Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Najpiękniejszy prezent dla Ciebie i dla mnie

Polecane posty

masz racje. chyba jednak musze wyhamowac :O.. faktycznie.. :O nie wiem ktory jest ktory. mieszaja mi sie. jeden jest szybki, drugi nowy.. a obydwaj z miasta.. nadszedl czas na odwyk i powrot na wies. miasto mi nie sluzy. za duzo wrazen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy w mieście ma taki nick bo spuszcza się w 3 do 8 sekund od włożenia 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mnie jednak nie pytac czy jeden = drugi. to wyglada jak rownanie z wielka niewiadoma :D a u mnie z matematyka na bakier. do tego dochodzi sporo innych wad zauwazonych przez moje liczne tesciowe. wszystkie mowily, ze mam spaczony gust i skrzywione spojrzenie ;) .. nie wiem na co... moze na szybkie, nowe zycie w miescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z piekla rodem
Pieprzysz glupoty, ma taki nick bo w 3 do 8 sec. od powiedzenia dzien dobry, gdzie moja fin jest pomiedzy kobiecymi udami 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko, zawsze się czułem wolny, tylko ostatnio, incydentalnie zresztą , postanowiłem pobawić się zapałkami i skończyło się to drzazgą w dụpie. Gdyby nie Twój prezent, dalej bym z nią chodził a tak znów mogę się swobodnie poruszać po forume. Zdaję sobie z tego sprawę, że nasza przyjaźń się skończyła, bo już straciłaś do mnie zaufanie, ale miłe wspomnienia wciąż pozostaną nietknięte. :) Dzień dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, w co Ty mnie znowu wkręcasz, co? heheheh I od kiedy zajmujesz się trollowaniem? :D :D :D Z tym panem od krów, to zrobiłaś ostre zamieszanie. Wyglądał na mocno zdenerwowanego zaistniałą sytuacją. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę :D Nawet Dyskobol się pojawił, tylko jakiś tako blady i pomarańczowy. Czyżby trollika nikt nie dokarmiał. :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, w nic cie nie wkrecam, bo nie umiem krecic ;) nie wiem co znaczy slowo trolowac.. to chyba cos od trola, wiec raczej nie jest ladne. jednak najpierw sprawdze, co na to wujek "g" ;) no coz.. wyszla na jaw smutna prawda. jestem podobna do trola.. z brzucha i charakteru 😴 szczesliwie nie posiadam jeszcze ogona, ale to podobno nie zawsze wyrasta od razu ;) nie mam pojecia skad o tym wiedziales.. musisz sie przyjaznic z wrozem maciejem :P na zakonczenie tej wczesnopopoludniowej przemowy moge dorzucic jedynie male co nieco o przyjazni. prawdziwej przyjazni nie niszczy byle gooowno. czasem trzeba samemu cos powiedziec, a czasem lyknac powiedziane. przy tym ostatnim rzyganie nie jest wskazane... tylko prawidlowy przelyk gwarantuje prawdziwa przyjazn ;) ... z tego co pamietam, slodka syrenka raczej nie ma problemow z polykiem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, Ty nic nie wiesz, bo masz dopiero osiemnaście lat ;) A takim hormony biją, co widać po Twoim przykładzie. ;) Nie unoś się, też kiedyś nauczysz się połykać a do tego czasu pomogłabyś wypasać swojemu koledze trzydzieści sześć krów, plus chyba dwa cielaki a nie porywasz się na roztrząsaniu tu gnoju. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, nie madrzyj sie, bo nie urosniesz :P :D.. tu niestety niedorostki szans nie maja ;) .. no moooooze.. czasami 😴 nie rozumiem twojego zainteresowania moimi mozliwosciami przelykania. zapewniam cie ze sa dobre :P... oczywiscie nie lykam od wszystkich, tylko od wybranych 😴 ... noooo.. ale jesli juz sie jest moim wybrancem tooo... lykam wszystko i do konca. liczac oczywiscie na wzajemnosc. z wiadomego powodu nie zawsze udaje mi sie dobrze policzyc... matematyczna nigdy nie bylam i juz chyba nie bede :O moim kolega od krow sie nie martw. dziwie sie ze jeszcze tu bywa. strasznie mu trudno. zanim odpali kawiarnie i cokolwiek napisze, mysli jak kon chociaz leb ma nieduzy ;) prawde mowiac zaden z niego gospodarz. wie jak wyglada krowa i niewiele co wiecej.. nie widze szans na poprawe.... chyba ozeni sie z widlami od gnoju 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, już mi wystarczy rosnąć, bo będę się musiał schylać przechodząc przez standardowe drzwi, ale nie znaczy to wcale że w obrotowych nie lubię się czasem zakręcić, ale przychodzi ochrona i po zabawie. Nie interesują mnie Twoje możliwości, bo nie robisz sto pompek, dlatego skupiam się nad Twoimi możliwościami intelektualnymi, z którymi potrafisz sobie poradzić. O matematyce nie rozmawiajmy, bo nie wiesz co to liczba pierwsza, ale przyszliśmy tu pisać o orgazmach, połykaniu... itp a tu ustępuję Ci pola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kolegę od krów się nie martwię, bo go nie znam. Lecz widocznie "wzbudził" Twoją sympatię, skoro wywołałaś Go do tablicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, rosnij na zdrowie i nie martw sie drzwiami. nie jestem wysoka, a przez niektore nie przechodze bez schylenia glowy ;) .. drzwi jak drzwi.. jedne bywaja za szerokie, a drugie za niskie. jednak ze wzgledu na figure 😴... mimo wszystko wole szersze :P no i niestety myslisz sie sadzac, ze nie wiem co to liczba pierwsza.. wiem.. to ja :classic_cool: .. do jednego umiem liczyc 😴 na orgazmach sie nie znam, wiec nie rozmawiam. od tego sa kawiarniani specjalisci-orgazmisci :P syrence nalezy sie kwiatek. dobrze ze o nim nie zapomniales przed spadnieciem ;) czy ja znowu prowadze katecheze? