Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość po 30
tak jak juz pisałam nauczyłam się z nią życzyć ale szczęścia mi nie daje, bywa bardzo cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z Margaret o portalach, a Ty próbowałaś? byłaś na jakimś masz jakieś wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
nie, nigdy nie czułam takiej potrzeby by szukać na portalach jestem tylko na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia czy wiem kim jest osoba która pisze jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
czy wiesz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia w miare mozliwosci wspieram.... no i duze wsparcie Ona ma w rodzinie a nawet w tesciowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret no to jak ma teściową po swojej stronie to już pełen sukces...:D oj znowu śpiąca jestem co się dzieje, znowu ciśnienie...? gość po 30 to chyba Ty namawiałaś nas wszystkich do spotkania...i co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor! Fajnie czytac,ze jestescie :) Mnie chyba Margater czyms zarazila ;) W kiepskiej formie jestem, zobaczymy jak to jutro bedzie. A Wam jak uplywa wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia zgadza się może nie tyle namawiałam co proponowałam ale widzę, że robi sie co raz spokojniej więc nie proponuję bo może być tak, że i tu na kafe mało nas będzie i do spotkania nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak być oczywiście, ale mnie ta propozycja podoba się, przecież jeżeli "na żywo" nie przypadniemy sobie do gustu, to trudno, ale może jakieś fajne znajomości się zawiążą, czy mamy coś do stracenia...? :) a Max pisał, że też ma znajomych z kafe i czasem sie spotykają... ja w przyszłym tygdoniu mam tę operację i potem jeszcze trochę odpocząć trzeba będzie pewnie, ale potem na jakiś jeden dzień ...może warto wrócić do tematu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
dobry wieczor wszystkim. ja caly czas jestem...i caly czas bardzo samotna. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli umówicie się w innym terminie niż ja będę mogła to chętnie poczytam o Waszych wrażeniach i jeśli będzie to pojadę na kolejne spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
"Szukamy ciepła nawet w kubku z gorącą herbatą, w zaparowanych oknach, bo tak bardzo tęsknimy za ciepłą duszą...” — Tadeusz Różewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
witaj Flower:) może wrócimy do tematu jak wszystkim termin będzie odpowiadała,, proponuje poczekać aż dojdziesz do siebie po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Gosciu po 30- piekny ten fragment i jaki prawdziwy...... Zosiu- a konkretnie kiedy masz te operacje? ZOstajesz w szpitalu czy szybko wychodzisz? Z oczywistych wzgledow ja odpadam ze spotkania ale chetne poczytam jak sie bawiliscie :) Witam Flowerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurs Funta a jakie to oczywiste względy nie pozwolą Ci być na spotkaniu? mam nadzieję, że szybko wyjdę, teraz nie trzymają długo, zresztą zamierzam laptopa wziąć ze sobą i mieć łączność ze światem, mam nadzieję , że tak się da, a jeśli nie to będę musiała jakoś bez Was wytrwać... dzięki, że chcesz poczekać gość po 30 tak się zastanawiam kto założył ten temat, czy to ktoś kto tutaj pisze czy już nie ma między nami założyciela tematu.... a i serio bardzo mi się podoba ten cytat.....choć jest smutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Kurs funa chyba gdzies nie doczytałam dlaczego odpadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia chętnie poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Zosiu-chyba nie powinni Ci robic problemow z posiadaniem laptopa,ale to nigdy nic nie wiadomo ;) Ja nie moge wpasc na spotkanie ,bo za daleko mieszkam po prostu. Dobry wieczor R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
kurs ale jeszcze nie wiesz gdzie sie spotkamy nic nie jest ustalone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z którego krańca Polski jesteś Kurs Funta? skoro piszesz, że daleko... może pisałaś a ja ominęłam ten fakt, jeśli tak to sorki... tutaj z tego co zapamiętałam są osoby np. z centrum jak ja :) Kraków, Gdańsk chyba.... , Mazury, opolskie coś? jeśli pamiętam....tam gdzie Maxx...i skąd jeszcze jesteśmy:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Kochani, ja w Skandynawii mieszkam wiec mam daleko. Ale jak pisalam- zawsze chetnie przeczytam jak sie bawiliscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zmykam..życzę miłych rozmów i spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 dobranoc ja też nie wiem co się dzieje w tym tygodniu, alle zasypiam momentalnie, tylko dzisiaj obudziłam się o 4.30 w zamian...będę dopóki nie padnę:) a jak padnę to nie zdążę się pożegnać...) Kurs Funta może uda Ci się przyfrunąć albo przypłynąć...:) oczywiście trochę żartuję...szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower82
hej zosia5555, u mnie zle. chyba bez pomocy specjalisty nie poradze sobie.... ja 40 km od warszawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Gosciu po 30- dobranoc :) Rowniez nie wiem do ktorej posiedze,ale z pol godzine jeszcze na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×