Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
U mnie w przeciągu dwóch dni więcej niż przez ostatnie dwa lata To chyba jest seria R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
miałam wrażenie, że ostatnio już wyczerpałeś limit "przygód" więc aż się boję usłyszeć co się powydarzało w ciągu ostatnich 2 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć :) ja w nic nie wierzę stwierdzam tylko fakty (choć moja mama mówi że nieszczęścia chodzą parami ) faktem jest ze ludzi już ogarnęła gorączka przedświąteczna , Dudzia gdzie kawka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
no teraz to mogę dzień zacząć :) co słychać ? jak leci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, piąteczek i Andrzejaki więc ja Was, niestety, opuszczam na cały weekend. Bawcie się beze mnie szampańsko, ale grzecznie, kawę pijcie z umiarem, przestawcie się na inne trunki i napitki. Odezwę się w poniedziałek ażeby podpisać listę i pokazać Wam, że żyję. Buźki i pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D Jeżeli nawet to była jakaś seria to ogłaszam jej zakończenie. :-D Teraz to już tylko same pozytywne rzeczy Was czekają. Mam nadzieję, że imprezujecie intensywnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ja mam z tymi zakupami, że tak ich nienawidzę :-( z samego rana posprzątałam cały ogród - zebrałam 2 reklamówki nieczystości po psie, zgrabiłam tonę liści i zamiotłam chodnik wynajduję sobie kolejne zadania byle nie pójść do sklepu pomysłów na obiady brak :-( pogoda piękna - aż by się chciało poleżeć na leżaku szkoda, że zimnica :-( chociaż mojego dziecku to nie przeszkadza i cały czas popyla na rowerze op! jeszcze kwiatki mam do podlania :-P kawa mi dziś jakoś nie bardzo smakuje :-( Efka - jak to andrzejki? przecież to dopiero w środę chyba jakoś mi się ostatnio zachciało gdzieś zabawić, potańczyć może czas planować Sylwestra? Magda 2 - łapię się tego co napisałaś a Maxxio to gdzie zaginął znowu? no i Magdus? za ebasią się stęskniłam czekam na wiosnę ............. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
będą sajgonki, kurczak słodko kwaśny z makaronem sojowym, zupa krem z soi z groszkiem ptysiowym oraz fasolka po bretońsku :-) i jeszcze mam do przerobienia na mus parę kilogramów jabłek :-) oraz posprzątanie chałupy zapyziałej po całym tygodniu a poza tym luz i lenistwo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :-) Dudziu łap się łap. A ja wysyłam pozytywne fluidy. Choć mogłabyś odrobinkę odsapnąć, bo chyba nie wyrabiasz na zakrętach. Ja mam dziś leżaczkowy dzień. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Ja ostatnio mam kiepski czas i nie mam jakoś nastoju więc nic nie piszę, tylko czytam sobie Was :-) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór Trzymajcie się dzielnie i pamiętajcie że z każdym dniem wiosna jest coraz bliżej :) Pozdrawiam i miłej nocki życzę R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
witam Wszystkich , stawiam kawę i pierniki :) Magdus tulę , pozytywne fluidy wysyłam 🌻 miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry niedzielne:-) Haralda dziękuję:-) To ja poproszę kawkę, a do kawy i pierników dorzucam tarta kawową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×