widziały gały co brały" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×