Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

w kwestii obiadu to powiem tak: dziś mam zupkę kurczakową z kawałkami mięska, domowym makaronem i nutą czosnku a teraz uprzejmie proszę o pomysły na weekend i przyszły tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dopiero wróciłam po pracy w kamieniołomach (tak się dziś czuję), słucham muzyczki od Ebasi :) i już mi powolutku wracają siły- ale teraz Was na troszkę opuszczę się zregenerować. Zaglądne jeszcze ❁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć wieczorkiem , co tu tak cicho ! ja jedyna samotna , zapracowana , rozciągnięta , wypalona , zakawiona itp. martwię się o Was , gwiazdkę z nieba bym ściągnęła , ale powiedzcie mi jak ? ;) śpijcie , śpijcie popilnuję za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na zakupy, kupić Wam coś :)? Nareszcie piątek, no chyba, ze ktoś pracuje w sobotę to nawet z piątku się nie cieszy. U mnie dziś już luzy, jeszcze jakieś resztki pracy i wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
haralda - dzięki za trzymanie warty :-) ja padam wieczorem ok 21, a rano i tak jest dramat ze wstawaniem :-( byle jeszcze jakoś ten piątek przebidować w pracy - a lekko nie jest :-( hej, no i co z tymi pomysłami na obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej ;) Dudzia narób ogromny gar gulaszu a potem przez cały tydz.będziesz go rozcieńczać , po tyg. będzie rosół ala gulaszowy :D efka po drodze mi kup cienkie cigarety :) ebasia a Ty gdzie jesteś ? Maxx chyba cieżko pracuje , musi więcej kasy zarobić na święta doszły mu formumowiczki i geszenki dla nas szykuje :D życzę miłego weekendu 🌻 ja za godz.ruszam na front pod Berlin , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no i tym wpisem na odchodne zapchałam ......brrrbrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... czy ja mogłabym chcieć czegoś z Berlina? chyba nie tak więc haralda udanego wyjazdu i szczęśliwego powrotu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpadnij po te zamówione cigarety. A z Berlina chcę kubek z napisem Berlin albo chociaż Niemcy :) Mam takiego fioła. Robię rosół- zapraszam. Potem kawka i do tego mam struclę makową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór Robaczki :D Widzę, że już weekendujecie. Wreszcie nadszedł upragniony odpoczynek :D Wszyscy wstali? ;) Efka mogę się wprosić na ten rosół? Dudzia a reszta obiadku u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, pewno, już odgrzewam, a na deser ciasteczko, dziś Pani Walewska- zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, a czy ja też ciutkę dostanę jednego i drugiego? Magda2 - zapraszam, zupy jak zwykle 20 razy za dużo wyszło i choć walczę dzielnie to i tak jeszcze pół gara zostało :-( no i pięknie - wolne się zaczęło. a mnie zwalił ból głowy - nagły i mega mocny - aż mnie mdli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Dudzia, że i Ciebie zapraszam, szczególnie gdy weźmiesz ze sobą ten Twój gar zupy, będziemy mieszać z moim rosołem i zagryzać ciastkiem. A na deser upiekę udek z kurczaka, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że może :-) będzie lepiej niż w najlepszej restauracji :-) i do tego w wybornym towarzystwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×