Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość84
My dziś byliśmy na ktg i cisza, a w piątek znów ktg...czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
U mnie też cisza, a chciałabym żeby w sobotę się zaczęło nie ma to jak wylegiwanie się w święta w szpitalu niz siedzenie przy tym świątecznym stole A nie ma chyba takiej opcji, że mogą odesłać na patologie ciąży do innego szpitala? jak za długo dzidziuś chce siedzieć... tylko wywołaja poród w Gamecie czy tak jest w praktyce? Wyjaśnijcie mi proszę moje obawy doświadczone mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaś
Gość84, a Ty masz na dziś, tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begredka
Dziewczyny, gdzie na KTG, jeśli nie w gamecie? Wiem, że niby wszędzie, ale chodzi mi o KTG bezpłatne. Czy trzeba mieć skierowanie? Chodzę do lekarza do luxmedu i tam niesttey nie maja takiej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Gość lila Wywołanie jest 7 dni po TP w Gamecie. Jeśli miałabyś jakieś obawy możesz się sama zgłosić do państwowego szpitala bo jesteś po terminie i oni Cie kładą i leźysz u nich do decyzji albo do akcji jeśli się rozpocznie. Lenaś Ja Tp mam na dziś Po 40 tc przysługuje każdemu ktg darmowe co dwa dni w ramach NFZ i nie trzeba mieć skierowania -każdy szpital powinien Ci takie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begredka zorientuj się czy Twój lekarz nie pracuje w np Madurowiczu. Jeśli tak to zapytaj czy możesz przyjść na wizytę i dostać skierowanie na KTG. Mój pracuje w Salve, Luxmedzie i właśnie Madurowiczu i na KTG mam zamiar właśnie tam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc84 czy mogłabyś po krótce opisać dzisiejszą wizytę? Czy poszłaś do rejestracji czy na 2 piętro do jakiego lekarza prowadzącego czy dyżurującego czy bylo badanie usg czy tylko ktg? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka79
właśnie ?????? był wpis dotyczący tej igły od Lena i gdzieś znikł, między 29 a 30 stroną , mogłabyś Lena nam napisać jeszcze raz , bo nie wiem wykasowany został twój wpis czy inne dziwne rzeczy , o co chodziło z ta igłą bo już sama zgłupiałam , czy to o dzieci czy pielęgniarka z braku ostrożności ukłuła się tą igłą po szczepieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Klara
Dziewczyny znowu zaczyna się robić gorączkowo. ..Widzę że kilka pań również bierze pod uwagę święta w Gamecie;) Ja jak już wspominałam mam termin na 4 kwietnia więc wybieram się do Gamety na wizytę kontrolną i mam nadzieję że nikt na mnie nie będzie kręcił nosem tak jak pisała czekająca mama. Oczywiście nie uważam że jest to konieczność ale z drugiej strony dr Dziatosz na rozmowie kwalifikacyjnej zapewnił że mam się zjawić w terminie porodu i będę przebadana. Natomiast mam pytanie do pań które miały poród po terminie i jeździły na ktg do Gamety czy ktg było również płatne już po terminie planowanego porodu i czy było jeszcze jakieś badanie po tym ktg robione wam? Ach namawiam syna na wcześniejsze wyjście ale wiecie jak jest...;) Pozdrawiam wszystkie świąteczne mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
Ja dziś mam 39,6tc ciekawe czy jutro coś się zadzieje. Ogólnie niepokoi mnie to że dzidzius się tak zasiedzial i te kwestie z zielonymi wodami. ... szkoda ze nie można wywołać w dniu terminu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
Do gość84 Czyli płatność za ktg Cię już od dziś nie obejmowała? Bo ten 40 tydzień musi być skończony tak? Czyli jak 39 i 3 dni to norma, że płaciłam za ktg czy juz moglo być za darmo? bo teoretycznie to już 40 tydzień tyle, że nie ukończony. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Do gość z 19:45 Zjawiłam się na 2 piętrze akurat było po obchodzie, pani piekęgniarka zabrała mnie na ktg i leżałam sobie podpięta. Po zapisie czekałam na sofce na podpis wyniku przez lekarza ok 20 min i po akceptacji do domu. Bez badania usg i bez bad.ginekologicznego Do Anna Klara i Lila Ja jestem po terminie porodu (skończone 40 tc) i dziś nie płaciłam za ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammm
Dziewczyny pomimo, że rodziłam już jakiś czas temu, to śledzę ten wątek i widzę, że coraz więcej z Was ma problemy z rozpoczęciem akcji porodowej. Albo same CC albo wywołanie porodu. U mnie na szczęście poszło gładko, może dlatego, że to drugie dziecko. z Gamety jestem zadowolona, poród był szybki, położne miłe, często pytały, czy czegoś nie potrzebuję, ale dałam radę. jestem już zaprawiona po 1 porodzie. pozdrawiam Was wszystkie i życzę by święta minęły spokojnie, niekoniecznie na porodówce :) ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
