Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Favorita

A właśnie, że schudnę :)

Polecane posty

Gość befit1994
Ja jajecznicę jem oszukaną tzn. jedno jajko całe a drugie tylko białko, albo gotowane. Ale ogólnie to tak raz, dwa razy w tygodniu. Samo białko jest super na dietę ale żółtko już nie koniecznie. Na śniadanie najlepsza opcja to ciemne pieczywo plus owoc :) albo jogurt i musli ;) Chociaż ostatnio już się tak nie hamuję, na śniadanie to szalej dusza piekła nie ma, nawet sery pleśniowe, szynkę, wszystko na co mam ochotę, w końcu to najważniejszy posiłek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Favorita
Sprawdziam w swojej książeczce z kaloriami i wg niej jajko sadzone ma 93 kal., gotowane 88. Na tej stronie sadzone ma 127 kal. http://www.ilewazy.pl/jajko-sadzone Można więc przyjąć że ma 100kal. tak średnio. Dwa jajka na śniadanie to nie przesada. Można zjeść. Ja na śniadanie jem jedną kromkę z wędliną i albo papryką albo pomidorem. Wypijam herbatę, potem biała kawę i lecę do pracy. W pracy jem kanapkę też przeważnie z wędliną lub białym serem i pomidorem tak ok. 15.00 , piję drugą kawę i jak zdążę to herbatę lub sok pomidorowy, koło 17-18 jem jakiś owoc, potem juz kolacje w domu koło 21, przeważnie odgrzewam sobie zupkę z obiadu- dzisiaj miałam jarzynową i lyżkę makaronu z fasolką zieloną, mięsem mielonym, pieczarkami i kukurydzą. Piję ze dwie herbaty tak do 24.00. Potem już ide spać. Znalazlam takie coś o diecie 1200 kal., warto poczytać. http://www.poradnikzdrowie.pl/diety/dieta-1200-kcal.html Jest tam również przykladowy jadłospis, dla tych dziewczyn, które nie wiedzą od czego zacząć. odido- gratki :) gościu- 1000 kal. to trochę mało. Ja się trzymam 1200 tak ok. Jak mi wyjdzie 1350, to sobie żył nie otwieram, bo ta większa ilość kalorii też dla mnie w normie. Chodzi głównie o kontrolę tego co jemy, żeby nie obżerać się bezwiednie. To już połowa sukcesu. "Liczyłam na różnych kalkulatorach i wychodzi mi,że powinnam zjadać 1400kcal żeby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Czy to nie za dużo?"- moim zdaniem przy Twoim wzroście to ok. Ja mam 163cm więc jestem dużo niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Właśnie zjadłam jajecznice z dwóch jajek z bazylia i waflami ryzowymi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Spacer z psem 4 km zaliczony! 1 śniadanie - dwa jajka i dwa wafle ryzowe. Drugie śniadanie - jogurt naturalny z pomidorem. Obiad 30 g makaronu pełnoziarnistego, sos z pomidorów w puszcze i wkrojone papryki kolorowe. Podwieczorek activia Kolacja serek wiejski lekki z rzodkiewkami i kromka chleba razowego. WAGA AKTUALNA 60,6 KG. Do wigilii 5 z.przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA44
witam ' ja tez chce schudnac , coraz wioecej waze, dopiero mialam 3 kg do zrzucenia, a tu za miesiac zrobilo sie 6, 60 do zrzucenia. zamiast chudnac ja tyje , nie wiem od czego zaczac, ale chyba mz i kalorie , wyszlo mi ze by schudnac musze jesc ok - 1200 1300 kcal, wiec zaczynam dzis. tearz pije kawe z cukrem:( ale brazowym i wlizce to w kcal. nie dam rady bez cukru za cholere. :) no i pije na czczo przewaznie ( wiem ze zle i musze to zmien ic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Jesteśmy od tego, żeby się motywować. :-) miło jak ktoś do nas dołącza.!! Proponuję znaleźć sobie jakiś cel, np jak.schudnę to pojadę na weekend nad morze.. Zobaczysz jak szybko weźmiesz się do.roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKA 44
witaj darija:), a ty jaka masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile kalorii ma kanapka z chuda wedlina? na sniadanie zjadam bo ciemny chleb mi nie pasuje. Taki jedyny grzeszek:-) i ile kcal ma zupa jarzynowa z kalafiorem i brokulami zabielana smietana? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja.jem około 900 kalorii, o.dziwo nie chodzę głodna :-) Kanapka z białego chleba? Chuda wedlina ma około 15 kalorii plasterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Zupa to będzie mało kalorii, tylko po.co ta smietana?! Smietana może mieć więcej kalorii niż Wszystkie warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam taka zupe:-) i tylko raz w miesiacu sobie na nia pozwalam. Kanapka z bialego chleba. Mam 1400kcal na dzien takze glodzic sie nie musze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to moja pierwsza dieta,poprawianie bledow zywieniowych mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
