Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość DUDZIA2002
brawo Efka - udało się ! :-) ja za jakąś godzinkę będę częstować pierogami :-) przygotowałam zaczyn na ciasto drożdżowe więc wieczorem zapraszam - o ile wyjdzie bo to nowy przepis od koleżanki do wypróbowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Cześć Dziewczyny.. Zostawiajcie tu sprawdzone przepisy, mogą się komuś przydać. Efka, miód uwielbiam.. gdyby każdy jadł tyle co ja, to pszczelarzom żyło by się dobrze. Ale lawendowego przyznam jeszcze nie jadłam. Miłej niedzieli dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebasia1 a mój lawendowy ma śliczny kolorek w dodatku, taki turkusowy, jakby zalatujący zielenią morską. Przywiozłam jako pamiątkę z Chorwacji- kolor chyba specjalnie wyprodukowany dla turystów, bo na necie sprawdzałam, że jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotność to przekleństwo 21 wieku. nie potrafię się z niej wydostać,wyjść do ludzi jak mówią ... samotność sprawiła że nie potrafię cieszyć się życiem,że już mi wszystko jedno,że poddałam się...że już chciałabym mieć wszystko za sobą.już się nie męczyć,nie starać,nie cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Efka, to musi być wyjątkowy smak tego miodu.. smak i zapach wakacji. Zresztą dla mnie każdy miód jest wyjątkowy i pomyśleć że "robia" go te maleńkie stworzonka pszczółki. Jak w moim ogródku kwitnie akacja to mam jak w ulu.. tyle zlatuje się pszczół i tak pracowicie zbierają nektar. Nawet mieliśmy w planach zaintetesowac się hodowla pszczół no ale już nic z tego nie będzie wiadomo... Gościu, może pobedziesz z nami na początek. Niedobrze jest się izolować od ludzi.. to nie pomaga. Ja też jestem teraz w takiej sytuacji ze nie cieszy mnie towarzystwo. Ale dobrze mieć do kogo buzie otworzyć choćby wirtualnie.. Bardzo Ci współczuję bo rozumiem jak się czujesz.. ja też nie jestem stworzona do życia samej ale niestety tak nieszczęśliwie życie się ułożyło.. Jednak nie należy tracić nadziei bo od naszego nastawienia dużo zależy. Musisz walczyć o swojej szczęście nie zamykać się w skorupie bo to nie jest dobre.. Jak jest na prawdę źle to taki jest odruch zaszyc się gdzieś w kącie i czekać na koniec.. tylko los jest przekorny.. jak czekasz na koniec to zwykle poczekasz sobie długo.. Przytulam Cię zatem mocno i nie jesteś sama.. Jeśli tu zajrzysz to napisz coś o sobie więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebasiu - brawo Ty - już ośle uszy w całości wystają ze studni ! (pamiętasz przypowieść?) gościu - witaj, zapraszamy, rozgość się :-) zapraszam na pierogi i na deser ciacho drożdżowe :-) ew może być piwo i paluchy czosnkowe - ale to nieco później ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dudziu miałam właśnie prosić o "osiolka"dla "goscia" ale zapomniałam na koniec napisać. U mnie z tym różnie raz te uszy wystają, raz nie.. Ale na prawdę staram się.. bo najłatwiej jest się poddać. Jakoś tak sobie myślę że ON nie chciałby żebym była słaba.. Jak upadam to tylko czytam wasze optymistyczne wpisy.. I sobie myślę ze skoro Wam się udało to moze i mnie kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dzień dobry Dudziu, pozytywna kobieto.. Oraz wszystkim Samotnikom. Klikam zza wielkiej mgły, już bardzo jesienny krajobraz się robi i bardzo zimno rankiem. Zostawiam pozdrowienia, jakoś trzeba przetrwać kolejny dzień.. Może kiedys, tak jak Ty Dudziu, uda mi się witac z radością nowy dzień, czy tydzień? Mam taką nadzieję. Miłego poniedziałku dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
eh.... bo ja dziś miałam taki piękny sen ..... śniła mi się moja pierwsza miłość - z czasów podstawówki ja do tej pory jestem w nim zakochana - mam do niego ogromny sentyment i słabość łączą nas 2 lata wspomnień - a ja się do moich uczuć przyznałam jemu zaledwie kilka lat temu - taka to sytuacja :-) mam dziś w sobie taką ciepłą tęsknotę .......... no cóż ..... szukam źródełka ciepła bo u mnie też zimnica - w domu rano 17 stopni :-( ale weekend był niesamowity - full słoneczko, ciepełko, cudnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizkaWa
Przestań biadolić. Lepiej być singlem niż żoną alkoholika lub damskiego boksera. Polecam zakup modnych butów nike na http://nike-cortez.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się poddałam i włączyłam na noc ogrzewanie bo już rano nie dawało się wstać - taka zimnica za to świec***iękne słonko i podobno w weekend ma być ponad 20 stopni :-) mam ochotę pojechać w Bieszczady - szkoda, że to taki kawał drogi - a urlopu już prawie nie mam :-( pozdrawiam Was wtorkowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już zaczynam od czasu do czasu palić na ciepło, bo nie widzę powodu żeby marznąć. A dziś korzystając z ciepełka- całe 17 stopni- zrobiłam sobie niewielkie pranie i tradycyjnie na kwadransik wlazłam do ogródka. Malutki on, ale zawsze jakiś chwast do wyrwania się znajdzie. I czas mija bardziej lub mnie produktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal dziś w sentymentalnym nastroju - przytulić mi się chce - znaczy schować w .... szerokich barach :-) zjadłam pierogi i teraz to nie mam mocy do pracy - jaka ja głupia byłam, że nie lubiłam w przedszkolu leżakowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś pustawo tutaj, pewnie wszyscy zajęci, ja też zaraz lecę do pracy, potem zakupy i do domu. Pozdrawiam samotników w środku tygodnia, tak tak półmetek już za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hallo hallo, moje samotniczki :) byczę się za miedzą nad jeziorem , "Ale" możecie sobie to wyobrazić że jeszcze do niego nie doszłam !? a mam 200m :D , nie mam czasu :D , za rok zabieram Was ze sobą , wtedy może dojdę :D pozdrawiam i miłego dnia życzę , trzymajcie się cieplutko 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu zdecydowanie brakuje męskiego towarzystwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×