Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
No i nie Dałaś rady :( Ja robię to co jedna z Was czyli czytam w podglądzie przy wysyłaniu wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej chyba teraz nie da się czytać. Ale dobrze że całkiem to forum jeszcze nie padło, że w ogóle istnieje ten podgląd. A ja czekam na deszcz, bo marzy mi się, że będzie sobie stukał w parapet, kiedy ja usiądę w fotelu z książką- książka jest, fotel też, tylko deszcz zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
maxx dosiadam do kawy :) żyjesz ? myślałam że Ty tamtototamto na polach bitwy :D u mnie leje , chyba spedzę dzień przed tv,już od teraz mam relax , Efka nastał dla Ciebie sprzyjający czas- pada ; będą grzyby , uwielbiam chodzić po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka haralda1 :D nie poległem na bitwie chodz kiepska pogoda była i mokro teraz to prawdziwe pobojowisko , a grzyby to dopiero za tydz mozna sprawdzić czy sa o ile dobrze popada ja zbieram w smolarni napewno wiesz gdzie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haralda1, a wcale że nie. U Was może i pada, u mnie widać na kurzu takie kółka jakby w nocy pokropiło i dalej nic. Maxx, tylko pamiętaj, że kawa bez cukru- z mleczkiem tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Efka wbijaj do mnie , dalej leje :) maxx wiem gdzie smolarnia , ja bory stobrawskie :) odpoczynku wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
ja też dołączam do kawy :-) Efka - Twoje prawo marudzić - masz własne upodobania i dobrze :-) to pewnie czytałaś Millennium Larssona - mnie się bardzo podobało niedziela bez planów, na szczęście u nas słonecznie choć chłodno coś czuję, że dziś mi czas cenny czas przecieknie przez palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dudzia. Milenium czytałam, podobało mi się- bez marudzenia, ale nie pasowała mi ostatnia część, dopisana przez kogoś innego, mam tu na myśli Co nas nie zabije, to już nie to samo. Teraz czytam Steinbecka, ale pomimo że to noblista, do mnie nie przemawia. Lubię język wybitnych pisarzy, bo jest on naprawdę piękny, za to u Steinbecka nie przemawia do mnie treść. Czytam teraz Zimę naszej goryczy, gdzieś tam w kolejce czekają Grona gniewu, bo może jednak coś nowego odkryję, ale na razie mało radości z tej lektury. Maxx chyba pomógł Twój apel, reklama mi dziś nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej samotni gdzie jesteście ? wróciłam z jarmarku , kupiłam chałwę , maście na bolączki i kawę która przy kawie nawet nie stała :D teraz mam czym częstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
witajcie w zimny - już jesienny - choć słoneczny poniedziałkowy poranek :-) nie wiem jak to się dzieje, że po jednym wolnym dniu mam na biurku do ogarnięcia więcej niż po dwóch tygodniach urlopu :-D pracowity był ten weekend, ale jestem całkiem zadowolona z siebie zaczynamy nowy tydzień, szansa na nowe, może spotkają nas jakieś niespodzianki, fajne przygody kto wie ............. może ktoś właśnie w tym tygodniu obudzi się z letargu, marazmu ............. może ktoś poczuje ulgę w cierpieniu ................ może ktoś wyzdrowieje ............ albo ktoś rozwiąże jakiś stary ciążący mu problem ........... samych pozytywnych doświadczeń na ten tydzień Wam życzę no i sobie oczywiście też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej hej , kukam tylko i kawą częstuję Dudzia oby się spełniło z tego przynajmniej coś ;) jak na razie to nie lubię poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) Nie wiem o co chodzi z tym kafe, bo rano napisałam normalnie post z zaproszeniem dla Was na kawkę i kokosanki, a nie pojawiło się nic, tylko pusty post. Masakra, strasznie mnie wkurza to kafe. Miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna ciężka bezsenna noc za mną - musiałam zacząć dzień od mocnej kawy jestem taka rozbabrana dzisiaj - oj trudno będzie się skupić :-( zaczyna się zimno w domu - 18 stopni dziś rano było dobrze, że chociaż słoneczko nas nie opuściło trzeba jakiś opał skołować na te zimne dni kominiarza zawezwać na coroczny przegląd eh..... motorek w tyłku to dla mnie za mało :-( może wyjechać w Bieszczady, wkitrać się jakiemuś misiowi do gawry, przytulić i przespać do marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadać Wam się ze mną nie chce, macie lenia na pisanie to wciskacie kity, że posty Wam znikają albo idą puste - pitu pitu - mnie jakoś nie znikają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Cześć:-) Dudzia ale pojechałaś po mnie, a mi naprawdę nie opublikowało postu. Gadać mi sie chce. No dobra to podaję kawę, ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, Magdus - nie czuj się aż tak wyróżniona - po wszystkich równo :-D idziemy jutro całą babską bandą z pracy na Bridget Jones 3 - podobno zarąbista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć Wam :) moje posty też się nie ukazują , Maguś wywody robiłam do twych kokosanek , postu brak podjadłam się smakiem :) Dudzia jak mi się jęzor rozwinie to Cię mogę zagadać na śmierć :D łoł do kina w środku tyg.! takim to dobrze , Bridgety sie na oglądacie a potem rozmarzą się dziewczyny o księciuniu na koniku :) ja to jestem porządna od wczoraj prasuję ! widzę już dno :D dziś cd..a potem wielkie czystki w szafach , dobra dajcie te kokosanki i kawę a i likierkiem niepogardzę :D i co wcięło post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
redakcjo !!!!! gdzie mój post !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie, zaglądam tu do Was codziennie, tylko jakiś kryzys z pisaniem mam. Nawet nie to, że mi się nie chce, tylko nie mam nic ciekawego do napisania. I w tej sytuacji mocno Was pozdrawiam i ograniczę się do czytania ❀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie, zaglądam tu do Was codziennie, tylko jakiś kryzys z pisaniem mam. Nawet nie to, że mi się nie chce, tylko nie mam nic ciekawego do napisania. I w tej sytuacji mocno Was pozdrawiam i ograniczę się do czytania ❀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×