Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość Karena_2008
Hejka ja się stawiam do porodu 18 kwietnia. Rodzę SN, jak na razie cisza - liczę że zacznie się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina27
Gość, ubranka rozmiar 56, czasem i tak są one za duże (przynajmniej dla 3 lub 3,5 kg maluszków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, mój maluch miał 57 cm, a ja kupiłam w hm rozmiar 56 i były dużo za duże, w tesco f&f , c&a mają odpowiednią rozmiarówkę. a jak będą ciut za duże to nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Lila, gość 84 co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. To że mogą być za duże to nic ważne żeby nie okazały się za małe :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. To że mogą być za duże to nic ważne żeby nie okazały się za małe :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
kaarotkaa za tydzień będę miała usg to podam Ci aktualne wagę Malucha :) nie martw się na zapas może tylko Ci się wydaje. Ile waży Twoja pociecha teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość64
Witam ja urodziłam w Gamecie zdrowego i ślicznego synka 9.04, jestem bardzo zadowolona z opieki położnych oraz super dr.Dziatosza:) polecam wszystkim mamusiom oczekującym na swoje pociechy,! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiak23
Witaminka - CC jest na wskazanie. także jeśli lekarz wcześniej nie zakwalifikował Cię do CC to szykuj się na poród SN. Chyba, że coś się drastycznie zmieni, np. ułożenie lub masa dziecka któraś z Was pytała jeszcze o wifi, jest na oddziale, korzystałam w poczekalni :P piękna wiosna nam się zrobiła, nic tylko spacerować z maluchami po parku. a właśnie, jak u Was z werandowaniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begredka
basiak23, ja pytałam o wifi. Dziękuję. Dziewczyny, czy byłyście na wizycie kawalifikacyjnej tylko w gamecie, czy też w medeorze? Można mieć dwie kwalifikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana26
gosc25 - rzeczywiście, przegapiłam Twoją relację. dzięki! jestem dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka 96
ja bym chciała bardzo rodzić w Gamecie bo dowiedziałam się ze jest tam WiFi - super, bajkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiak23
marylka, myślę, że to wifi może się przydać jak dzidzia będzie spała, a Ty zostaniesz sama w szpitalu, ale nie traktuj tego jako wyznacznik ;-) w Gamecie jest dobra opieka przede wszystkim i traktują pacjentki z szacunkiem, dla mnie to jest najważniejsze w wyborze szpitala, wygody na drugim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia_87
Dziewczyny po CC- o której kazali wam się stawić na II piętrze? I o której już byliście po CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marylka96 widzę że jesteś pełna optymizmu. Wystarczy ci wifi żeby uśmierzyć bol? Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 26 03 urodziłam synka w Gamecie. Jedno jest pewne, jestem bardzo zadowolona z wyboru szpitala. Zgłosiliśmy się na poród SN o 9 od tego momentu wszystko bardzo się potoczyło, miałam zrobione KTG następnie badanie ginekologiczne i USG. Po badaniach Dr Dziatosz zaproponował mi poród CC na co oczywiście przystałam. Sam zabieg przebiegł w przyjemnej atmosferze, personel mnie zagadywał rozśmieszał, szczególnie w pamięc mi zapadł Pan anestezjolog. I tak już o 13 urodził się mój synek :) Opiekę po też dobrze wspominam a mogę coś o tym powiedzieć bo spędziłam w szpitalu aż 6 dni bo jak się okazało miałam infekcję wewnątrzmaciczną, mieliśmy z synkiem podawane antybiotyki i robione badania. Położne jak synek płakał same przychodziły spytać czy wszystko ok, zwłaszcza w nocy, pomagały przy karmieniu itd. Nie było problemu żeby oddać dziecko pod ich opiekę, nie wiem jak to by było w przypadku całej nocy ale mnie wystarczyło 4-5 h zeby zregenerować siły, przez dwa pierwsze dni po cesarce to mi naprawdę pomogło, jak i obecność mojego męża a mógł być przy nas od 8 do 20. W Gamecie jest naprawdę czysto, łazienki są sprzątane kilka razy dziennie .... nigdy nie zapomnę syfu jaki panował w szpitalu im Rydygiera w Łodzi ..... Polecam Gametę bez porównania z państwowymi szpitalami a może ja miałam do tych po prostu pecha ;) Jak macie nie skomplikowaną ciąże to warto rozważyć ten szpital, bo jak się okazuje za pieniądze NFZ'tu też można rodzić w godziwych warunkach. Jeśli będziecie mieć jakieś pytania to piszcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia15
