Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Favorita

A właśnie, że schudnę :)

Polecane posty

Gość darija
Jedyne co mi chce dać to pomarańczo ;D po czym stwierdziła że to sam cukier i.nie xd Widziała co.mogę jeść i tetaz myśli co może co mi zrobić xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj spadek, wczoraj pozwoliłam sobie na lampkę wina wieczorem. Dzisiaj męczy mnie ochota na słodkie, ale próbuję są zaspokoić owocami. Wczoraj usłyszałam od koleżanki "nie chudnij już więcej, za chuda będziesz" więc chyba już mam bliżej niż dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
z zazdrości tak mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
no chyba,że to chuda laska,sama będziesz wiedziała kiedy skończyć,jak już sie będziesz dobrze czuła we własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja też już Słyszę ze starczy... Ale nie! Jeszcze troszkę ponad 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj nie ważyłam. Na śniadanie kanapka, potem dwie kawy, dwie herbaty, zupka pomidorowa i kromka z galaretką z kurczaka. Na podwieczorek 4 mandarynki. Ssie mnie, bo wróciam do domu i nie jadlam kolacji,ale o tej porze to już nie bardzo mogę :( Gratuluję Wam spadku wagi i efektów :) Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge sie dolaczyc? a i witam was :), mam do zrzucenia 6 kg kompletnie nie wiem za jaka diete sie zabrac, tym bardziej z eswieta tuz , tuz i sylwek, nowy rok, doradzccie cos dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ci radziła się naturalnie odchudzać ;p JA stąd dostaję diety http://terapiasokami.pl/pl/n/list najpierw zrobiłam sobie dwutygodniową dietę detoks, żeby się oczyścić, a potem odchudzającą i efekty są świetne ;p Schudłam i się o wiele lepiej czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie można przesadzać z tymi sokami. trzeba zachować umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Zwaze się 23.12, obiecałam ze do.świat będzie 5 z przodu, a myślę że 10 dni na 4oo gram jest realne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka1234
Ja cały czas chudnę i cały czas pomaga mi w tym http://acetomale.pl/ W ciągu miecha zgubiłam 5,5kg z dietą i tym własnie suplementem. Takze juz zamowilam kolejne opakowanie bo akurat jest promocja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Osobiście chce osiągnąć cel ale bez przesady ze zacznę przyjmowac tabsy :-/ Jak.się chciało jeść to Teraz trzeba chcieć się odchudzić. Witan serkiem wiejskim i waflem ryOwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu :) "moge sie dolaczyc?"- pewnie że możesz. Nadaj sobie jakiś nick, żebyśmy wiedzialy z kim piszemy :) Ja polecam Ci dietę liczenia kalorii. To najlesza dieta, bo mozesz jeść wszystko, tylko ograniczasz kalorie. Najlepiej zmniejszyć porcje i wybierać produkty mało kaloryczne. Ograniczyć słodkie i tłuste. Kalorie sprawdzaj sobie tutaj: http://www.ilewazy.pl/przelicznik#przelicz/cukier/z/szklanka/ile/2/na/gram-lyzka-lyzeczka-sztuka Na początku muisz sprawdzać, potem już wiele rzeczy sie pamięta. Ja już wszystko praktycznie z głowy spisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Pracowity dzień, zakupy, sprzątanie i.gotowanie... Ryż,kurczak z curry - piers gotowana oczywiście,papryka i pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Zakupy z teściowa i.teściem zakończyły się w mc donaldzie. Pomyślałam o swoim celu i nie ruszyłam nic :-) dzień bez grzechów i pokus. A wy jak tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennie
