Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Najpiękniejszy prezent dla Ciebie i dla mnie

Polecane posty

Pani Słowianko, 🖐️ a ja myślałem że Ty grasz tu pierwsze skrzypce. ;) I nie jesteś prosta, wręcz przeciwnie, dość skomplikowana, ale.... lata melanży, trzy dekady w branży i można celnie strzelać. :P :P Nawet z armaty. :D :D Choć w moim przypadku, to zawsze, łut szczęścia i chora improwizacja. :P :P I jak to się stało, że jesteś "niegrzeczna"? Znów paru panom wypełniłaś miejsce gdzie znajduje się rozporek? Tylko dlatego że przeszłaś obok nich. Nie bierz za to odpowiedzialności, to przecież nie Twoja wina, że faceci tak reagują na Twój widok. ;) Dzień dobry :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się stara nawet za cenę ośmieszenia. Wszyscy już chyba zajarzyli,że tak naprawdę jest pięęęękna. Ale żeby samym przejściem obok stawiała ku/tasy?Toż to choroba! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest piękna tylko ma wielkie cyce i dlatego niektórym desperatom kuśki dygają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co żenada ? :( Staram się jak mogę, nie każdy urodził się bawidamkiem. Chcę być, staram się, (może tak), być miłym dla Pani Słowianki i pokazać, że jest kimś wyjątkowym a wy pomarańcze zaraz swoje. :O Żenada, srada :O Wiem, wiem że was to nudzi i żenuje. Mi jak coś się nie podoba, to zmieniam kanał i nie męczę oczu. Wy nie możecie się powstrzymać, zajrzeć i oczywiście w odpowiedni sposób skomentować. Tylko w jaki? Jak przystało na pomarańczowe śmiecie, pierdnąć i wysrać się. :O Jakby co, papier toaletowy macie po prawej stronie, tak, tak... właśnie to, co wygląda jak walec, nie musicie tu przychodzić z własnymi liśćmi bobkowymi. To cywilizowany temat z bieżącą wodą i z wszelkimi wygodami dla przeróżnej maści malkontentów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham chamem na wieki wieków amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi być chamem, by wilki miały co jeść. Gościu przegiął, bo próbował tu zapalić wodę a dostał solidny wpieṛdol. I to nie od wymyślonych 20% chamów a od userów, którzy tu przychodzą sobie popisać, narobić komuś przypału, wyzwać, trollować i Bóg jeszcze wie co... Obcinaj temat koleś i ucz się, bo jak tu zajrzysz nie usłyszysz od Pani Słowianki, że nie jesteś mile widziany i masz wyp̣ieṛdạlać. tym jest od Ciebie lepsza i zapamiętaj to sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos nie ma ku/t/asa, to nie wierzy ze innemu moze stanac 😴 .. brak doswiadczenia... proste :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, kolejna katecheza 💤 Dziewczyny mają pochwy, mało tego bułeczki, motylki, niektóre nawet tzytzuszki ;) a chłopaki siusiaki. Wszystko jest jasne proste i pasuje do siebie a Ty komplikujesz tylko sprawę. Co mam Cię przepraszać że Ci nie staje, bo nie ma co? Kompletnie nie rozumiem Twojego tostu/sta... korektorki czuwają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek:) 🖐️ Panie Nowy:) w pracy robie za wyciskacza łez, z innymi plynami krucho;) a niegrzeczną mozna byc nawet w swojej pustelni:) to jest miłe zorientowac sie, ze ktos sie zawiesil:-P ale gdybym miala myslec o takiej ilosci rozporkow, to dzis nie byloby rosolu:-P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej muzyczne niz erochamskie:-P :) 🖐️ prawie mnie tu nie ma:( troche to wyglada tak ze nabrudzilam a Ty po mnie sprzatasz:-O wybacz, Panie Nowy;) za to...postawie Ci cos, nawet wiem co:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow zle zabrzmialo:-O postawic Ci to troche tak jakby temu od kobiecych stóp wysłac swoje szpilki do masturbacji razem z oplatkiem:-P :D żre sie :-O bo stawiajaca mezatka to ku.urwa:-O :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianko, wszystko ładnie zabrzmiało, potrafię czytać między wierszami, :P (przynajmniej próbuję ;) ). Chodziło Ci zapewne o postawienie flaszki bimbru własnej roboty, który pali się gdy przyłożysz do niego zapaloną zapałkę. :P Naprawdę zaczynasz mnie rozpieszczać, ale od czasu do czasu chce sobie tutaj popisać a nie zaraz skończyć w rowie. