Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Najlepsze życzenia dla naszych forumowych Nauczycieli 🌼 nadal nie czuję się najlepiej - nie chciałam wziąć antybiotyku to muszę powalczyć nieco dłużej ja tym razem wyjątkowo wolałabym żeby był wtorek albo środa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego naj dla nauczycieli w dniu ich święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukulturalniałam się dzisiaj. Byłam w teatrze na sztuce Mój boski rozwód, coś dla nas samotników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jutro pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry:-). Pogoda niestety nas nie rozpieszcza bo zimno, wieje i do tego zanosi na deszcz. Aż się nie chce wychodzić z domu. Życzę Wam miłego tygodnia i trochę ciepełka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Zalogowałam się na forum dzisiaj, bo nie ukrywam doskwiera mi samotność. Od ponad 6 lat jestem po rozwodzie i czuję się samotna. Byłam w dwóch związkach niestety zakończyły się niepowodzeniem. Syn -19 latek ma swoje życie, studia i dziewczynę. Tak, że ma swój własny świat. A ja pracuję, chodzę na siłownię, czytam książki, oglądam filmy i tak upływa mi życie. Mieszkam w Lublinie od 3 lat. Nie mam przyjaciół ani znajomych. Stare znajomości się pokończyły, zwłaszcza że były to małżeństwa, gdzie rozwódka nie jest, aż tak miło widziana. Może są tutaj jakieś osoby po 40-tce, które szukają towarzystwa innych ludzi. Trudno być samej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agulinka75, jesteś tu jak najbardziej potrzebna, a tym bardziej przeze mnie miło witana, że zasilasz samotnych ze Wschodu, bo niestety, większość to albo południe albo zachód, no może jeszcze centrum. Ja jestem z Twojego województwa. Więc witaj i czuj się swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
cześć Agulinka - są są tutaj takie osoby więc zapraszamy :-) na nadal chora, musiałam wejść na antybiotyk bo przyszedł ostry nawrót choroby :-( do mnie dołączyło dziecko jestem ledwie żywa chcę do domu....do mamy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej Wam wszystkim wróciłam z zasilajacego mój akumulator wypadu , Dudziu mówisz dalej chorujesz :( niezazdroszczę witam Agulinka :) Efkę też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Efka hejka haralda przekazuję Wam pozdrowienia od Maxxa buziaki zostawiam dla siebie :-P ja też chciałabym gdzieś wyjechać, uciec i spać ....... do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
a gdzież to Maxxio przebywa ? został w twierdzy zamknięty :) Dudziu nie chciej spać do wiosny bo skostniejesz i odleżyn sobie narobisz :D .....i i i będziesz głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie. Widzę, że nie tylko ja mam coś z misia i zapadłabym w sen zimowy, więcej nas tu takich. A dziś wreszcie zmieniam opony na zimowe, chyba na lato nie mam co liczyć, nawet mimo mojego optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym zapchała? Jednak nie, to był tylko chwilowy kryzys. Dziękuję za pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx - no cóż ..... coś tam się mętnie tłumaczył awarią sprzętu komputerowego, ale ja tam nie wnikam ....... :-P haralda - nie straszne mi odrętwienia, skostnienia itd, ale głodem nie przekonałaś natychmiast :-D chociaż .... jak śpię to głodu nie czuję, mogłabym nieźle schudnąć bez wyrzeczeń i męczennictwa wcześniej umówiłabym się z Maxxem na dzień pobudki i aby po przebudzeniu czekała na mnie wielka uczta - bigos, rosołek, gołąbki, bitki lub zrazy zawijane z mordą kapustką i oczywiście jakieś pyszności na deser a do tego piwo, pyzy i zasmażka :-D ja to mam wyobraźnię :-D ciekawe co na to Maxx? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny lapek był kilka dni w naprawie no i co jakiś czas tak mam ze się muszę zresetować :p i kilka dni jak bym nie istniał dla świata . Dudzia to jest do zrealizowania ta uczta tylko byłby problem czy pozwoliłbym ci spac tak długo i w dodatku samej to niezdrowo :D odrazu namyśl mi przyszła piosenka pasująca https://www.youtube.com/watch?v=gVUN-D09jls bez podtekstów proszę :p dobrej nocy laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Maxxiu Maxxiu - Ty niepoprawny romantyku :-) uwielbiam tę piosenkę :-) ale śniadanie do łóżka to już raczej niekoniecznie chyba jestem mało romantyczna i stara maruda :-P spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaććććććććććććć !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×