Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Favorita

A właśnie, że schudnę :)

Polecane posty

Gość Elwircia123
Favorita to , że coś jest wysuszonym kondensatem nie znaczy, że to chemia.. każdy oczywiście może wybrać swój sposób na odchudzanie.. ale fakt, że się czegoś nie zna nie znaczy, że jest niezdrowe..:-) pijesz wodę Favorita? to też chemia jakby nie było H2O :-) życzę wszystkim powodzenia i trzymam za Was kciuki.. mi jeszcze bardzo pomagają koktajle warzywne ( seler naciowy, pęczek pietruszki, papryka itd.) ale takie zrobione blenderem..trochę papkowate ale ta duża ilość błonnika działa cuda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba lepeij wziasc zestaw na dzien , wiadomo ile sie zje wtedy kcal :) ja tez jak bede w rosmanie to poszukam ale chyba dopiero pom nowym roku bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Wejdę do.rossmana dzisiaj i.poczytam z.czystej ciekawości ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam doła , jem i jem , nie ma konca! werrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Musze się.ogarnąć bo.tam cukierek,tu.cukierek i.się kalorie gromadzą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeniaD
No właśnie a propos podjadania..też miałam z tym ogromny kłopot..przytyłam w ciąży 26 kg .. w tym momencie ważę już o 18 kg mniej:-) co prawda jeszcze długa droga przede mną bo te ostatnie kg ą najtrudniejsze..zaczęłam od prowadzenia dzienniczka i ważyłam nawet czosnek i dodawałam kalorię.. no trochę przesadziłam ale na prawdę skrupulatnie się do tego przykładałam.. też miałam jak Wy sceptyczną opinię na temat gotowych diet.. ale wierzcie mi to bardzo pomaga..poza tym masz z góry wyznaczoną kaloryczność.. np. właśnie Smartfood, o którym pisał tu ktoś ma deser koktajl czekoladowy, który ma około 90 kalorii a ja bez czekolady nie umiem żyć..hehehhe staram się ale ten deser mnie ratuje , poza tym baton orzechowy jest boski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na święta dostalam trochę slodyczy, nic z nich nie zjadlam, a teraz kuszą :( Jutro Sylwester, ide na imprezę do kuzynek i też coś dziubnę, bo ostatnio jak nic nie jadlam, to tak mi wodka poszla do głowy, że obudziłam się w przyszlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Jak miałam do.Rzucenia Dużo kg to.było łatwiej niż z tymi ostatnimi o,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja tam dzisiaj szaleje, tyle że tradycyjnie nie dotkne nic z majonezem, ziemniakami no i nic ociekajacego tłuszczem o,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Ja dzisiaj pod ten Nowy Rok nie odmówiłam schaboszczaka. Był mały, ale schaboszczak to schaboszczak. Jutro- dieta. Będę bazować na nabiale i owocach. Co robiłyście na Sylwestra? Ja byłam u sąsiadów na imprezie, o północy wyszliśmy na dach i było pięknie. Było cholernie zimno, ale widoczność super. Udało mi się zrobić kilka zdjęć miasta nocą. Bawiłam się do 6 rano, a ponieważ nie wypiłam zbyt dużo- nie mam kaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja byłam u chrzestnej, miałam inne plany ale mój mężczyzna się polamal i.noga w gipsie... Cała noc bez alkoholu bo pracowałam jako taksowka :-/ myślałam że się uracze niedietetycznym jedzeniem a nic mi.nie smakowało! Skosztowalam piers w sosie pomidorowym zapiekana, zupę gulaszowa, sałatkę z MAJONEZEM bleeeeeeeee, i biały chleb. Jedyne co mam z tego to zero radości z jedzenia i zmęczenie. Od jutra dieta :-) waga dziś to równe 60,0 kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Mozna dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Super jeśli jest nas coraz więcej.. :-) Ja na.jutro juz w pelni dietetycznie :-) odwyk od słodkiego!! Na szczęście już końcówki słodkości w domu, jutro rodzinka doje wszystkie pokusy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Po zupce warzywnej :-) Pozytywnie dzisiaj, a jak tam wasze powroty do diet? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też dietetycznie. Wróciłam do diety. Czuję się taka gruba, w pracy mam zimno i dziaj sobie ubrałam golf, a na to jeszcze gruby swetr. Czułam się jak baleron :( 2 kg miesięcznie i 10 kg w maju mniej :) Da się zrobić :) SmutnaLilja- witaj :) Napisz coś o sobie. Jaka dietę zaczynasz, co ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Do.końca lutego chce podwyższyć kalorie które zjadam i.zaczynam ćwiczyć, marzy mi się taka przerwa Pomiędzy udami, myślę że wiecie o.co chodzi :-) do.końca roku wypracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile przyjecie! Zaczelam sie odchudzanie w zeszlym roku ale poleglam w wakacje, pozniej probowalam wracac, ale jakos mi sie nie udalo. Na wadze prawie 79 kg... Szok! Tak jak wczesniej nie stosuje konkretnej diety tylko zdrowe odzywianie bez cukru i tlustych kalorycznych potraw. Duzo warzyw, chude mieso, owoce, nabial, kasze, soki warzywne i owocowe domowej roboty. Bede cwiczyc z Ewa Chodakowska jak wczesniej i ruszam na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaczterdziestka
Witam!!! Zaczęłam walkę ze złymi nawykami 1 listopada 2014 roku. Weszłam na wagę i masakra 67 kilo przy wzroście 152 cm. 11 stycznia skończę 40 lat, więc metabolizm zwalnia. Jutro ważenie i mierzenie, niestety brakuje mi momentami motywacji, szukam zrozumienia i wsparcia. Przyjmiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaczterdziestka
Pomyliłam się nie 1 listopada, a 1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darija- wiem o jakiej przerwie mówisz. Też chcę ;) SmutnaLilja- brzmi rozsądnie :) To najlepsze podejscie do zagadnienia :) Agnieszkaczterdziestka- pewnie że przyjmiemy :) Witaj :) Ja też od 2 grudnia walczę. Do zrzucenia 12,5 kg. Fakt- święta były i się trochę człowiek rozpuścil jak dziadowski bicz, ale już się biorę za siebie. Fajnie, że jest nas coraz więcej. Razem damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Witam nowe panie ;* Kupiłam stepper skośny i będę działać aby osiągnąć nóżki jakie chce miec- jestemy typowa gruszka :-( Waga 59,8 i pociągam kalorie w górę, przy 1400 zacznę oswajac się ze stepperem, chce dojść do 1800 i zobaczyć idealne nogi. Co do wagi to mało mnie ona obchodzi, chodzi o.wygląd bo to widzę ja i inni,a na wagę nikt mi nie patrzy :-) Na dziś 950 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaczterdziestka
Minął miesiąc, i dzisiaj ważenie i mierzenie. waga - 60,6 kg pas - 79 cm biodra - 92 cm udo - 46 cm Miesiąc temu ważyłam 67 kg, w pasie spadło 6 cm, w biodrach 5, a w udzie też 5. Miesiąc uważam za udany, a najbardziej cieszę się, że mimo faktu pojedzenia w święta i Nowy Rok waga zleciała. Oby tak dalej, nie ważyłam się i nie mierzyłam przez miesiąc, więc niespodzianka super. Nie schodzę poniżej 1300 kalorii, bo się boję, że nie będę miała siły, a kalorie sprawdzam jak Wy na ileważypl Miłej niedzieli. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja waga startowa jest jednak 78 kg, nie wiem jak zmienic stopke na tel, wiec musze to na pc zrobic. Wczoraj zrobilam zakupki, takze mam juz warzywka, owoce na moje soki. Jem zdrowo i mniej, ale budze sie glodna. Za malo znowu wody pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
Cześć kobiety:) Witam również te nowe:) u mnie na wadze 66.5kg stanęłam w miejscu mimo diety od dziś rezygnuje z chleba,będę jadła wafle ryzowe.Zobaczymy czy coś spadnie. Z kaloriami licho wychodzi mi 900-1000kcal to trochę mało,niewiem co jesć zeby dobić do 1200kcal. Coś zdrowego,ale co?:) odchudzam się od 6 grudnia i mam 3kg mniej,do końca zostalo mi jeszcze 6kg myśle pod koniec lutego osiągne cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc mam 6 kg do zrzucenia, nie mam pojecia co jesc i ile , bo waga stoi w miejscu , chyba za duzo wegli jem, ale bialka mi nie woelno duzo, wiec nie wiem co robic juz , macie jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befit1994
no cześć! Dawno mnie nie było, może dlatego, że diety też jakiś czas nie było... ;) w święta trochę pojadłam, potem kilka kolejnych dni się już pilnowałam, a w sylwestra znowu jedzonko, ale bez obżerania się. Mogę to uznać za sukces, bo po pierwsze jakoś udawało mi się hamować, żeby nie objeść się za wszystkie czasy, a po drugie waga jest taka jak przed świętami, a nawet ciut mniej, więc nie jest źle, teraz już wracam do mojego normalnego odżywiania :) Sukcesem jest też to, że w sylwestra założyłam mini, baaardzo krótką mini, wcześniej bym się na to nie odważyła, a teraz czułam się świetnie! Nie mam czasu wracać do postów, których nie przeczytałam, kiedy tu nie wchodziłam, ale teraz już będę na bieżąco. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaczterdziestka
Do jarzynowykalafior 200 kalorii ma np serek wiejski, 150 mały jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Dołoż coś do śniadania i kolacji i dobijesz do 120o :-) Ja.czekam za kurierem i stepperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×