Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

ona wie, że nie ma to tamto Szymek od września idzie do przedszkola, wiecznie opiekunką nie będzie, zresztą musi zarabiać więcej, więc od czerwca będzie ostro szukać pracy. Do tego czasu musi już się czuć dobrze sama ze sobą bo jak zacznie etat to nie bedzie miała tyle siły na sport z 2 razy dla utrzymania ale na pewno nie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby zdrowo i długotrwale się odchudzić trzeba trafić do dobredo dietetyka, ja treafiłam i będę polecać każdemu. wiele błędów robiłam do tej pory co zazwyczaj źle się kończyło teraz wiem jak jeść i jestem bardzo szczęśliwa :) http://hh-life.pl/uslugi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7602
Ja chcę spać:P...pada deszcz...jest ciemno...brrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Ja byłam na miescie,pokupowałam częśc prezentów:) x Asmana u nas juz otwarte,równo od dwóch tygodni:) x Przedszkole jest fajne,Damian w zeszłym roku był Józefem,był dumny. Teraz tez maja robic jakies przedstawienie,bo mamy wigilie klasowa w czwartek x Ja dopijam kawe i biore sie za obiad Ziemniaki,wątróbka drobiowa,ogórek kiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kate czemu sie nie zwazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wszystkim prezenty czy tylko dzieciom...bo u nas tylko dzieciom,ale dla małżonka zrobiłam wyjątek:P... U nas w przedszkolu też Igor ma przedstawienie,ale tym razem wysyłam teściową;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam po Iglaka i po mąkę dziś znowu trzeba piec chleb szynka kolejna zrobiona zobaczymy czy juz jestem perfekcyjna czy jeszcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate my tez mamy wigilie klasowa i trzeba cos upiec badz kupic cos slodkiego wrrr. Nie chce mi sie jak nie wiem co tym bardziej, ze nie jem slodyczy hahaha. X Guga sprobowalam kaczki i doooopy mi nie urwalo:-). Kurczak lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, padłam przy "Ej, może Ty to ja?" :D Fajnie, że mamy podobne gabaryty i cele. Myślałam, że jestem jedną z niższych tu osób, a tu taka niespodzianka :) Guga, ja z korniszonami, to mogę nawet Danio waniliowe jeść. Zawsze się ze mnie śmieją wtedy, czy aby przypadkiem nie chcę im o czymś powiedzieć :) Asmanko, ja też wolę kurczaka niż kaczkę, ale muszę przyznać, że kiedyś jadłam pyszną w Krakowie w restauracji pod Wawelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Hello jestem :) Telefon mi sie psuje i nie moge do was pisać w ciagu dnia bo od razu rozwala mi baterie 😠 Jak dobrze ze juz piatek ... Guga widziałam twoje wczesniejsze zdjecia ale porównanie jest mega mocne! Kawał dobrej roboty Brawo dla Sabiny za silą wole do ćwiczen, konsekwencja popłaca jak widać :) Asmanko 2 kg to dobry wynik, gratuluje ! Tarantulko wstawać rano żeby poćwiczyć- podziwiam szczerze! Jutro ważenie.. denerwuje sie czy aby spada..Ja nie wymagam dużo, nawet 0,5 kg tygodniowo mnie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugajna2503
Asmanko noga a piers to mega roznica:) ja lubie tylko piers z mega przypieczona skorka a w srodku rozowa. Eulalia jutro 8 jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! :) :) Sprawdzałam wczoraj zakwaszenie organizmu i wszystko wróciło do normy, więc znów mogę jeść mój ukochany nabiał, a przede wszystkim piersi z kurczaka. Strasznie mi tego brakowało. Za czerwonym mięsem nie przepadam, ale drób mogłabym na okrągło. Dziś w końcu troszkę odespałam. Kto idzie na kawkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastazia
