Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość M 35
Czytam te wasze odpowiedzi i nie wierze, ciagle pada podoba odpowiedz... ''dożą różnicą wieku...co ludzie powiedzą'' . Dziwi mnie ze tak bardzo zwracacie uwagę na to co ludzie powiedzą. Mam pytanie, a to co TY/WY chcecie, pragniecie to już jest mało ważne? W swoim życiu miałem kilka partnerek i dużo młodszych i starszych. I nie ma standardu ze na młodszej nie trafisz na osobę typu ''stołek barowy'' z którym nie znajdziesz wspólnego języka (dotyczy tez starszych). Wiek nie ma tu nic do gadania, liczą się Twoje?Wasze potrzeby.... Ja osobiście wole starsze kobiety...mój wybór...i wali mnie co powiedzą ludzie. Kazdy lubi co innego i to nas właśnie wyróżnia...co kraj to obyczaj ...ITP. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy od roku razem. On młodszy ja starsza. różnica wieku 13 lat a nam to nie przeszkadza. to nie tylko seks to też uczucie. jest nam ze sobą dobrze nie tylko fizycznie. pozdrawiam szczęśliwych. ps. do Panów, jeśli szukacie tej starszej aby się tylko sprawdzić tzn.że jeszcze nie dorośliście do roli bycia mężczyzną. mężczyzna to nie tylko dolna głowa, której najczęściej używacie ale też i ta górna najważniejsza. dziewczyna, kobieta to nie dmuchana lala do dymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luck dziś Mam 33 lata a Moja żoneczka 45 poznaliśmy się przed moja osiemnastką, mamy dwoje dzieci i nie widzimy świata poza sobą . To ona wprowadziła mnie w dorosłe życie. Cudne pary, małżeństwa moich kumpli dawno przestały istnieć a miało być super bo podobny wiek. To mit z tym wiekiem prawdziwa miłość przetrwa wszystko (Amor Vincit Omnia). >>>>>> wiec ja z moim mam duże szanse że nam się powiedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luck
Życzę Wszystkim aby nie bali się walczyć o swoje szczęście nawet jak ludzie,przyjaciele mówią inaczej. Ja z Żoną podjęliśmy się tego wyzwania bo wierzylismy, że nam się uda :)Nikt nie dawał Nam szans na przetrwanie mowili zauroczenie.Kilkanaście lat temu wyglądało to inaczej chodzi mi stereotypowe myślenie. Dzisiaj społeczeństwo jest bardziej tolerancyjne albo ma wiecej swoich problemów . Najlepszą nagrodą jest widok potomstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze tak jest jak piszecie.To sie bardzo żadko zdarza.Czesto życie pisze inne scenariusze.Moja bliska kolezanka wtedy miała 25 lat,konczyla studia ,śliczna naprawdę zaczęła kręcić z 18 latkiem,potem za niego wyszła bo wpadli.Dobry był tylko z początku,potem jej nie szanował,nawet bił.Jej nic nie było wolno taki był zazdrosny i zaborczy.Wszyscy w mieście się dziwili dlaczego zadaje sie z mlodszym.Ona po studiach,on po zawodówce z nisko płatna pracą Wtedy.Tylu miała adoratorów na poziomie a wzięła sie za gowniarza.Zdradzał ja ile się da,klamal przy tym perfidnie.Potem juz sie z tym nie krył.Dodam ze byl dość przystojny,wysoki,dobrze zbudowany i co z tego jak w głowie siano.Podała sprawę o rozwód,wyjechała z Polski Nawet żadko do Polski teraz przyjezdza bo sie nadal śmieją.Tam poznała faceta ,mają córkę ale obciach pozostał.Taki związek to duże ryzyko tak uwazam.A jaki był w niej zakochany ale na krótko jak widać.Za młodszymi gonił.Facet musi sie wyszaleć przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisana wyżej historia może mieć miejsce niezależnie od wieku faceta.To ruletka.Nie ma gwarancji powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyn
Poznam chętnie dojrzała kobiete mam 19 lat. Moze jestem mlody ale wiem czego chce. Jeśli jest chętna kobieta proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyyn spakój ksiazki do plecaka na jutro,lekcje odrobiłeś juz? Albo zajmij się szukaniem pracy a nie fiu.te.m. będziesz machał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komentujesz, nie podoba sie to nie pisz.. Pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnykochas na gmailu
