Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Favorita

A właśnie, że schudnę :)

Polecane posty

Gość darija
Witajcie dziewczynki :-) Dzień zaczęłam od.płatków musli i mleka. Na.Obiad Warzywa gotowane,pies z.kurczaka i Ryż brązowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
Witajcie:-) Dzien zaczelam od cwiczen,270kcal spalonych:-) sniadanie za mna,ataki glodu zapycham zielona gorzka herbata. Hej darja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja mam.dzisiaj pełno gości, właśnie gotuje obiad dla nich i dla mnie osobno :-D juz szykuje się na.pytania PO.CO CI DIETA,CO JESZ ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j apieke z dyniowej lub orzechowej kasztanowej ,wiec one maja 30 % mniej tluszczu od innych mak, a zamaist cukru daje ksylitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
No to.myślę ze w porządku :-) Dziewczyny! Nie pasowała mi ta waga wczorajsza, ubrałam sie w te same rzeczy w których się ważyłam. Spadek nie jest -300 g tylko -500g. Waga aktualna 60,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj męczy permanentny mały głód. ciągle coś jem i nie mogę się pohamować :( trochę z nudów, trochę ze złego nastroju, ale bez przerwy mam na coś ochotę, ciągle jakaś mandarynka, jakiś wafelek itp... eh już nie wiem jak z tym walczyć chyba się za ćwiczenia wezmę... waga nie wiem jak wygląda bo cały weekend mnie nie było w domu i nawet nie miałam jak się zważyć, ale jutro pewnie będę miała coś na plusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja zjadłam dwa markizy :-) Nie mogę się dziś najeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja dziś zjadłam niemal równiutkie tysiąc kalorii. :) Za to wczoraj musiałam zjeść kanapkę z Subwaya i zupę rybną w NorthFish i takie tam rzeczy bo cały dzień spędziłam w obcym mieście na wyczerpujących rzeczach. Do tego wafelki z Wasy i batonik proteinowy. Myślę, że 1700 kalorii nie przekroczyłam, ale nie ważyłam się jeszcze. :) Ja, kiedy już schudnę.... najfajniejszą rzeczą będzie móc ubierać się w co tylko chcę i siedzieć z zaplecionymi nogami wygodnie. :) To chyba tyle, pozdrawiam Was! Trzymajmy się dzielnie! :) Jutro mój ojciec przynosi nam próbkę świątecznych pierogów, ale mam zamiar poczęstować go zupą-kremem więc luz. I kaszanką, bo mam wiejską, ale ja tej kaszanki tylko trochę dziubnę, żeby nie było. :) Trzymajcie się dzienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
nic mi nie mów o kaszance :( byłam ostatnio u teściowej na wsi i właśnie piekła kaszankę we flaku,fuuuu jak śmierdziało,całe ubranie mi przeszło zapachem,muszę się przyznać do małych wpadek w weekend,ale miałam spotkanie rodzinne przy suto zastawionym stole,wzięłam się za sposób i ,,zaoszczędziłam,,kalorie w dzień,żeby wieczorem trochę pojeść,wyszło nieźle,bo waga pomalutku nadal dół leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
zaczęłam jeździć rowerem ,bo pogoda wiosenna się zrobiła,dziś zaczęłam od banana z rana(nawet mi się zrymowało)a teraz czas na kawę,bo czeka na mnie sterta ciuchów do prasowania,pozdrawiam nowe dziewczyny-razem damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja Powiedziałam mamie ze ma schować wszystkie słodycze tak żebym nie znalazła :-D Spalam kalorie sprzątając generalnie kuchnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
Czesc:-) jestem zadowolona z weekendu,nie wylamalam sie:-) slodyczy nie jem od wakacji,juz mi nawet nie smakuja:p dzis weszlam na wage i do rownego kilograma na minusie zabraklo 200gram:-) pozdrawiam wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
rowerek i prasowanie za mną,teraz chwila relaksu i biorę się za firanki,spodenki skórzane:PRZYBYWAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
gdzieś mi P zjadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam dobrego dietetyka http://hh-life.pl/uslugi/, mają też usługi online więc nie trzeba wychodzić nawet z domu :) ja korzystałam i polecam, dobre ceny, cały czas kontakt, pyszne menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA SIE DZIS OBJADLAM :p) I NIE SCHUDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
ojojoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja chyba sobie zjem coś słodkiego :-P zamiast podwieczorku, odchudilam troszkę obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzrost na wadze niestety :( Chciałam dzisiaj zrobić głodówkę, ale stwierdziłam, że to bez sensu bo znowu coś zjem i znowu będzie wzrost, więc dzisiaj normalnie, do końca tygodnia mam nadzieję, że jednak będzie spadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Jak minął dzień? U mnie z grzeszkiem w postaci 4 mini kinder bueno - tak jakby jeden batonik. Na dzień dzisiejszy 820 kalorii Brak pomysłu na Jutrzejszy obiad, jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
Ja dzis ciagle glodna chodze. Macie pomysly jak z tym walczyc? Pijecie siemie lniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Ja dodaje do jedzenia siemie. Raz ze to zdrowy tłuszcz. Dwa ze to wspomaga odchudzanie. Trzy ze osłania żołądek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Mam niepohamowana ochotę na słodkie.. I debata w głowie - mam cel do świąt, zjeść czy nie zjeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Darija radze sobie odpuścić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Wygrałam z.głodem. Poszłam na papieros. Na.jutro plan 826 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
Jaki masz cel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Do.wigilii 5 z przodu. Docelowo do.końca stycznia 55 kg. Przeżyłam szok!!!!! Nie.widzę żebym schudła,ale musiałam uwierzyć, właśnie się zmierzylam. Uda -7 Biodra-7,5 Brzuch -11 Talia -6,5 Cycuszki -5. Start 67,5 kg, aktualnie 60,4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Wigilii chciałabym ważyć mniej niż 68 ale nie wiem czy mi się uda... dziś kromka chleba musli z serkiem President twarogowym, 7 pierogów z kapustą, ale bez omasty, wielke latte z mlekiem (plus taki, że nie słodzę kawy) i smoothie z półtora kiwi i małego banana. (blender jest ekstra!). Razem nieco ponad 1000 kalorii i głodna też nie jestem. :) Jutro piekę carrot cake i postaram się nic nie spróbować, ale nie wiem jak to wyjdzie... dziś w kawiarni oddałam moje ciasto marchewskowe koleżance, ale domowe to wiecie... może sobie obliczę ila ma kawałek na podstawie składników i "zrobię miejsce w kaloriach". Ale pewnie dużo, więc się nie opłaca, kiedy wybór to kawałeczek ciastka vs dużo czegoś niskokalorycznego czym się najem. Choć czasem ze 100-150 kalorii sobie pozwalam zjeść w słodyczach typu wafle w czekoladzie (ryżowe) albo musli. Pozdrawiam dziewczyny, trzmajmy się dzielnie! Jutro się zważę i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odido123
darija trzymaj się,upragniona 5 z przodu już bliziutko,musisz wytrzymać,po mnie troszkę widać już ,że chudnę,brzuch bardziej płaski się robi i ręce chudsze,waga w granicach 56,więc ze 2 jeszcze zostało,chociaż teraz wolniej to idzie,ale nie poddaję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnaAnonimka
A ograniczanie cukier i sól i glutaminian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×