Wybiła godzina 0 i nic się nie dzieje chyba wypije dużo malinowego naparu żeby jakoś to przyspieszyć czytałam tez o masazu szyjki ogarnia mnie niepokój ze dziecko się zasiedzi. jak tam u Ciebie gosc 84??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Lila może i masaż szyjki ale jak mi powiedziała pani doktor delikatny sex jest najlepszym naturalnym przyśpieszaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Gość Lila U mnie cisza i spokój i przyspieszacze naturalne o których pisze Gość 25 nie działają.Wypróbowałam już wszystko 3S-sex,schody,shopping, masaż UU a do tego picie herbatki z liści malin,akupresura, masaże i co tam tylko można i co...NIC Jak syn siedział tak siedzi i ani pół skurczu nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
Ah z tym seksem całą ciążę nie wzbranialismy się od zbliżeń, ale że te wszystkie rzeczy nie działają, to odebrało wszelkie moje nadzieje. Nic pozostaje czekać. A dziecko moje widać uparty po tacie ;) ja z kolei skórcze mam ale co kilka dni i nie częste i ból do wytrzymania. ... szyjka mieksza niż ostatnio i początkowo krótsza ale to jeszcze nie to. tego masazu bym spróbowała tylko ponoć bolesne bo bardzo ukrwione miejsce. Kiedyś miałam wycinek z szyjki pobierany to 2 dni nie chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Ja właśnie po ktg podobno byly jakieś skurcze tylko że ja ich nie czułam, ale rozwarcie na 3cm i gładka szyjka. Niby już tuż tuż ale pewnie jeszcze trochę potrwać może albo wykluje się kurczaczek na święta. Podobno w tej chwili jest duże obłożenie w gamecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Gość25 Obłożenie jest bo dużo planowych cesarek było wczoraj i dziś ma być i jutro też jakaś planowa więc się zapełniło no i wiadomo jak się poród SN między też trafił to mają co robić. My jutro na ktg ale pewnie znów będzie linia prosta i ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
Ja coś mam przeczucie ze w sobotę zawitam w Gamecie a jak nie to ktg po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Gość 84 i lila Dziewczyny miejmy nadzieję że nasze dzidziusie zechcą przyjść na świat właśnie w święta. Bardzo tego nie chciałam ale teraz myślę sobie że to byłoby fajne wyjście. Brak planowych cc i cała Gameta nasza:) Tego sobie i wam życzę na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Gość25 Dołączyć się chciałam do Twoich życzeń dodając oby Nasze porody przebiegły bez komplikacji a Nasze dzieci urodziły się zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
Ja dziś miewam skurcze ale czekam na wody nie chciałabym jechać na marne napewno w nocy mnie złapie bo wtedy to się zaczyna dziać. Tylko czy pt czy sob. ... Też życzę Wam sprawnego rozwiązania i zdrówka dla Was i maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Dziewczyny trzymam za Was kciuki,wszystkiego dobrego z okazji świąt i oby wasze maluszki zawitały na świecie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia1
też trzymam za Was kciuki!!! i koniecznie dajcie znać jak było, czekamy na Wasze relacje. Ja na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Olabed A jak twoje dzieciątko nadal spokojne? Wszystko ok? Tak mi się przypomniało że ktoś pisał o wizycie kontrolnej dzieciatka w gamecie bodajże po 10 dniach. Czy Tobie też proponowali? Wesołych Świąt i zdrówka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
A dziękuję u nas wszystko w porządku,malutki jest wspaniały trochę śpi trochę rozrabia także jest wesoło.A co do wizyty kontrolnej to mnie nikt nie proponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość april
Wie ktoś? coś? o wizycie kontrolnej niemowlaka po 10 dniach? Ja na 12.04 mam termin porodu, także jeszcze czekam. Smacznego jajka kobietki! I nie zapomnijcie ucałować swoich mężów przy jajku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halavi
Dziewczyny - w kwestii wizyty kontrolnej z noworodkiem w Gamecie mnie również nikt nic takiego nie zaproponował przy wyjściu ze szpitala, ale na drugiej strony wypisu waszego maluszka jest informacja (przynajmniej ja taką mam), że zapraszają na bezpłatną wizytę kontrolną do końca 1-go miesiąca życia dziecka. My byliśmy z Malutką jak miała 2 tygodnie. Najpierw zadzwoniliśmy i umówiliśmy się na konkretny dzień i godzinę. Pani doktor ją wtedy dokładnie zbadała i zważyła oraz udzieliła odpowiedzi na wszystkie nasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Dzieki Halavi za informacje. Rozumiem że jest to wizyta bezpłatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×