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znasz mnie, od erochamskich nie stronię, ale ten muzyczny jakoś przypadł mi do gustu. :) I jak Ty możesz tutaj nabrudzić? Może i używasz jakiś niecenzuralnych słów i zachowujesz się jak tańcząca z pożądaniem, tańcząc na cienkiej czerwonej linie, ale to Twój temat i nie jesteś w nim rezydentką a autorką, Tobie tu można wszystko. :) To ja muszę tu cedzić słowa, by nie zostać wygnanym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, juz ty sie moze jej nie zalizuj tak bardzo. wode w kranie ma. rachunki placi ;) slodka syrenko, za szpilki z oplatkiem :D otrzymujesz ode mnie pieciokilowy worek cukru. za pomysl obdarowania mnie drabinka musze ci odjac polowe. nie wchodze na drabinki.. mam lek niskich przestrzeni :D uwaga.. wazyc nie umiem.. odsypuje... to by bylo jakos mniej wiecej tak..... prosze bardzo. chyba mi sie udalo to narysowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, muszę się jakoś wybielić. :P Nie chcę stracić Jej tolerancji w jakiś głupi sposób. :( Naprawdę Ją lubię :) I zawsze mnie cieszy co napisze, nawet jak będzie to lista zakupów... ;) Z matematyką i rysowaniem daj sobie spokój. Zdecydowanie lepiej wychodzą Ci Twoje cięte riposty i komentarze, Frido. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Czołem:) 🖐️ Panie Nowy:) zawsze spokojnie czekam, az mezczyzna wezmie do ust to, co bedzie chcial;) nic na sile, a z takim w rowie wbrew pozorom mozna mniej:-P :D Muzyczny podpatruje, ale z reka na sercu nie mam czasu zeby sie bardziej wysilic i cos dorzuc od siebie:( moja lista zakupow jest coraz krotsza, za to coraz dluzsza lista tych do pogrzebania:-O jakkolwiek zabrzmialo, wiem, ze zrozumiesz:) przeciez potrafisz miedzy wierszami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciociu:) ale to niziutka drabinka, zebys z mniejszej gory na nas spozirała:) za medal dziekuje, pochwale sie starszemu synowi bo jak do tej pory to on prowadzi;) Taki mamy okres, ze wszyscy sa spragnieni;)...glebszych przezyc:-O wiec znow musze do pracy:-O ale zanim wyjde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaile z miasta, jak mozesz tak mowic... dlaczego mam sobie dac spokoj? trening czyni mistrza. bede liczyc i rysowac :P :D ... jest szansa ze sie naucze :classic_cool: i nie badz taki madry. tutejsza lista zakupow z niczym sie nie wiaze. moze napisac nawet dziesiec. ciekawiej by bylo, gdybys musial to zamowienie zrealizowac :P "worek z cukrem" ......x..... staralam sie narysowac worek z cukrem zawiazany sznurkiem.... ale jak na niego patrze z troche innej perspektywy... to wyglada prawie jak... skrot od ch.c.w.d :D.. chyba jednak masz racje.. nie bede rysowala. przerzuce sie na nauke liczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede rysowala.. dwie linijki mi zezarlo.. :O to juz nie jest nawet worek.. to jest niewiadoma :O slodka syrenko, nie szukaj teraz na sile zadnych tlumaczen.. i tak nie dostaniesz pieciu kilogramow cukru. zdazylam odsypac i oddac osom. o owady nalezy dbac szczegolnie w zimie. nie mozna dopuscic do wyginiecia, gdyz nie bedzie mial kto nas zadlic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziewczyny piszą a znów na jakiej wojnie 😭 😭 Żebym chociaż wygrał bitwę, to straciłem Pewną [beksa ] 😭 Musiałem tu podbić, bo wiem że ten temat jest dobrze zaopatrzony w papier toaletowy, dla tych wszystkich posrańców, którzy trafią tu przez przypadek, jak i całkiem przyzwoity zestaw chusteczek higienicznych, z których muszę pilnie skorzystać. :P Ja wiem że chłopaki nie płaczą, ale przebywając tyle lat na damskim forume, chyba zniewieściałem :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×