Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Taaa tylko jeszcze sama nie wiem co. Przyjaciółka właśnie straciła dziecko, w pracy nie wiadomo co będzie, idzie zima, same niezbyt miłe rzeczy. I mnie to wszytko zaczyna pomału i chwilowo dobijać, ale już zaczyna działać tableteczka, powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie to uroki naszego życia trzymaj się Efka a jak Cię już za bardzo bolą ręce to tabletka troszkę ulży jakoś będzie :-) chcesz kawę i wafelek ( bezcukrowy :-P ) albo biszkopcika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że piszę się na Twój poczęstunek, szczególnie na kawę, a dodatek jaki już będzie. Teraz faktycznie troszkę mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
hej :) też chcę kawki i ciasteczko , dziś ledwie co z łoża się wywlekłam takie mam zakwasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę - uczta gotowa - kawa i ciacha na stole - wybierajcie co chcecie :-) Efka - jakie piękne słowa napisałaś (już mi lepiej) :-) haralda - a od czego te zakwasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś zostało - ale niekoniecznie do jedzenia np może być uśmiech :-) dzień dobry w czwarteczek - już tylko jeden raz w tym tygodniu trzeba rano wstać :-) a w ogóle to już niedługo święta i Sylwester :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
witam w ten bardzo deszczowy dzień :) moje zakwasy już przechodzą , wszystkiemu winien fitnes :D gdzie wszyscy jesteście ? czyżbym została samotną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U m nie jeszcze dziś pogoda, dól, jak dół ma się dobrze, ja może być. Widziałam się dziś ze wspomnianą przyjaciółką, jakoś się trzyma, to i ja muszę, czwartek ciężki dzień, jutrzejszy piątek wyjątkowo też. Ale w końcu mam Was, czyli nie jest najgorzej. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
u mnie też syf - ale wiem, że to po prostu jesień i minie i znów będzie wiosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wydawało mi się że na dłuższą metę jestem wielką optymistką, ale przy Dudzi nawet ja wysiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz Efka pojechałaś - moja szklanka jest zawsze do połowy pusta - taka ze mnie optymistka ale odkąd mogę oddychać własnymi płucami, myśleć własnym mózgiem i mieć własne zdanie bez obaw to wiele się zmieniło - moje oczy są szerzej otwarte, mam swoje wartości, wiem czego chcę od życia, lepiej rozumiem swoją duchowość - takie tam wielkie drobiazgi :-) to codzienna praca nad sobą do tego przypowieść o Osiołku w komplecie z dobrymi, mądrymi, empatycznymi ludźmi, którzy są przy mnie bo chcą i w ten sposób wiem, że za chwilę będzie wiosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i Twoja szklanka jest do połowy pusta, ale na pewno stoi w niej coś lepszego niż woda. A praca nad sobą jest bardzo potrzebna, sądzę w tym momencie także po samej sobie- kiedyś przeraźliwie zakompleksiona, teraz, mam nadzieję nie zarozumiała, ale z poczuciem własnej wartości. I tak trzymajmy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dokładnie tak - mnie tak kiedyś ktoś właśnie powiedział, że teraz to ja nie stałam się zarozumiała, tylko znam swoją wartość i wiem czego chcę od życia :-) mamy PIĄTEK i całe szczęście bo dziś to dźwignęłam się już absolutnym ostatkiem sił :-( jest dobra kawa od rana, jest malutkie ciasteczko na pocieszenie i poprawę humoru choć w zasadzie to Efka mi dziś poprawiła humor tym co napisała :-) dobrze, że nie jesteśmy tak ponurzy jak ta pogoda za oknem - nie wiem jak u Was, ale u mnie totalny kanał to ja może coś zaśpiewam https://www.youtube.com/watch?v=qBxm6bhzAhI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to Dudzia teraz Ci ten humor lekko zważę. Zaraziłaś mnie wirtualnie i muszę chora iść do pracy, ale do lekarza nie wstąpię, bo po pierwsze nie mam kiedy, po drugie dziś piątek więc zwolnienia nie chcę, po trzecie mam płatne zastępstwo więc kasa się liczy, po czwarte po południu szkolenie to i tak muszę być a po ostatnie w niedzielę impreza to szkoda stracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×