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo pozegnanie? ale ze co umierasz czy odchodzisz z ero? Slowianka to osoba z ktora mozna konie krasc, ale nic wiecej jak widac. Nowy czego ty oczekujesz od pani swojego zycia bo to nie ludzkie zebys w tym wieku ciagle kogos szukal. bo chyba nie chcesz byc starym zgorzknialym singlem, chociaz czasami przejawiasz wlasnie takowe cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Nie wypada nie ustosunkowac sie do dzisiejszego kontaktu:-P Pana Nowego z Frida zatem napisze, ze...dzis jest łatwiej wiec połykam wszystko, do ostatniej...litery:) okres przedswiateczny to dla muzyka pracowity czas, ale kto ma tworzyc nastroj, skoro nawet Gora slabo stara sie o snieg:-O najbardziej wzruszaja mnie amatorzy, chetni do tego, zeby wspolnie cos zdzialac:) nawet z takimi mozna szczytowac, bo licza sie ochota, oddanie, sprawne palce:-P i ciekawe instrumenty:) sprobujcie znalezc czas na osiagniecie takiego orgazmu;) nie trzeba przeciez brac czynnego udzialu, mozna popatrzec:-P dobry wieczor:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej sie dzisiaj nacierpialam niz nascie lat temu:-P :) ale jak to mowia...przystojniakow nigdzie dosc;) wlasciwie jedynym moim cierpieniem byl fakt, ze do mojej ulubionej lungo nie dostalam ciasteczka w ksztalcie ❤️ :-O ale...inaczej sobie dzis dobrze zrobie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, no wlóż se fleta w rozjechaną szpare, to takie typowe dla ciebie słowianko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystkie kłopoty, chu.jj w psioche i jest spokój. Jaką ty prostaczką musisz być Słowianko. Pewnie z dziada pradziada, a że jakimś dziwnym trafem mąż ci się na boku trafił to aż dziw bierze- chociaż i tak sp*******ił za granice więc nie mam pytań Uahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko z Fridą tak, lubimy sobie podokuczać. :P Tym razem, jak teraz czytam, jest 0:1 dla Niej. Koncertowo wybroniła się z tymi liczbami pierwszymi :D :D :D :D I już wiadomo kto jest numerem "1" na forume. Kulę ogon Frido ;) bo mi od małego wyrósł, może nie z tej strony co wilkom, ale wygląda na skulonego. Dobra robota ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, nie zalizuj mnie prosze, bo pomysle ze knujesz jakis podstep.. albo nawet juz uknules ;) slodka syrenko, jesli bedziesz miala kiedykolwiek problemy z lykaniem, to przyjdz do mnie "jak w dym". pocwiczymy razem :P jestem super trenerka w tej dziedzinie.... nie chwalac sie, lata praktyki daja wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jakie pożegnanie? :) A umieram każdego dnia, to naturalny proces. Szkoda, że niektórym niesprawiedliwie ten zegarek szybciej wybija minuty i odchodzą. :( I nie musisz mi tłumaczyć, kto to jest Pani Słowianka :), już poznaliśmy się od mojej najgorszej strony. :( Niestety, ale co zrobić, kto się czubi, ten się lubi. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, nie ma żadnych podstępów. Tradycyjne szarpanie za warkoczyki ;) 🖐️ Już nie bawię się zapałkami, bo znów narobię sobie kłopotów, które przecież w prosty sposób mogę unikać. Teraz mam butelki z benzyną i zapalniczkę tzipo :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie... pieknie.. teraz wiem ze nie zginela mi ot tak sobie :P.. tylko zmienila wlasciciela 😴 szykujesz sie do wojny? ;) .. to moze juz nie dzisiaj. ide spac :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jakiej wojny Frido? Z chamami z ERO? Czyżby obecność Wilka również i Tobie zlasowała mózg? Retoryczne ;) Odpocznij i kolorowych snów Frido ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z odpisaniem.. tym razem przeszkadza pandora :D narzuca sie, jakbym za malo kasy u niej zostawila ;) michaile z miasta, do wojny ze mna... siersciucha nalezy zostawic na polanie. wilkom na pozarcie ;) a teraz juz naprawde .. dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido 🌼 i też pójdę za Twoim przykładem. :) Jeszcze tylko upominek muzyczny... ale to za chwilę, bo to co teraz u mnie leci, działa raczej pobudzająco. ;) ... chwilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie za chwilke odplyne testujac przy okazji nowe sluchawki:) bylam niegrzeczna:-P wiec sama sobie kupilam;) gram na klawiszach:) nie pracuje ustami:-P a chcielibyscie zebym byla od razu tez flecistka:-P ;) lecisz na czuja Panie Nowy czy...jestem taka prosta w obsludze?:-P bo zawsze celujesz idealnie;) choc po ciemku;) to odplywam bo...syrence wystarczy kropla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×