Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gościu123
Werka To byś się mocno zdziwiła co do tej bakterii.Życzę oby Wam się nic nie wysdarzyło bo ja miałam okazję poznać gość 84 a ona do tej pory jeszcze walczy z leczeniem rany po cc a rodziła bodajże w kwietniu więc ja się zastanawiam czy podchodzić do kwalifikacji czy np nie udać sie do Medeora Co do ICZMP nie popadajmy w skrajności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu123, tak pamiętam, była tutaj dziewczyna o takim nicku, ale nie znam historii:( W czym lepszy jest Medeor od Gamety? i tu i tu piszą różnie, jak nie gorzej o Medeorze... Do Gamety można wpaść na oddział bez umawiania wizyty u lekarza. Wpadnij, pogadaj z położnymi i zadecyduj. Ja poznałam już trzy i są naprawdę bardzo w porządku. Dziewczyny, pamiętajcie, że od września będzie Pro-familia w Łodzi, nawet jeśli początkowo płatna, to i tak zrewolucjonizuje cały światek położniczy. Warunki , które proponuje, są znacznie lepsze od każdego szpitala w Łodzi. Pieniądze z NFZ za porody, zasadniczo są łakomym kęskiem dla szpitala (4tys. a większość roboty odwala rodząca;) ). Więc jest się o co bić :) Aaa Pro -familia ma mieć 3 st. , czyli może konkurować nawet z Matką Polką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu123
Moonafka Zobaczę,pojdę,przemyślę ale obawy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 123 ,ja też mam obawy,jak poczytałam o tej połoznej przed która tu przestrzegaja,obawiam sie,by na nia nie trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu123
Położne to pikuś a ja mam stracha przed powikłaniami nie daj Boże zakaźeniem albo jakimiś historiami z dzieckiem.Położne są spoko podobno i nawet ta o której turaj mowa mi nie straszna bo zmiany są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
Witajcie Dziewczyny. Mam wizytę kwalifikacyjną u dr Agnieszki Zając. Czy któraś z Was coś słyszała na temat tej Pani Doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś nowa dr pierwsze słyszę o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja mam termin na 2 lipca i mam nadzieję że będzie miejsce bo nie chcę rodzić nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
A u kogo byłaś na wizycie kwalifikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem dziś po wizycie kwalifikacyjnej do porodu i przyznam że przeżyłam mały szok :/ Wizyte umówiono mi do p. dr Moniki Tadros-Zins. Kiedy umawiałam wizytę prosiłam aby polecono mi lekarza gdyż nie orientuję się do kogo najlepiej iść.... no to zapisali mnie do pani dr która była dziś w pracy pierwszy dzień i kompletnie nie miała o niczym pojęcia :( Nie wiedziała gdzie w gabinecie jest waga, detektor tętna płodu itd. Przy mnie dzwoiniła żeby dopytać się o szczegóły do kwalifikacji... masakra nie wiem jak można umawiać pacjentki do takich wizyt nie przeprowadzając żadnego szkolenia dla pracownika. I tu moja wielka prośba do mam które miały w Gamecie planowaną cesarkę : CZy wiecie kto wykonuje w tym szpitalu cesarki ? i mozecie polecić kogoś sprawdzonego ? Nadal chciałabym rodzić w tym szpitalu ale wolałabym przed zabiegiem spotkać się wcześniej na wizycie z kimś kompetentnym i sprawdzonym a nie kłaść się pod nóż przypadkowej osobie. Baaaaardzo proszę o poradę. Termin wyznaczono mi dziś na 16.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NFZ płaci szpitalowi 1600 pln za poród, zarówno za cc jak sn. Dlatego niechętnie robią cc, bo mniejszy zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia_87
gość wczoraj - CC wykonuje ordynator + osoba dyżurna. Ale przeważnie jak zauważyłam jest ordynator+ dr Dziatosz. Fajny zespół. Przy mojej CC była super kobitka (wydaje mi się pomoc anestezjologa)- bo opowiadała mi co lekarze robią, a tym bardziej ze widziałam n/wyraźne odbicie w lampce. Atmosfera na sali operacyjnej miła. Bez żadnego stresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ancia_87 dziękuje za odpowiedz trochę mnie uspokoiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaLodz
gosciu123 nie stresuj się tak tym zakażeniem, bo to możesz załapać wszędzie. w każdym, nawet najlepszym szpitalu. nie wiem czemu obarczasz tym tylko jeden szpital. a gojenie się rany zależy też od predyspozycji organizmu, tak myślę. nie panikuj kochana, bo to Cię może spotkać wszędzie :) a medeor zdaje się, że też ma 1 stopień referencyjności, więc w razie czego i tak odeślą dziecko do innego szpitala. a z Gamety chociaż blisko do MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Do gościa 23.09 Chyba masz jakieś złe info odnośnie pani doktor Moniki Tadros-Zins ,zgadzam się jest ona nowa w Gamecie ale jej pierwszy dzień w pracy był podczas mojego porodu czyli 25 marca i ja nie mam żadnych zastrzeżeń,wręcz przeciwnie. Jak ktoś nie jest pewny swoich racji to niech się nie wypowiada publicznie. Ja jestem bardzo zadowolona z porodu w Gamecie i będę polecać każdej przyszłej mamie,pierwszy poród w ICZMP i bez porównania z tak cudownym miejscem jakim jest Gameta,więc czasami niech niektóre z Was zastanowią się co piszą, cieszcie się że macie taką możliwość rodzenia w takim szpitalu i w dodatku na NFZ a jak tak bardzo jest tam źle to droga wolna do państwowych szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saaaraaa
Czy ktoś miał rozmowę kwalifikacyjną z dr. Anną Zając. Jeżeli tak to jak wyglądała taka rozmowa? Co się na niej działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
Ja właśnie też mam wizytę u dr Zając i nie ma żadnych opinii o tej pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVO23
moonafka- podglądam Was na biezaca ;) chciałabym rodzic w Gamecie ale zobaczymy co wyjdzie mam do niej kawek drogi ;) termin tuz tuz bo na 4 lipca. Zaświadczenie mam ale nie wiem czy je uznają musze je pokazac na wizycie lekarzowi i zobaczymy co powie...ale boje się im bliżej porodu tym bardziej chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saaaraaa
Właśnie też nie mogę dopatrzeć się dr. Zając w Gamecie w Rzgowie... To może napiszę jakaś mama jak w ogóle przebiega wizyta kwalifikacyjna w Gamecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVO23: to daj znać, jaką decyzję podjęłaś :) może spróbuj jeśli Ci zależy na Gamecie umówić się do innego lekarza na kwalifikację niż ordynator, bo On faktycznie cesarek nie lubi. Nie jest jednak tak, że jeżeli są przesłanki, to na cesarkę nie umawia. Pisałam już, konkretny, rzeczowy facet. Na pewno na wizycie jest w stanie poświęcić Ci więcej czasu, niż z łapanki na korytarzu w szpitalu. Termin bliski mojego :) Saaaraaa: wizyta jak każda inna: chwila na rozmowę, badanie na fotelu, przegląd książeczki ciąży ( u mnie nawet doktor nie zerknął w wyniki pozostałych badań), decyzja lekarza, czas na Twoje pytania, zalecenia co do pozostałych jeszcze badań- typu ktg i usg. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaraaaa
Czy ten sam lekarz jest przy porodzie co na rozmowie kwalifikacyjnej czy nie ma na to wpływu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Nie ma to żadnego wpływu,przy porodzie jest ten lekarz który ma tego,dnia dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dr Zając jest na zastępstwie za dr Kubiak -Fortecką, która ma miesięczny urlop. Sama się do niej wybieram za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość b
To napisz jak będziesz już po wizycie u dr Zając, bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Zająć jest chyba nowa,w każdym razie zastępuje dr.Fortecką której ma juz nie być w ogóle. Dzisiaj się dowiedzialam,bo sama do niej chodzilam,a w zastępstwie został am skierowana na wizytę do dr.Struzyckiego i jednocześnie byla to wizyta kwalifikacyjna.. Mialam okazje poznać słynną P.I że (chyba,ze jest jeszcze jakaś inna) zamienilam z nią raptem parę zdań, 5min rozmowy i faktycznie można odnieść wrażenie ze to kobieta Anioł,taka do rany przyłóż,kochana kobieta,nie trzeba nawet o nic pytać, sama wszystko powie,wyjaśni, podpowie,poleci itd.Nie było mi dane zwiedzić całej porodowki,ale we szlam na sam oddzial,widzialam sale poporodową,owszem nie jest wielka,ale tez nie przesadzalabym z tym mikroskopijnym porownaniem.Na oddziale przyjela mnie jakąś (pielęgniarka ?) Nie udalo mi się dowiedzieć jak sie nazywa (krótkie czarne wlosy) i również byla mila,odpowiadala na wszystkie pytania itd także wszystko na plus :) tylko ta wizyta w expresowym tempie i dr malo mówi,trzeba samemu pytać.Taki sobie,ale tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być słynną P.Izę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być słynną P.Izę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktos sie wybiera na porod lub ma planowana cesarke na 23 czerwca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy dobry szpital moze byc zly i odwrotnie! Sa zmiany w szpitalu i na jaka trafisz tak masz!Dlatego zawsze rodze z mezem i bede rodzila to samo zawsze byl przy wszystkich badaniach przy mnie nawet intymnym u gina i zawsze bedzie.Przy badaniu musi zostawic ginekolog rutyne w domu gdy masz swiadka i Dokladnie szczegulowo okreslic co jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×