A ja mając 35 lat lubię i starsze i młodsze byle inteligentne były i zadbane. Sam ideałem nie jestem ale jestem sympatyczny i niebrzydki oraz mam niemałe doświadczenie i możliwości w seksie. Nie mam najmniejszego problemu by obcować w jakimkolwiek znaczeniu tego słowa z kobietą. Po prostu kompleksom które każdy ma nie pozwalam niszczyć sobie życia ;) Pozdrawiam wszystkie starsze i młodsze kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne jest to, ze sa mezczyzni, nizaleznie, od wieku, ktorzy uwielbiaja i szanuja kobiety, sa tez kobiety, ktore uwielbiaja mezczyzn . Wtedy wiek nie gra roli, ale moze zdarzyc sie inna przeszkoda. Tak jak u mnie. Jestem, wolna lecz mam juz dzieci. On chcialby miec swoje dziecko, ja juz wiecej nie. Jestesmy bratnimi duszami ale co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie co młodzi widzą w "starszych koleżankach".Miałam taki epizod niedawno.Brat mojej kolezanki(młodszy 10 lat)zrobił mi minete. Sama nie wiem co mi się stało,nie broniłam się,teraz sie zastanawiam czy to zdrada wobec męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kto lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz blondyyn co lubisz w łóżku,tylko odważnie,bez ściemy.No chyba że strach cię paraliżuje.Jesli tak to co by było w realu.Smiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyn
Szczerze ci powiemze jestem nie doświadczony tak bardzo :) ale lubię dluga grę wstepna, minetke mogę robić godzinami, sex oralny napewno i analny, którego jeszcze nie próbowałem ale chętnie spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyn
W realu napewno bym nie wymięknął, zrobilbym to co napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pozycje jakie ,sprecyzuj to ważne.Musisz tez miec pomysł,to nie przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyn
Na pieska, 69, ogólnie różne pozycje są ciekawe. Najbardziej wlasnie lubię gdy na mnie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luck
Zapomniałem dodać, że obecna żoneczka była po pierwszym związku, miała córkę wówczas 10 letnią i nie był to problem dla mnie bo kochalem jej mamę. Każdy facet chce mieć potomstwo(normalny). Ślubna tez się bała, ale z czasem zrozumiała jak dla mnie to ważne i dodatkowo Nas złączy :) Mineło naście lat i dzisiaj jestem przyszywanym dziadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech,co wy widzicie w starszych kobietach? Młoda ,studentka a jeszcze lepiej licealistka,to jest to. Młode,chętne ciała,wąziutkie szparki,twarde cycuszki. Buźki i rączki niezmordowane do orala. A ile mają chcicy!!!Zawsze chętne!!! Jak widzą i czują mojego pytona zawsze mówią"chcę go już", czy w ciiipkę czy w duupkę czy do ust. A czasami trafi się taki rarytas jak dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci samo spuszczanie z kija wystarczy... to się ciesz malolatami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co nam wszystkim chodzi? Dobry seks z chętną ,żądną wrażeń dziewczyną i spuszczenie z krzyża.To jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem żądny wrażeń. Dlatego istotne jest dla mnie, z kim to robię ;) A przypadkowe małolaty nie gwarantują tego co zapewnia mi doświadczona, dojrzała (ale młodsza ode mnie) wyuzdana kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nigdy nie byłeś z dojrzała kobietą. Małolaty i dobry seks?albo rozprawiczanie..to dobry seks?to jakies żarty. Moja kochanka jest 15 lat starsza ode mnie. Ma piękne ,szczupłe ,zadbane cialo, doskonale wie,co sprawia jej przyjemność ,wie jak zadowolić mężczyznę. Życzę ci abyś spotkał na swojej drodze taka kobietę. Zobaczysz wtedy czym rożni się dobry seks ,od rozłożenia nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie byłem ze starszą kobietą.Mój pierwszy raz był gdy miałem 17 lat a dziewczyna 15.Dotąd zawsze były młodsze. Im byłem starszy to różnica się zwiększała.Ożeniłem się mając 30 lat a żona miała 22.Rozeszliśmy się po 10 latach.Obok innych przyczyn,wydawała mi się już stara.Teraz mam 49,jestem zdrowy, sprawny,kondycja bez zarzutu i wciąż gustuję w kobietach do 25 lat.Starsze są dla mnie jak matrony z barokowych obrazów. Po prostu nie mogę się do nich przekonać. Może być najlepiej zadbana a robi się dla mnie aseksualna. Najlepszy przykład to moja asystentka,30 letnia kobieta. Dla innych to super laska a dla mnie tylko kompetentny współpracownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro taki z ciebie zapracowany biznesman to co robisz o tej porze na forum,nie powinienes interesow kręcić? Marzy ci się! Bajki dla grzecznych dzieci,wyobraźnię to masz,widocznie to ci sie śniło,:-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpp
Mam 43 lata i nigdy nie slyszalam od nikogo, ze jestem aseksualna. Ale na 30 juz wygladam..więc dla ciebie tez bym była,heh..Szkoda ,ze nie mogę tego sprawdzić.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny jesteś.,, na starość będziesz pielęgniarce płacił,zeby do dzioba brała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze kase kasy do tego będziesz musiał miec bo inaczej wykop,nikt sie tobą nie zainteresuje,na dom pogodnej jesieni to ok.1600-2500 musisz miec.Ale perspektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×