wiepż żre wiepża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja świnka anulka jest chora ma katar nie może oddychać nosem i ,,świszczy'' przez pyszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Guga, nie pamiętałam, że tak wyglądałaś, zapomniałam całkiem o tych zdjęciach, kawał dobrej roboty odwaliłaś! x Katarzyno śliczną masz figurę, mi się podobasz w obydwu wersjach :) Na tym drugim widać właśnie że ćwiczyłaś. Trzymam kciuki abyś osiągnęła wymarzoną "starą" sylwetkę! x Asmanko wypier.. ta wagę i rób dalej swoje :) x Tarantulko jestem z Ciebie dumna! Jak się czujesz po cwiczeniach? Endorfinki są?:) x Kate będziesz szynki z nami robić?:D x Agatrixx szatanska liczba u Ciebie :D x Ojejku ale fajny nick :D Zapraszamy:) x Piękna tabelka, gratuluje spadków! Możecie mnie z niej usunąć, na sie nie ważę do Sylwka bankowo :) Apropo dyni, też nigdy nie jadłam! :D Mi się właśnie wczoraj śniła Sabina, że Jej nie poznałam tak schudła! I z wieści u mnie - grupa mega, dieta utrzymana, pełne zadowolonenie. I uwaga - wczoraj podrinkowałam i alko blee :D Zupełnie po tej abstynencji nie wchodzi, muszę pomyśleć co na sylwka będę pić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale posta walnęłam :D Zapomniałam o jeszcze jednym, a co pochwalę się:) Żadnego ciasta nie ruszyłam z przerwy kawowej przez te 5 ni, obiadu dla siebie tez nie zamawialam, tylko sobie sama zdrowy robiłam, chyba dlatego sie tak dzisiaj szczerzę i jestem z siebie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Guga maz probowal uspic, pi 15 min przyszlam. Zasnal mi na rekach, stwierdzilam ze za szybko zabeac mu cyca i mame. W nocy 4 pobudki w tym dwie z cycem. X Karola tak wlasnie zrobie z ta waga, no tylko zniecheca. Super, ze wyjazd sie udal. Co dobrego popilas? X Mam wiadomosc od szalonej "Kochana Przepros prosze dziewczyny ale przez jakis czas nie bede sie odzywac. Nie moge powiedziec dlaczego. Troszke mi sie zycie skomplikowane z dnia na dzien i musze sobie poukladac pewne sprawy. Przepraszam Was wszystkie i prosze abyscie sie nie gniewaly i nie mialy mi tego za zle. Pozdrawiam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanko jeszcze jadę na poniedziałek i wtorek :) Piłam drinki (3) z sokami różnymi - żurawina i granat, ananas i pomarańcza, takie moje wymysły :D Zagryzłam pizzą, żeby tak jak Ty, nie "chuść" za szybko :D Zmartwiła mnie ta wiadmośc szallonej:( Mam nadzieję, że wszystko Jej się ułoży, trzymam kciuki i myslami jesteśmy z Nią! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! 8 jest tuż tuż, pewnie bedzie moim gwiazdkowym prezentem :D x Nick________14.11___21.11___28.11___05.12___12.12 Asmana____________________________________69.8 Eulalia______________92.3 ___92,2____91,1_____90,2 Kate_36___ _________________110.5___________ Szalloona____70,0____69.5___________________ Karolina83___86,8___________________________ Lena ________________77,7___77,3_____77,2___76,80 gugajnaa_____88_____________89_____________89.7 tarantula_____67____________66______________65,5 agatrixx_____68.5____67.4___67.1_____66.7_____66.6 kasiaa30____________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze u szalonej nic poważnego i szybko do nas wróci.. Karola bije z twoich postów pozytywna energia :) Super nam idzie, udało nam sie wzajemnie mobilizować (różnymi sposobami ;) ) i prawie wszystkie wzięły sie w garść, nawet Tarantulka ćwiczy o 6 rano (wielki szacunek! ) O to chodziło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×