Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Zosia...w moim przypadku to było bez sensu...jedni panowie miłosnicy pisma obrazkowego-wysyłali wciąz emotki, drudzy ( tych była większosc ) zostawiali nr.telefonów i propozycje sex spotkań ( Ci w wieku 18-35 ) dwóch oszustów którzy próbowali naciągnąć na kase na zolnierza z Afganistanu ( słyszałam o tym więc posłałam w diabły ;) ) i raptem dwóch zdecydowalo sie spotkać ale chcieli od razu zamieszkać razem by sie poznać lepiej... Słyszałam ze zdarzają sie pary którym sie udaje ale pewnie jedna na...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Margaret, mojej siostry dwie znajome poznały facetów na portalach, jedna po ślubie, a druga nie, ale są razem. Podobno musiały przebrnąć "setki" dziwnych. Jak słyszysz, że facet /lub kobieta w stosunku do facetów/ chce szybko zamieszkać albo coś wg Ciebie dzieje się za szybko to zrób porządne rozeznanie zanim się nakręcisz a w razie czego uciekaj czym prędzej !!! ja jestem po ponad dwudziestoletnim związku, naczytałam się sporo literatury na ten temat i wszędzie piszą, że jak coś za szybko to uciekać. Oczywiście trzeba rozwagi do tego za szybko, ale podobno nawet kobiety po przejsciach, które uważają, że już nie dadzą się wkręcić, róznie może być... dlatego sama nie wiem czy sie nadaje na portal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia...ja szukałam na początek przyjaźni, a kiedyś gdyby cos wyszło to tym lepiej, nie nastawiałam sie na już... Po moich przejsciach jestem ostrozniejsza :) Ale juz dałam spokój skoro tam sami erotomani...a nikt nie patrzy na inne wartosci więc po co tam siedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret zdecydowanie masz rację :D może jutro inne osoby wypowiedzą się na ten temat?:) laptop mi coś szwankuje, włączał się i wyłączał na zmianę dlatego teraz dopiero odpisałam:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry Coraz ciszej jest tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek nowego
Może dlatego, że zacina się coraz bardziej. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek nowego
A, witam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początek nowgo, witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Dzień dobry....witam wszystkich serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Witam wszystkich:) co do samotności i miłości, miłośc do dziecka, rodziny to zupełnie co innego, dlatego nie jest ławo być samą bez partnera/męża.Wiem są osoby, która twierdza, że faceta do szczęścia im nie trzeba..to fajnie, super ale tym którzy potrzebują bliskiej osoby obok siebie jest ciężko i ja to rozumiem.Związki z osobami poznanymi przez internet hmm no moim zdaniem ciężka sprawa. Trzeba mieć naprawdę farta by trafić na ta właściwą osobę..nie ma co się rozpisywać, ja nie korzystam z portali społecznościowych, randkowych itd jestem tylko tu i nie czuję potrzeby szukania w necie. Co proponuję...wyjścia do ludzi np: siłownia, basen, wyjścia z psem, kino, rower....fajnie jak są znajomi z którymi możecie się spotkać a dzięki nim poznać też nowe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z tobą i bym dodał trzeba mieć i w tym przypadku trochę szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
hej margaret i gościu:) już po świętach więc praca i obowiązki matki tak pochłaniają, że czasem zasypiam w drodze do poduszki gościu czy ty jesteś nowy? margaret co tam u ciebie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc po 30 szkoda gadać, wrocilam z pracy i znów mnie rozłożyło, tak wiec chyba mnie lezenie juz nie ominie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
maragret czasem lepiej się wcześniej położyć niż potem dłużej tak leżeć bardzo tu spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zmykam, milej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor wszyskim! I jednoczesnie dobranoc dla goscia po 30 :) Oj,Margaret, dobrze ,ze niedlugo weekend,moze wtedy znajdzie sie czas na wylezenie. Mnie pobolewa gardlo od kilku dni, uwazam teraz na siebie, czapka,rekawiczki itd ;) Popijam "Gripex"-paskudztwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kurs ja sie zawsze leczyłam gripexami, w swięta też ...no i wróciło :o a teraz juz był potrzebny antybiotyk... Teraz będe leżeć i duuuużo czytać, bo wiecznie mi czasu na to brakowało ;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia5555
Dzień dobry:) Margaret życzę dużo zdrówka:) u mnie nawet słońce wyjrzało po wielu pochmurnych dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiegany ostatnio jestem a wieczorem padam . margaret95 to kuruj się gorąca kąpiel .masaż i wypocić ;) inaczej kilka dni będzie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×