26 g białego chleba to 69 kalorii ;p Zamień śmietanę na jogurt naturalny, ten sam smak a dużo tłuszczu mniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo nastepna zupa bedzie z jogurtem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Może przerzuc się np na bułkę grahamke zamiast tego białego chleba? Chociaż te pół bułki, cala bułką grahamka z biedronki to około 160 kalorii. Polecam aplikacje na androida FATSECRET :-D wszytsko na tacy jest, od Razu liczy ile białka zjadlas,tłuszczu inweglowodanow. Wiem ze chrupiacu biały chleb kusi ale coś za coś. Ja.po.osiągnięciu 55 kg,zrzuce jeszcze kilogram i wtedy co 10 dni będę do.jadłospisu dodawać około 100 kalorii -stabilizacja. Gdy dojdę do 1800 kalorii to koniec i.oficjalnie unam cel za osiągnięty. Tez mam.takie dni ze zgrEsze ale jakoś się tym bardzo nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Nadaj sobie jakiś nick ;D może jarzynowykalafior, tak jakoś od tej zupy, będę wiedziała z kim Pisze xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
moze byc i kalafior :D ale Ci zazdroszcze,ze prawie na mecie jestes:-) ja oprocz diety ujezdzam orbitreka 6dni w tygodniu poki co 30 minut (wiecej nie daje rady ) aplikacji juz szukam super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Brakuje jeszcze prawie 6 kg,tetaz waga leci powolutku ale nie poddam się :-) Wczoraj zostawiłam sobie limit kalorii na wieczór bo Wiedziałam że coś dobrego Jem,Raz na jakiś czas można, nie będę Sobieywsytski odmawiać. Zjadoam mały kawałek pizzy peperoni. Cała noc mnoe żołądek bolał od niej :-/ W brzuchu straciłam 8 cm, w talii 8, biodra 4, w obwodzie jednego uda 5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Opowiedz coś o.sobie, jakie cele i wgl :-) razem damy rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
Jak dlugo sie odchudzasz? I ile zrzucilas? Pobralam aplikacje pokazuje mi,ze kalorie na dzisiaj to 2000kcal 1200 spalane w dzien i 600 w nocy. Ja zjadam 1400kcal czy za malo? Ja musze zrzucic jeszcze 8kg. 2kg mi ubylo na samym orbitku bez diety w ciag:u 2tyg,wiem,ze to woda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Zaczęłam 23.10 spontanicznie. Ja jem 900 wiec wiesz XD Moje zapotrzebowanie to niby 1900. Startowałam z 67,5, tetaz 60,6 a chce 55 xd 160 wzrostu, 19 lat :-) aktualnie biorę się za obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
Ja lat mam 25 juz po ciazy. Przed ciaza mialam 55kg po ciazy 50 przy moim wzroscie 174cm ekstremalnie malo. Chcialam przytyc do 60 i niewiem kiedy zrobilo sie 70 :-) zbyt czeste drinki wieczorne zrobily swoje. Malutko zjadasz,umarlabym z glodu:p ty jedz obiad ja ide na orbitka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Wydaje się małe moja droga! Warzyw mam cały duży talerz np. Dużo ale.o.małej ilości kalorii. Przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darija co Ci sie wydaje male? Wybacz ale nie zaskoczylam:-) u mnie dramat 15 minut cwiczen i glowa mnie rozbolala,sprobuje wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Wydaje się że małe porcję.:-P)ja jeszcze pójdę z pieselem na spacer ;p Jejus połowa obiadu za mną, nie mam miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
Ja wieczorem do teciowej lece 25minut spaceru szybkim krokiem w jedna strone:-) ja tez po obiedzie:-) dzis zjem jeszcze 2mandarynki i kanapke z jajkiem bez zoltka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzynowykalafior
W aplikacji mi pokazuje ze jedna kanapka z szynka ma 270 kcal czemu tak duzo? Mi wychodzilo 200kcal za dwie kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam pytanie czy jak upieke sobie np nalesnika na suchej patelni lub takiego blina z jabłkiem tartym , z maki dyniowej lub orzechowej bedzie to dietetycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zwazlas Wszytsko dokładnie? 1 kromka chleba ciemnego i Szynka drobiowa to u mnie jest niecałe 100 ;p Wpisuj na.gramy a nie np kromka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Naleśnik? Mleko 0,5 ewentualnie woda gazowana, mąka peloziarnista i cukier? Cukru mini mini radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×