FAVORITA DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ a jesz wszystko w tych kaloriach? czy nie i nadaje sobie nik ju z pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rennie "FAVORITA DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ a jesz wszystko w tych kaloriach? czy nie i nadaje sobie nik ju z pozdrawiam" Jem wszystko, ale tak jak napisałam wyżej-unikam bomb kalorycznych. Jem schabowe, ale jedynie w niedziele i wybieram najmniesze. Ogólnie staram się ograniczać dania bardzo tłuste i słodkie przekąski. Przed dietą opychałam sie przed snem orzeszkami w czekoladzie, czekoladkami, teraz odstawiłam to. Jak mam ochotę na słodkie to jem owoce. Niektóre np. banany, kaki też są słodkie, ale i zdrowe. Przestałam słodzić herbatę i kawę, w sklepie patrzę na kaloryczność produktów i wybieram te mniej kaloryczne. Nie kupuję tłustej śmietany tylko 10%, mleko do kawy leję 0,5%. Na diecie liczenia kalorii można jeść dużo i nie chodzić głodnym. Trzeba tylko "pomajstrować" przy jadłospisie.Zamiast kilku okienek czekolady można zjeść miskę surówki lub dużego kalafiora itp. Zamiast garści solonych orzeszków można zjeść aż 5 bananów, 1 kg brzoskwiń lub 1,5 kg mandarynek. Trzeba zastępować tuczące produkty- sycącymi. Ja wczoraj zjadłam rano dwie kromki z sałatką, wieczorem miskę kapuśniaku. Zaliczyłam 5km w Tesco na przedświątecznych zakupach :) Nie miałam czasu jeść niestety. Dobrze że mi się żołądek skurczył i nie odczuwałam głodu. Dzisiaj zjadłam miskę sałatki z kapusty pekińskiej, papryki i pomidora. Na drugie śniadanie zjem 3 mandarynki, na obiad kapuśniaczek. darija- podziwiam. Omijam Mc Donalda, bo chyba bym sobie nie odmówiła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennie
FAVORITA JESZCZE RAZ DZIEKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Kurcze, 23.12 wypada mi @ wiec nie pokaże mi 5 z przodu pewnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Czuję się nadmuchana, okrągła i gruba :-( ciężkie dni nadchodzą z.@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
nie przejmuj się,po @ bedzie 2 kg mniej,u mnie z kolei 2 tyg przed@ jest większy apetyt,trochę się tego obawiam,a jeszcze święta się dołączą...cężko będzie,ale na pocieszenie wczoraj rano równiutkie 55kg i wcisnęłam się w ulubioną sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Odido 55 kg to mój cel ^^ ja na.ostatnim wazeniu miałam 60,4 kg. Czyli wejdę na wagę po świętach. Zaplanowałam diet et ycznie święta, jedyny grzech to będzie w wigilię pierogi, a święta sernik,a tak.to juz.moja dieta. Nie przejmuje się komentarzami Rodziny, to ja dążę do celu nie oni! :-D rybę Oraz sałatkę robie dla babci i.dla siebie (babcia lubi jedzenie z.mojej diety :-o). Prezenty popoakowane, drobne upominki ale liczy się pomysł i sama chęć :-) Ciesze się ze jestem abstynentem i sylwester na Trzeźwo, nikt nie będzie mnie namawiał na alkohol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, najstraszniejsze zwierzę na świecie, to dziewczyna na diecie, w trakcie okresu, próbująca rzucić palenie :) U mnie dzisiaj dietkowo. Trzymam się. Świeta tuż tuż, trochę sobie pofolguję, ale potem wracam do diety. Wczoraj tochę popilam :( Przyjechała kuzynka z Anglii i witałyśmy się do 5.00 rano :o Dzisiaj spalilam zbędne kalorie goniąc po sklepach. darija- mnie na alkohol juz namówili, w pierwszy dzień świąt mamy siąść na drinka. Wypiję dwa-trzy drinki, kalorie wpiszę w dietę. Jedynie tyle, że jak piję, to nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja rzucę palenie jak schudnę. Czuje się gruba,napompowana, boli mnie brzuch, zawijam się z bólu, nie.lubię miesiączki, i do tego robie jedzenie na święta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
Dziewczyny najlepsza dieta jaką kiedykolwiek stosowałam - http://odu.pl/6gfu Polecam jeśli chcecie szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwertoa
na czym polega taka dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam naturalna diete, stąd dostaję http://terapiasokami.pl/pl/n/list głównie oparte na sokach wyciskanych. Samo zdrowie, schudłam bez komplikacji i w ogóle mnie już nie ciągnie do ciastek i hot dogów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×