Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
22.06 aleś teorie wymyślił,uważaj bo jeszcze uczonym zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże 50 lat, wykład babci. Może jeszcze minetę ? Od wnuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co ta kpina i złośliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22.06 to czym mnie zaskoczysz?Wykaz się chociaż słownie.Moze jestes wyjątkiem i zmienie zdanie o młodzieniaszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja im jestem starsza tym seks mnie nudzi... Wszedzie sex i sex, co w tym takiego ekscytujacego... Lepsze sa skoki za spadochronem albo goraca kawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w seksie takiego ekscytującego?Chyba masz lub miałaś kiepskiego partnera.Moze spróbuj seksu z kobieta ,moze zmienisz zdanie.Nie wyobrazam sobie życia bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22:41. Napewno przy młodym nie ma nudy w łóżku. Nie przychodzi z pracy i idzie do lodówki i patrzy czy cos jest do jedzenia, czesto przyniesie zly humor z pracy i jest pozamiatane.. Kobieta marzy o dlugich pocalunkach, kizianiu mizianiu. Od mlodego nie uslyszy ze jest zmeczony i mu sie nie chce, czy byle szybko to zrobić i isc spac. Seks ma być przyjemnością a nie przymuszonym aktem. :) takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:09. Podobno na stare lata seks najlepiej smakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prymitywne nie jest, że kobieta starsza szuka sobie w odpowiednim wieku. Prymitywne i obleśne jest pchać stare ciało na młode, to ma być objaw elokwencji ? I jeszcze wmawiać młodym, że tak dobrze. Fajnie by ci było gdyby twój syn przyprowadził ci do domu starą krowę 40 lat ? " xx A jak 40latek szuka sobie 20latki to nie jest prymitywne? Hipoktyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to ten temat jest płytki, wszyscy piszą tylko o seksie, jednorazowej przygodzie, wieku, a gdzie w tym wszystkim jest człowiek, druga osoba, wspólne cele, wartośc****atrzenie na świat? Czemu tak trudno zrozumieć, że ktoś może chcieć być z kimś starszym czy młodszym bo po prostu dobrze im ze sobą i się uzupełniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23.44 a młody facet o czym marzy w łóżku ze starszą od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy/ru/chałbym jakąś starszą po 30tce. Strasznie mnie przypiliło ostatnio, a młodym nie chcę obiecywac nie wiadomo czego bo szanuję swoje słowo. Jest jakaś chętna i zadbana?Mazowieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki!!Za ,,zafiksowanie".Identyfikuję się z początkiem wpisu z,,Go-ściem" z godz.00.13. Oby ta ,,13" przyniosła ..Komuś SZCZĘŚCIE, o co się postaram. Do Usłyszenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 40stke ,ale powiem uczciwie,ze w zyciu bym sie nie zwiazala z gowniarzem,i to nie dlatego ze jakos dyskryminuje mlodych tylko zeby sobie znalazl odpowiednia wiekowo kobiete dla siebie,wiecie wiekszosc kobiet nie ma instynktow macierzynskich,aby w partnerze szukac dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasę wsunęła do kieszeni na pupci,całus na pożegnanie ,klaps w tyłek na drogę z mojej strony i młoda koza pobiegła do taxi. Przed wyjściem upewniła się.czy mam jej telefon,bo zawsze mogę na nią liczyć,jak będę potrzebował damskiego towarzystwa.Nie mam złudzeń,kasa nie śmierdzi. Niezła młódka,przede wszystkim chętna.I oczytana,co rzadkość wśród jej rówieśniczek.Długa kolacja,trochę przekomarzań i żarcików,sauna i łóżeczko.Biorąc mój wiek pod uwagę,to trzy finisze po długich zawodach,jest wynikiem przyzwoitym. Pokimać też przecież trzeba.Chociaż wykłady sobie dziś zapewne odpuści moja kochaneczka.Po mnie o 8.00 przyjeżdża kierowca i obowiązki czekają. Wszystkich do tego przekonuję. Starszy facet+młoda siksa=obopólna korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D do wpisu wyżej swój trafił na swego rozwój twój zatrzymał się na "kamienu łupanym" to i szukasz takiej ze swojego poziomu :D:D:DSprwadza się stare powiedzonko "swój swojego w d***e namaca" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pitol.Jestem w podobnym wieku i nie mam szans na młodą dziewczynę,nawet k***wkę.Swoją starą muszę dymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj się pochwalić Wielmożnemu Panu,nie żałuj Waszmości niech się cieszy :-D Bywa,że tacy jak on trafiają na własne córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś ja mam 40stke ,ale powiem uczciwie,ze w zyciu bym sie nie zwiazala z gowniarzem,i to nie dlatego ze jakos dyskryminuje mlodych tylko zeby sobie znalazl odpowiednia wiekowo kobiete dla siebie,wiecie wiekszosc kobiet nie ma instynktow macierzynskich,aby w partnerze szukac dziecka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> tez tak kiedyś mówiłam .......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:59- chyba sama o sobie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ten czas leci,mój ex ,kiedyś chłopiec niedorosły a teraz już pewnie robi się mężczyzna,,, wiek tak na prawdę nie ma znaczenia..to tylko kwestia jak ?i czy w ogóle ludzie się dogadują,sexualnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luck
Mam 33 lata a Moja żoneczka 45 poznaliśmy się przed moja osiemnastką, mamy dwoje dzieci i nie widzimy świata poza sobą . To ona wprowadziła mnie w dorosłe życie. Cudne pary, małżeństwa moich kumpli dawno przestały istnieć a miało być super bo podobny wiek. To mit z tym wiekiem prawdziwa miłość przetrwa wszystko (Amor Vincit Omnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, czasem facet po czterdziestce jest pusty jak małolat, a taki dwadzieścia kilka jest mądry i dojrzały emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luck ,ja i mój kochanek jesteśmy dokładnie w waszym wieku. Jesteśmy razem juz rok.Jest nam bardzo dobrze razem,a on jest we mnie wypatrzony jak w obraz. Jest inteligentnym,dojrzałym emocjonalnie mężczyzna i nie odczuwamy tej różnicy wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×