Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Kurs funta
Flowerku- ciezko to slyszec,ale skoro potrzebujesz to idz jak najszybciej,zebys jak najszybciej tez dobrze sie czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Flower jeżeli czujesz, że nie dasz rady to lepiej nie czekaj długo .... a z któej strony Wawy od wschodu zachodu południa północy? ja na zachód od wawy mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie Jak Wyobrażacie sobie takie spotkanie chodzi mi o kwestie techniczne czy spotykamy się na jeden wieczór czy w południe i potem wszyscy z powrotem do domu czy na jakiś weckeend ale to w jakimś ośrodku trzeba by załatwić miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
ja wschod, zosia5555,za kazdym razem gdy mysle ze juz gorzej byc nie moze to okazuje sie ze moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerku to szybciutko do specjalisty.... RjakR ja już napisałam swoje zdanie, ale napiszę jeszcze raz. Myślę , że na jeden dzień /kawa obiad jakiś, coś można wymyśleć, pogadać, a jeżeli fajnie się okaże to wtedy można zaplanować jakiś weekend...no chyba, że tym z nas , którzy mieszkają daleko nie byłoby dobrze z tym jednym dniem, to można i na jedną noc gdzieś weekendowo, może niech każdy się wypowie Ty jak myślisz RjakR? jak Ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Czyli mozliwe,ze wybierzecie stolice na spotkanie :) Dobrze,dobrze-samoloty tam lataja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Ty RjakR i Fower po jednej stronie...:) ale blisko stolicy jesteście, ja troszkę więcej km niż Wy od stolicy, ale bywam blisko wawy i w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Ty RjakR i Fower po jednej stronie...:) blisko stolicy jesteście, ja troszkę więcej km niż Wy od stolicy, ale bywam blisko wawy i w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dostosuje tylko zastanawiam się czy Ktoś będzie chciał jechać na przykład pociągiem na obiad około 400 km żeby tego samego dnia wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
RjakR,no popatrz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ....RjakR masz rację, w sumie można i z noclegiem, coś gdzieś znaleźć ciekawego, ja też się dostosuję, niech może wypowiedzą się te osoby, które mają daleko do Wawy...no chyba , że... my z centrum wybierzemy się dalej... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Dokładnie, ja raczej odpadam....trochę mam daleko ale wypijemy z maxx kawe bo mamy zaległą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Zosia chetna na podroze ;) Ale fajnie,fajnie,ze jestescie otwarci na rozne rozwiazania. Jakby co to mi Gdansk tez pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia Flower i Kurs funta możemy razem pojechać w którąś stronę żeby Innym było bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarli fajnie, że jesteś...przypomnij proszę, skąd jesteście opolskie tak? no i co, że daleko....Maxx pisał, że z poznanymi osobami z kafe spotykają się grupą w różnych miejscach....czyli można :) Scarli pomyśl...:) daj swoją ewentualną propozycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RjakR jestem za Twoją propozycją możemy razem pojechać tam gdzie innym pasuje:) Flower? Kurs Funta? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
ja rowniez moge przyjechac na polnoc, mimo ze kocham gory. najwazniejsze bym mogla spedzic choc kilka godzin wsrod was,porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jak jeszcze jest Ktoś z okolic W-wy to też ja nie wiem gdzie Wszyscy mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scarli
Jestem otwarta na propozycje, byle tylko nie Gdańska bo to prawie 700km ;-) z maxx jesteśmy z tego samego miasta opolskie na samym dole...R jak R ale fajna nazwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
zosia5555, RjakR , nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kus funta
Zobaczymy jakie propozycje sie urodza jeszcze :D czyli mozliwe ze jednak stolica to bedzie najlepszy wybor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia Flowerek i jeżeli ktoś ma blisko to możemy się spotkać nawet nie długo na takie wstępne spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
RjakR fajnie...ze jestes tak blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
R-na Swieta bylam w PL a tak to jakos specjalnie czesto nie przyjezdzam,ale czas czesto mam wiec jesli loty by mi podpasowaly to moge sie pojawic :) Oczywiscie bylabym na kilka dni,ale to nie problem-zawsze jest cos ciekawego do obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×