Zosik, gratulacje. Mam pytanie, jakie były powody medyczne, że lekarz zaproponował jednak cc? Z którego tygodnia miałas swoje ostatnie usg? o tym czy robią usg przed samym porodem decyduje ponoć lekarz, na którego się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, USG miałam robione w 38 tygodniu ale lekarz nawet na nie nie zerknął zrobił sam w w dniu porodu tzn Dr Dziatosz, ja mam dysplazję stawów biodrowych w stopniu lekkim można rodzić naturalnie ale do tego doszła jeszcze cukrzyca ciążowa no i synek na usg wychodziło ze będzie miał 4200 miał 3700) Dr stwierdził że to sporo jak na jedną osobę i woli nie ryzykować i zrobić cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia1
Zosik1820 dziękujemy za relację. widać, że to usg w dniu porodu zawsze przekłamuje wagę dziecka, już kilka dziewczyn o tym pisało. super, że się z nami podzieliłaś doświadczeniami, każda opinia jest cenna. ja już się doczekać nie mogę, jestem zdecydowana na Gametę, teraz tylko czekam na termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosik, myslę ze w państwowym szpitalu by tak gładko nie przeszło, przynajmniej tu ktoś ma zdrowe podejście do sytuacji i nie każe rodzić sn na siłę, skoro są przesłanki, że moze być ciężko. Cieszę się, że Wam się udało przez to wszystko pomyślnie przejść, dużo zdrowia dla potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Mia15 w państwowym pewnie na siłę by mnie uszczęśliwiali porodem sn i kto wie jak by to się skończyło. Leżałam na sali z dziewczyną która miała skierowanie od psychiatry bez problemu zrobili cesarkę i nikt nosem nie kręcił w państwowym pewnie by zlekceważyli takie wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1706 umawiałaś się na wizytę kwalifikacyjną? :) Co będziesz miała? Twój pierwszy poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaarotkaa w tym tygodniu mam zamiar dzwonić i umówić się do dr. Forteckiej na bezpłatna wizytę kwalifikacyjną ; ) u mnie będzie chłopak i jest to moja pierwsza ciąża ;> a u CIebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja chciałam zapytać mamy gdzie byłyście na badaniu bioderek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina000j
Dziewczyny ja mam termin porodu na 18 kwietnia (wizyta kwalif.u dr Dziatosza w 36 tc.) Jak na razie nic się nie dzieje, ale mam coraz więcej wątpliwości :-( Jedną z nich jest fakt czy dobrze jest tak siedzieć w domu i czekać na poród, czy nie lepiej po terminie już położyć się w szpitalu pod obserwacją?! Trochę się boję, że mogłabym zaszkodzić swojemu maleństwu. Innym aspektem jest może błahy problem, ale też dość istotny - chodzi o dalsze L4?! Ja mam zwolnienie od swojego gin.do 20 kwietnia; dalej powiedział =, że nie może mi wystawiać! W takim razie kto dalej mi wystawi zwolnienie, jeśli nie będę w szpitalu?! Jeśli któraś z Was będzie mi w stanie podpowiedzieć co w takiej sytuacji, będę ogromnie wdzięczna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temz
Jeżeli skończy Ci się zwolnienie a nie urodzisz, to zaczyna Ci się liczyć urlop macierzyński od 21 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowane Cc miało być o 11.00, do szpitala zgłosiłam się o 8.00 ,ostatecznie pokroili mnie o 10.00 bo ktg było złe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1706 my już umówieni na wizytę (21 maja :P) :) A ja dokładnie jak u Ciebie ;) Pierwsza ciąża i pierwszy synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×