Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

THRASH TILL DEATH!!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja to świński cycu jestem . Uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seasons in the abyss kocham, i cos o krwi co kojarze w miare mi sie podoba. Z muzyka mam tak, ze jak zapamietam melodyjke, to nawet i cannibal corpse lubie, niejako wbrew sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.youtube.com/watch?v=ogVYS67C5eY i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba się wykop hit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole identyfikowac sie, przynajmniej w jakims stopniu, z tym, czego slucham. Zwlaszcza ze lubie spiewac, a niektore slowa po prostu nie przechodza przez gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię thrash'a, jakoś nigdy mi nie podchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, dla mnie tekst utworu ma trzeciorzedne znaczenie, zwłaszcza w muzyce metalowej, która w przeciwienstwie do wszelakich punków i hip hopów nie ma na celu przekazywania soba jakichś treści :P Ale ja nie lubie śpiewać, chyba że po upiciu sie, za to jednym z moich hobby jest gra na gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to w rapie chodzi o sluchanie tresci? ja zawsze patrze czy bit jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesli juz słucham polskiego rapu co pan raper ma do powiedzenia. i analizuje to niczym wiersze. :classic_cool: Tak samo np. w przypadku Jacka Kaczmarskiego. Muzycznie w większości proste i liczy sie treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie patrze na tresc, chyba ze utwor mi sie z***biscie podoba jako caloksztalt, ale i tak nigdy nie rozumiem tekstow piosenek, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Power, folk, heavy, alternatywę, doom, goth, nu...thrash'a i death metalu nie lubię - moor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym sie widac roznimy, ze ja nie akceptuje muzyki ktora nie przekazuje tresci. Jesli sa slowa, to maja miec sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje gatunki muzyki: lubie najbardziej: trance, electro house, electro pop, house, trochę dubstep gatunki które lubię: pop, disco gatunki neutralne: rap, rock gatunki których nie lubie: muzyka klasyczna gatunki których nie lubie najbardziej : metal i jego pochodne według ciebie jestem podczlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Verde - w metalu również są teksty z którymi można się utożsamiać (mniej lub bardziej :P), a zrozumienie o czym śpiewają (growlują, krzyczą, drą japę :P) też nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie ARCH ENEMY :) zuooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arch Enemy jest dobry dla kindermetali, którzy nie wiedzą, że growlujące kobiety, były przed Angelą (pierwszą była o 9 lat starsza od Angeli, Lori Bravo). Po drugie, było wiele lepszych growlujących wokalistek, jak np. Corinne van den Brand, Runhild Gammelsæter, Sharon Bascovsky, czy Dana Duffey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że teraz jest Alissa, ale Agonist też nigdy nie lubiłem. Co do wklejonego wczoraj zespołu Demona, to obecnie znów jest jednoosobowym projektem, tylko na koncerty Tanza ma stałych muzyków, ale Jej mąż już nie gra w zespole. BTW co sądzisz o strojach kąpielowych produkcji założycielki w/w klasycznego speed metalowego zespołu? http://www.elcuarteldelmetal.net/2014/02/speed-clothes-la-marca-de-ropa-mas.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, nie założyłabym :P Zazdroszcze jej, że jest taką multiinstrumentalistką. Często wyobrażam sobie że ja też jestem, mam swój projekt muzyczny i wrzucam do neta kawałki i zdobywam świetne recenzje :classic_cool: To dobry sposób na samorealizacje. Tak na absolutnym marginesie - to ty jesteś tym thrasherem z tematu o gotkach i z innych, niegdyś wyzywającym mnie od żałosnych gimbusiar? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatanistka, co ty pierdzielisz o tekstach metalowych?? Wsłuchałaś ty się kiedyś w teksty np. Megadeth czy Anthrax? Mam wrażenie, że z ciebie jest tak naprawdę straszny pozer... Znasz parę zespołów thrashmetalowych, wkręcasz się w pojedyncze riffy czy solówki, na muzyce nie znając się kompletnie. Jak co niektórzy moi znajomi, którzy myślą, ze jak pójdą na koncert ubrani "na metala" i będę głośno wykrzykiwać "metal" na ulicy to staną się godni szacunku :D Coś dla ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=l2uago4f0Cw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia czy Ty już jesteś traszka? wyglądasz jak traszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wsłuchałaś ty się kiedyś w teksty np. Megadeth czy Anthrax" Ano przyznam, ze z Megadeth nigdy nie chyba zwróciłam uwagi na żaden tekst, zwłaszcza, że rzadko słucham tego zespołu. Poza tym, dla mnie teksty po angielsku brzmią strasznie banalnie, nie-poetycko, nawet gdy opowiadają o poważnych sprawach, np. One Metallicy, bo język angielski już taki jest. wole naszą bogatą polsczyzne,i polskie teksty, np. grafomanie Romana Kostrzewskiego, bo ma klimat :P Nigdy nie czułam potrzeby utożsamiania sie z wartwą liryczną utworów. Nazwij mnie pozerką z tego powodu, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×