Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość Patik
Dziewczyny proszę o informacje czy w Gamecie zapewniają opiekę w razie komplikacji w czasie porodu?w sensie czy jeśli coś jest nie tak z dzieckiem to maja odpowiedni sprzęt, czy dziecko jest przewożone do innego szpitala? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Fafia Skierowanie do gamety Jeśli zacznę rodzic. Jeśli chodzi o sprzęt To jeśli wymagany jest bardziej specjalistyczny WtedY dziecko przewożone jest do matki polki. Z tego Co wiem To posiadają tylko podstawowy Sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafia
Goscm A to dobre. Mnie lekarz kazał sie stawić w sobotę jak wcześniej nie urodE ale skierowania nie dał :D Jaja jak berety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Fafia a swoją drogą to ty Chyba na bezsenność cierpisz :-P Jutro Już Sobota, czyli jutro u ciebie Będą wywoływac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia1
Patik pisałyśmy o tym na poprzedniej stronie, poczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nadal cisza :( mały się wierci choć dziś jakby mniej... albo już sama dopatruje się we wszystkim oznak żeby się zaczęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Kaarotkaa nie myśl o Tym bo zglupiejesz. Z tym wyczekiwaniem jest jeszcze gorzej. Mały pewnie będzie chciał wyjść z najmniej oczekiwanym momencie. A ile ci do końca jeszcze zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafia
Dziewczyny Nie dotrwalam do soboty i juz urodziłam. Brzuch mnie zaczął bolec koło 4 nad ranem. Po 8 rano przyjechałam do Gamety i o 13:03 urodził sie Wimtor siłami natury. Nawet nie zdążyliśmy ze znieczuleniem :) młody teraz śpi przyklejonym do cyca a ja nadal nie mogę uwierzyć ze jest juz po. Porod odbierała mi P. Iza- ufałam położnej od poczatku choć były momenty paniki. Na skurcze parte przyszedł tez do mnie dr Dziatosz który zagadywal mi męża jak sie darlam :) Jak juz dojdę do siebie to opisze całość ale na razie jestem przeszczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik85
Fafia super :) Odpoczywajcie i gratulacje! Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Fafia super!! Cieszę się twoi szczęściem! Jednak ta bezsenność skądś wynikała :-P czekam na więcej szczegółów buziaki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Kaarotkaa w takim razie wyluzuj. Im dłużej maluch siedzie w brzuszku tym lepiej a ty masz jeszcze trochę czasu :-) ja dzisiaj zaczęłam 38tc - na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćm z OM - 15.06; z wagi maluszka na 5.06 :P a teraz ostatnio to już nic nie wiem... najgorsze jest takie czekanie bo nie wiadomo kiedy Cię dopadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Trzymaj się pierwszego terminu najlepiej :-P ja mam na 13go Czerwca. Może się spotkamy hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fafia, dużo zdrowia dla Małego, a dla Ciebie gratulacje i dla dzielnego Taty oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy wizyta kwalifikacyjna jest bezpłatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik85
Cześć, Może być płatna lub bezpłatna. Na nfz do doktor Forteckiej jest bezpłatna ale kolejka jakiś miesiąc. Do Ordynatora oraz do doktora Dziatosza jest płatna 150 zł , do innych kwalifikujących też. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Fafia Gratuluję szybkiego rozwiązania :) Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :) Kaarotkaa Musisz uzbroić się w cierpliwość chociaż domyślam się że to trudne tym bardziej jak lekarz mówi że już niedługo. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś od jakiejś 24 do 2:30 - skurcze nasilające się co 3-4 minuty a potem cisza ... Nie wiem co ten mój maluszek kombinuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Kaarotkaa Pewnie szykuje się pomału do mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Mi wczoraj zaczął odchodzić czop, ale oprócz tego nic się nie dzieje tylko lekki ból w dole kręgosłupa. No nic, czekamy :-) Kaarotkaa - cierpliwości!! Ucz się jej już teraz bo twój maluszek chyba będzie charakterny hihi skoro już teraz daje mamusi popalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin16czerwiec
Fafia gratuluję ! Opisz jak znajdziesz chwilę :) mam pyt. : miałaś nacięcie krocza ? czy stosowali żel do rozciągnięcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafia
Dziewczyny, jeszcze raz dziękuje za gratulacje. Szczegóły postaram sie opisać dzis wieczorem bo będziemy wychodzić ale nic nie obiecuje :) Termin16czerwca Nie miałam stosowanego żelu , nie miałam rownież znieczulenia. Wszystko za szybko u mnie poszło :) Podczas porodu zaczęłam pękać i położna mnie naciera- jestem jej za to mega wdzięczna! 2 dni po porodzie emocje powoli opadają i teraz na sam porod parze juz inaczej ale miałam chwile zwątpienia. Gamete bede wspominała super. Jestem mega zadowolona i bede wszystkim o tym mówiła. Cisza, spokój i cudowna opieka. Położne troskliwe i wyrozumiałe. Ale o szczegółach wieczorem... Ściskam Was kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik85
Dziewczyny gdzie kupie w Gamecie Kubraczek dla Tatusia :)? jest jakis automat? i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafia
Dzik85 Przy wejściu na oddział sa automaty- po 5zl spodnie i koszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik85
Dziękuję:) przynajmniej w amoku jutro nie bedzie problemu znaleźć:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dziewczyny a mam takie pytanko torbę do szpitala miałyście jedną czy dwie? Bo słyszałam, że niektóre dziewczyny biorą dwie osobno swoje rzeczy osobno maluszka. A Wy jak się na to zapatrujecie? W ogóle jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin16czerwiec
heh, z torbą mam mały mentlik, bo szlafrok, ręczniki zajmują dużo miejsca. Więc siłą rzeczy nie zdołałam zapakować się w jedną. Mam dwie torby . Plus reklamówka z wodą do picia, biszkoptami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Ja brałam jedna dla maluszka to za wiele nie potrzeba jedynie ubranka becik pampersy chusteczki nawilżane smoczek ręczniczek do kąpieli. Tak w ogóle my jesteśmy już po :-) lezymy na oddziale z maleństwem naszym :-) powiem że ja miałam straszna akcje porodowa Ale może nie będę was straszyć. W końcu każda przechodzi to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skonczylam 40 tc i nic sie nie dzieje w srode jak sie nic nie ruszy W piatek mam sie staeic i bede miec wywolywany ,czy ktoras z was miala wywolywany porod w gamecia? Jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×