Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

guga teraz puchniesz i stąd te kilogramy , zobaczysz po porodzie szybko ci dużo zejdzie :) najważniejsze, że Olek się dobrze rozwija :) katarzynka nie dołuj się, pomyśl sobie, że gdybyś się za siebie nie wzięła to na wadze mogłabyś np. widzieć 70:D asmanka jak Filipek ? kupiłaś tą sól ? Kate teraz w poniedziałek idziesz pytać o staż ? Eulalaia zapomniałam ci powiedzieć, że widać na zdjęciach, że trochę ciebie ubyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstalismy, ale na dobre zasnelismy o 5. Jak zyc??:-) X Kate az tak dala popalic? X Karola znowu napisze, ze zazdroszcze lumpka. Wpadlabym tam przed powrotem do pracy, X Katarzynko glowa do gory, lepiej dzisiaj? X Ja wczoraj wynioslam wszystkie slodycze do piwnicy:-D X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola bo to takie niesprawiedliwe :) ok ale masz rację jak ktoś wklei tabelkę to mi proszę wpisać 78,2:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola chyba troche daleko:-D X Lenka nie kupowalam, jak tylko bedzie w Lidlu inhalator to sie zaopatrze. W sumie mam w domu taki reczny po Izie jak brala na astme tylko nie wiem czy by to pasowalo. Mlody juz prawie zdrowy. X Ja sie zwazylam 69.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki zapomniałam Wam powiedzieć, że Olek zamienił się w Gabrysia :P już dobre 2 tygodnie, lub 3 ale nie mówiłam, bo musiałam się upewnić ;) Kasiu ale nadal nie wiadomo co to było?? Będą to jeszcze diagnozować? moja sis poszła z bólem do dentysty, dentysta odesłał do laryngologa, laryngolog finalnie po wydaniu kilkuset złotych odesłał do dentysty :O okazało się, ze ma ropień nad jedynką ale ząb zdrowy, dziąsło też i zero objawów zewnętrznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ten inhalator to nie tylko dla Filipka, u mnie cała rodzina się inhaluje :) dlatego tak polecam , a inhalacje solą oznaczają, że nie faszerujesz chemią :) dobrze, że z Filipkiem lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga az to psikusa nam zrobilas;-). Skad ta nagla zmiana? X Slyszalyscie, ze chca zwiekszyc skladki zdrowotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, rozwala mi się cała tabelka :/ x Lena ja po powrocie weszłam raz na wage i zobaczyłam 90,1!!! x Asmanko ja nic nie wiem? Nawijaj... Albo linka daj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Iga właściwie nam przechrzciła :D a mi się tak spodobało potem Tomkowi też i jakoś tak.... wiecie baba w ciąży i jej zachcianki ;) nic nie słyszałam o tych składkach .... i prawdę mówiąc nie korzystam za często!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Hej hej Dziewczyny jest okey :D,swietne samopoczucie po cwiczeniach,nawet zakwasów duzych nie mam:) To co ze szwagrem sie działo ze mieli takie podejrzenie ?? Aaa doczytałam,matko przerazajace:O Ale to zrobili mu tomograf? x Guga to ile ci w sumie przybyło? x Ło matko,zapomniałam ze dzis pt i nie zwazyłam sie,jutro,ale az mnie serce boli,bo wiem co jest:( x Lena tak w pn lub wtorek pójde,raczej we wtorek bo w pn mam ortopede x Asmana to jest on,mamy instruktora od Zumby,swietny chłopak,bardzo miły,z poczuciem humoru,zajecia z nim to czysta przyjemnosc. Jak mnie wczoraj zobaczył po takiej przerwie,to sie przywitał,dostałam buziaka:P,super chłopak:) x Jezu Guga,a ja przeczytałam ze Olek zamienił sie w Gabrysię:D:D Skada taka zmiana? x My tez mamy inhalator i tez wszyscy korzystamy:) x Na sniadanie grahamka i dwa jajka,od dawna za mna chodziły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Asmana no:D Lubiłam Oleksego,tez wlasnie usłyszałam w DDTVN......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zastanawiałam czy to Gabryś czy Gabrysia :) mój Szymek strasznie przeżywa że dziewczyn nie ma w domu cały czas płacze i jęczy a wczoraj to zasnąć nie mógł z tych emocji jak dziewczyny wróciły z przedszkola :( Karola to my jedziemy na tym samym wózku - nie wiem jak ciebie , ale mnie wku..., że mi natymiachst 5 kilo przybywa , moja mama mówi, że powinnam sobie tarczycę zbadać tylko muszę poszukać jakiegoś dobrego endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wczoraj czytałam, że do szpitala Oleksy trafił znowu. Szybko poszło :( x Asmanko płakać mi się chce jak czytam o tych wszystkich podwyżkach. Nasze państwo ma nas za skończonych durni.. x Lenka mnie też to wkur... Badałam 2 razy tarczycę i niby wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób Karola nowy rok nowa tabelka :D u mnie niby też wszystko ok, ale nie sądzę żeby to było normalne żeby przez tak krótki okres tyle przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________14.11 Asmana________69,5 Eulalia_________ Kate_36________ Karolina83______88,2 Lena __________78,2 gugajnaa_______ tarantula_______ agatrixx________ kasiaa30_______ zaszyfrowana87_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola my się po9 prostu w bólu łączymy :D guga będę szczera , że Olek zdecydowanie bardziej mi się podoba- to imię kojarzy mi się ze zdecydowanym facetem który wie czego chce :) Gabriel to jakoś tak dla mnie taka odwrotność :P ale o gustach się nie dyskutuje więc Gabryś też fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to całe szczęście -zresztą najważniejsze żeby wam się podobało :D pół butelki wody za mną zapraszam na drugą kawkę Szymek zasną mam chwilkę dla siebie i na drugie śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×