Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gośćlolo
lubie trujkaty awy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stefciu ja jestem ozeniony z kobieta o 12 lat starsza..dzieki za zaliczenie mnie do marginesu :):):) choc owszem pierwsze przedstawienie rodzinie bylo....powiedzmy "zimne" :):) co nie zmienia faktu, ze pierdolicie jak potluczeni, seks seksem a milosc miloscia i kiedy was dopadnie nie bedzie "przebacz" :)...........tak kocham ja tyle lat i ciagle ja kocham a wy bawcie sie dopoki mozecie bo kto wie co was jeszcze dzieci drogie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutki1981@poczta.fm Kolego, raz spróbuj z dojrzałą kobietą i dopiero się wypowiedz. To najlepszy seks jaki miałem i zawsze chętnie to powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 50 tce.Od czasu do czasu umawiam się z 14 lat młodszym.I to jest TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 35-latka, ale nie powiem..., kreca mnie mlodzi faceci, ok . 22 lata, a niekiedy- pomimo, iz probuje"zachowac zimna krew", niesamowicie dziala na mnie gdy taki jeden czy drugi ewidentnie wodzi za mna wzrokiem, albo jedziemy w jednej windzie z takim, ktoremu wiem, ze sie podobam i ma na mnie ochote- gdy jest tak blisko , ze prawie sie o siebie ocieramy, albo dotykamy, serce zaczyna mi bic mocniej i robi mi sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare prukwy czują się dowartościowane że młodemu stanął dla nich na baczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to w takich kategoriach odbierach twoja sprawa, ale to raczej chyba o czyms swiadczy, ze mlodemu stoi na bacznosc na moj widok, :), moze mlode tak na nich (was?) nie dzialaja, o czym to swiadczy nie wiem i co najwazniejsze- nie wiem czy to zle swiadczy o mlodych dziewczynach, czy o mlodych facetach- tego tez nie wiem, ale na pewno nie zle swiadczy to o tych starszych od nich kobietach -mlody mruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam młodszego
żal mi się niektórych robi jak czytam to co wypisujecie... Sprowadzacie relacje między partnerami tylko do seksu zapominając chyba że najbardziej się liczy kwestia duchowa i to jak się partnerzy dogadują. Ja mam 25 lat, mój chłopak 20, jesteśmy razem od roku i jest cuuuudownie!!! Wpadliśmy sobie w oko przy pierwszym spotkaniu, dodam że to on za mną latał i starał się bardzo mocno żebym dała nam szansę. Teraz świata poza sobą nie widzimy i jeden dzień rozłąki jest dla nas koszmarem. Byłam w związkach z facetami starszymi od siebie ale jeszcze nigdy nie byłam tak szcześliwa jak teraz, on z resztą też a to dlatego że niesamowicie dobrze się rozumiemy. I nie odczuwamy tego że on jest 5 lat młodszy, uważamy oboje że wiek nie jest istotny i nie jest żadną barierą dla nas, czyli ludzi którzy po prostu bardzo się kochają!!! A sprawy łóżkowe- cóż, warto było dać mu parę wskazówek żeby teraz cieszyć się sobą na maxa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat to niewielka różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki golab
a mnie kręcą kobiety 30-40 :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ostatnio natrafiłam na nową stronę z licytacjami nowych sprzętów elektronicznych ale,że na ogól nie wierze w tego typu stronki, poszperałam trochę w internecie, trafiłam na sporo informacji, niektóre były sprzeczne ale zaryzykowałam,postanowiłam poświecić noc na licytacje, zaczęłam od Telewizora Samsung, ale ktoś był widocznie lepszy przelicytował mnie, stwierdziłam, ze jestem zbyt zawzięta aby odpuścić ,Spróbowałam o bezprzewodowe słuchawki Creative WP 450 Bluetooth (Cena w sklepie : 479.00) aby sprawdzić wiarygodność strony, kupiłam kredyty (którymi się licytuję ) aukcja dobiła do 29.80zl i udało się , nikt nie podbił mojej aukcji. Następnego dnia skontaktowałam się z adminem strony w sprawie wysyłki która już dotarła:).Polecam wziąć udział w licytacjach , warto czasami wydać te 50 czy nawet 200zl aby wygrać np laptopa czy telewizor Powodzenia i trzymam kciuki,żeby wam też się udało http://tanieaukcje.com/p/f8ac9f69944411e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czym jest to spowodowane, ale faktycznie wielu facetom podobają się starsze kobiety. Mnie też. Mam 29 lat a najbardziej atrakcyjne wydają mi sie panie w wieku 35-40. Nie potrafię tego wyjaśnić, ale zadbana dojrzała kobieta jest dla mnie bardziej atrakcyjna niz dziewczyna z liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze faceci kolo 30 lub lekko ponad 30 to samo tyczy sie kobiet sa o wiele bardziej mądrzejsi potrafia lepiej uprawiac sex znaja sie bardziej ca wlasnym ciele i ciele kobiety poprostu maja doswiadczenie. Małolaty są nieopierzone stad faceci wolna dojrzale kobiety. Dziewczyny w wieku 18 czy 22 kilku lat sa jeszcze dziecięce życiowo i sexualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×