Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Tarantulko moge Ci potowarzyszyc. Czlowiek taaaaki madry w gebie;-) gorzej z czynami. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny ciężko mi z wami pisać bo mały dużo płacze przez ten katar jest strasznie rozdrażniony :( osłuchowo na szczęście czysto, mamy tylko inhalacje i krople do nosa :) w przychodni czarno od ludzi- widać że sezon chorobowy rozkwita w pełni :( moją zmorą też są chipsy i fast foody :( i masz rację Agratixx trzeba sobie powiedzieć czy chce się być szczupłym czy zapychać :) bo sama wiem po sobie, że jak się zacznie to hamulce strasznie puszczają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka szkoda maluszka :( x u mnie po lunchu - kanapki 650kalorii na podwieczorek jablko i mandarynka a na kolacj***arszcz ukrainski z kromka chleba, i dzien idealnie :) nawet dzisiaj tylko 27g tluszczu mi wyszlo, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubiłam fast foody piszę lubiłam bo nie kręcą mnie w ciąży wcale :D takie mam szczęście :P ale pani Dominika dała nam sporo przepisów bo bardzo lubiłyśmy pizza na spodzie z lidla lub pudliszek to nie zło da się wliczyć bez problemu :) a dając nawet ulubione dodatki da się oszukać kupki smakowe polędwiczka wieprzowa przysmażona z przyprawą kebab do tortilli rewelka, lub kurak o którym pisała Agatrix hamburgery z chudej wołowiny z sosem majonezowym na pół z jogurtem i czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja dziś okropnie się czuję, niestrawność do potęgi... Może ten makaron mi zaszkodził, nie wiem. Od rana mi niedobrze, boli mnie żołądek + na domiar złego dostałam @ i doszedł ból brzucha. Nic dziś nie zjadłam, jak pomyślę o jedzeniu to aż mnie rzuca :O Właśnie piję krople żołądkowe, bleeehh! x Lenka, zdrówka dla maluszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia współczuję...szybko wracaj do zdrowia... Lenka bidulek... Teraz dopiero idę zrobić kawę;-)Lenki Tobie też zaleję:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia :( też zdrówka :) ja nie lubię czosnku i to wszystko takie dietetyczne dla mnie jest po prostu niesmaczne ;) ale nie o to chodzi, po prostu prawda jest taka, że bez tych rzeczy da się żyć :) u mnie to jest kwestia głupoty i lenistwa -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz Guga przypomnialas mi o kebabie z poledwiczka ;) zaserwuje w weekend! x Kasiu mam nadzieje ze sie szybko lepiej poczujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a keczup lubisz Lenka? tez mozna wliczyc, i mniejsze zlo Ja nie potrafie sobie do konca odmowic wiec regularnie robie swoja pizze, hamburgery, teraz ta tortille. Naprawde mozna sie troche oszukac. Wazne ze drowe produkty i oczywiscie kazdy gram zwazony i wliczony w bilans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) Melduję się ze szkolenia. x Kasia co to 3 gryzy.. :) Super sobie poradziłaś! Polecam witaminy i minerały activab, jedna tabletka dziennie, ale przy takiej pracy zapodałabym Marcinowi 2:) x Lenka Zdrówka dla Szymka! Jak tam nowy Tv? x Znalazłam ostatnio super przepis na ciasto, które jak napoleonka wygląda, a jest dietetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię :) postaram się coś pokombinować :) Agratixx ja tylko nie wiem jak ty to robisz z tłuszczami, że ich jesz tak mało- ja najczęściej mam problem z utrzymaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatrixx
Karola prosze zapodaj nam przepis na maila :) x Lenka zazwyczaj mam kolo 48 g bez problemu a sa dni ze wychodzi malo jak dzis. zobacz na stronie z czego Ci najwiecej wychodzi i moze zmodyfikuj menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz popatrzę ale mnie dzisiaj głowa boli :(normalnie bym poszła spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Hej Ja tez senna dziś jestem.. Taka pogoda. Śnieg sypie prawie cały dzien i sie topi bo jest 0st. Podgrzewam obiadek.. Wypiłam w pracy 1,5 l wody.. Dzis menu ładne, na 1861 kcal :) Ja fast foodów nigdy nie jadam, tzn. nie przepadam za takim jedzeniem, mnie gubiły słodycze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eulalia to podajmy sobie rece:-D X Lenka zdradz mi jak robisz, ze masz malo bialek a ja zdradze jak robie ze mam malo tluszczy?;-) X Mi sie nie chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam podwieczorek, juz dzisiaj wypilam 3l wody. Troche zapijam glod bo @ za kilka dni. dziewczyny piszcie co jecie na codzien, moze cos od Was sciagne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez kilka dni jadłam krem z dyni cała micha zupy miała niecałe 50kcal!!!!! nie wiedziałam, że dynia ma tak mało kcal! 28/100g a taki krem cudnie rozgrzewa i zapycha ja dodałam kokosowego mleczka 5% tłuszczu (trochę chemii ma ale kcal mało) imbiru, włoszczyzny i przypraw mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie lubisz Eulalia to raczej się nie przekonasz specyficzna jest ja uwielbiam w occie porobiłam sobie kilka słoików ja kupuję na rynku u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×