Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

Gość tarantula7604
Jezu następna kusicielka:P... Asmanko złóż staremu :P życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
A ja dzisiaj na obiadek mam kurczaczka z woreczka +ziemniaczki z wody+suróweczka...właśnie syn wstawił kurczaczka,mniam...już mi ślinka cieknie:P... Nie mogę się zalogować i dlatego jestem na pomarańczkę;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka to co ty takiego jadłaś :) ja zjadłam moją kaszę z jajkiem :) jeszcze owocek na przekąskę i zupa na kolację :) dzisiaj skalpel :) a 1,5 litro wody za mną- kolejna butelka otwarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarantulka ty też kusicielka :) Szymol śpi - chciałam wam wysłać filmik jak się śmieje, ale z telefonu nie mogę, może mąż coś poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula7604
A ja gapiozo zamiast zapisać sobie nasze namiary na pocztę w zeszycie to zapisałam w kompie a chłopaki musieli zrobić czystkę bo jakiś wirus załapał i d u p a znowu nie mam namiarów:P... Dziewczynki ja się zbieram, dzisiaj misja : prasowanie:P moja ulubiona czynność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka cykier duuuuuzo cukru w postaci wafelkow:-( X Wiecie, ze ja nadal w piżamie jestem:-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka zazdroszcze Ci, ze Szymon tak spi w nocy. Mssz czas wieczorem na cwiczenia i przede wszystkim siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana dobre z to pidżamą :D no w porównaniu z tobą, to rzeczywiście nie mogę narzekać teraz Szymek się unormował tak, że budzi się o 1 w nocy a potem o 7 ma drzemkę około11-12 tak do 13 a potem koło 16 tak pół godzinki i idzie spać o 18-1830 i mam trochę czasu dla siebie i dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w dzien tak kolo 11,12 idzie spac i spi roznie od 30min do 2,5 godzin. Pozniej idzie 16,17 i spi od 30min do godziny. Wieczorem idzie spac 20, 20.30. I ciagle pobudki w nocy. Czasami jak placze w nocy to sie nie odwracam, bo brak mi sil. Pozniej niewiem czy sam zasnal czy jednak sie odwrocilam do niego taka otepiala jestem. Dzisiaj to mnie glowa strasznie boli juz 5 tabletek wzielam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate36
Asmana:D:D Najlepszego dla meza:) x Lena co to za zupa paprykowa? x Byłam na zakupach w Dino,pierwszy raz,koło mojej mamy otworzyli x Jutro mam gosci,tzn moja przyjaciółka i kolega z którym utrzymuje kontakt od liceum,przychodza na moje zaległe urodziny,% nie braknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro podam przepis w każdym razie porcja ma około 280 kalorii :) jak dla mnie super, bo spokojnie można ją zjeść na kolację asmana czyli generalnie te noce są do kitu:( jak tak dalej pójdzie to się wykończysz - a już w ogóle nie wyobrażam sobie jak wrócisz do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia11
Asmanko :( Ja sie nie mam czym chwalić... Generalnie popłynełam na świątecznej fali :( 2 dni było w miare ok a dzis to juz przeszłam samą siebie 😭 Najchętniej bym sie jutro nie wazyła ale wierze ze widok 9 która z pewnoscią wróciła zmobilizuje mnie do działania.. Ach jak łatwo wszystko zepsuć Widzisz Kasiu, nie jestem żadną przodowniczką, moze udawało mi sie przed świętami ale teraz jest lipa.. Zawiodłam sie na sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Eulalia nie rob jaj i to kwadratowych, tak swietnie Ci szło. Nie zmarnuj tego!!!jedzenie nie moze Toba rządzić. Wez sie w garść a do 9 maja bedzie 7 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to prawdziwa przyjazn, ze przetrwala tyle lat. Nie slyszalam o takim sklepie Dino. X Karola jak sie bawisz?nie jedz za duzo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wtrabilam torta i wcale nie mam wyrzutow sumienia.:-P X Eulalia no!!i tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś jest już lepiej. Radek trochę mnie podniósł na duchu i ogólnie jestem strasznie podekscytowana, że za dobę będzie w Polsce. Tak bardzo nie mogę się doczekać. U nas też jest sklep Dino, ale nie robię tam zakupów. Chodzę raczej do Biedronki albo Intermachle. Muszę poczytać Was dokładniej, bo znów parę stron przybyło. Na razie dorwałam tabelkę i zaraz się dopisuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________09.01 Asmana________69,5 Eulalia_________ Kate_36________ Karolina83______88,2 Lena __________78,2 gugajnaa_______ tarantula_______ agatrixx________ kasiaa30_______ zaszyfrowana87_ Katarzyna______59.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________09.01 Asmana________69,5 Eulalia_________ Kate_36________ Karolina83______88,2 Lena __________78,2 gugajnaa_______ tarantula_______ agatrixx________ kasiaa30_______ zaszyfrowana87_ kaataarzynaa____59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo. Przepraszam, że dwa razy, ale za pierwszym razem nie pokazało mi się, że dodałam wpis i niechcący nabiłam dwa posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak przewidziałam :O Nick___________09.01 Asmana________69,5 Eulalia_________91,2 Kate_36________ Karolina83______88,2 Lena __________78,2 gugajnaa_______ tarantula_______ agatrixx________ kasiaa30_______ zaszyfrowana87_ kaataarzynaa____59 Pisze menu, jem sniadanko i popijam zieloną.. Plan jest na 88 kg 1-go lutego i do tego bede dążyć..ale juz nie ma taryfy ulgowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja też zaczynam liczyć tak jak pisałam dziś może na basen pójdziemy Eulalia dobre nastawienie! Szybko zwalisz toż to woda też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chcociaż raz uzupełnimy tabelke w całości z Nowym Rokiem ? Kate, tarantulka, Kasia...? Siedze nam menu, wyszłam z wprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, 1863 kcal.. teraz tylko sie tego trzymać.. Ide robić kawe i wstawić pranie.. Śpicie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×