Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
Racja,z ukochana osoba mozna robić wszystko.Moj facet przygotował moja p.u p.c.i.e odpowiednio do anala i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xx To człowiek, który potrafił dotrzeć do mojego pożądania przez umysł. xx i o to właśnie chodzi, żaden seks nie porówna się z tym idącym z umysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu kliknął,że płaci się za przechodzone towary. Młoda dziewczyna,studentka lub licealistka,dziewczyna poderwana w kawiarni czy w jakiejkolwiek innej okoliczności lub na jakimś internetowym portalu,to może być kobieta żyjąca z uprawiania seksu za kasę,lecz najczęściej jest to ktoś zarabiający tak sporadycznie,ktoś będący w desperacji,chcący się sprawdzić, traktujący to jako eksperyment,kobieta chcąca odreagować stres w pracy lub nieudany związek. Te dziewczyny czy kobiety nie są przechodzonym towarem. Często są zażenowane,zawstydzone,czasami to ich pierwszy raz, przyznaję,że też czasami to dziewczyny seks traktujące jako zabawę,lubią tak się zabawiać za kasę lub traktujący to jako transakcję.Co kobieta to inny przypadek Porównując taką kochankę ,utrzymankę,do przeciętnej kobiety, dbającej o siebie pani40+,to ta starsza jest tym przechodzonym towarem.Seks z mężem,przez lata małżeństwa kilkaset razy lub jak częściej to przykładowo dwa tysiące razy plus kilku kochanków plus jedna,dwie,trzy ciąże,to na pewno jest bardziej zużyta od tej młódki. O ciele,jego jędrności,sprężystości,gibkości,nie wspominam,bo to oczywiście optuje po stronie młodości. Młodzi panowie oglądający się za starszymi to przypadki mające niezbyt po kolei pod kopułą. Tylko starszy facet i młodsza towarzyszka życia lub seksu,najlepiej dużo młodsza,tylko to jest naturalne. Czy to z uczuciem czy też za kasę. Cynizm? Nie,takie są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zes sie napisal ble ble ble. Wystarczylo krotko zwiezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale porownanie. Jak mozna porownywac kobiete 40 letnia ktora jest wierna i wspaniala do d***** ktora p******i sie na hektary. Wez troche ogarnij umysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlodzi sa dla mlodych, starzy dla starych i to pasuje a nue stary zwis z mloda kobieta. Wogole to nie pasuje, odrazu widac ze facet ma kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie, ale najwspanialszy seks gdy kobieta ma 40, mężczyzna 30, to jest odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spartanczyk dobrze napisał, z większość wpisów wychodzi strasznie przedmiotowe podejście do drugiej osoby. Kluczem do powodzenia w związku jest dojrzałe partnerstwo, które nie ma nic wspólnego z wiekiem metrykalnym. Można też wspólnie dojrzewać do prawdziwego partnerstwa, a wtedy związek dwojga ludzi staje się wspaniałą przygodą. Tego wszystkim Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę tu dyskutować na temat zużycia.. bo śmieszne i obraźliwe jest to co piszesz...przy okazji robienie świętych z k/u/r/e/w/e/k...ale bywają kobiety po 40 ,które ciało maja tak piękne i sprezyste,ze wysiadaja przy nich wszystkie małolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się ,mezczyzna po 30 i kobieta po 40...najlepsze połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co za burak! Zużyta i obspermiona d***** na którą każdy stary obleśny dziad się spuścił, jednen schodził drugi wychodził bez mycia, która ma wargi rozpieprzone od obciągania starych fiutów, jest lepsza od zadbanej mężatki 40? Buraku, mężatka nie kocha się kilka razy dziennie z byle obleśnym brudasem za kasę, fuj, ale idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z kobietą gdy miała 20 30 lat teraz ma ok 40 i jest cudownie mam nadzieję że mając 50 60 itd tez tak będzie w każdym tym wieku było inaczei i tak samo bo to zależy tylko od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna małolata nie jest tak świadoma siebie jak dojrzała kobieta, nie ma porównania w odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.33- swieta prawda, jako dwudziestolatka bylam beznadziejna w lozku, moze nawet gorzej niz beznadziejna, teraz otwarta na wszystko, nie wstydze sie ciala, niczego sie nie wstydze i potrafie osiagnac orgazm z mezczyzna a wtedy nigdy nie mialam orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i ogladaja sie za mna 20 stki i moj facet czesto mi mowi ze niejedna malolata zazdrosci mi figury zadbania i gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kobiety to przedział 25-30 lat.Już wiedzą co to znaczy dobry sex i do tego są młode i piękne.Oczywiście te na forum twierdzą że jest inaczej i że tylko taka podstarzała 40stka wie co to dobry sex bo prawie same stare szroty tu siedzą to co ma pisac jedna z fruga.Hhhehe.Ni śmieszno ni straszno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś ty głupi,nawet nie warto komentować tego co napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare,obleśne rury rzuciły się z komentami,bo ktoś napisał prawdę nie będącą im do smaku. Psy szczekają na stare lampucery udające nastolatki a z pizzzd im śmierdzi śledziem jak z beczki. Wwalę tylko młode i jak będę stary dziad to też chcę takie walić. Stare pr***** niech się dowartościowują w ramionach mężusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm...sadząc po wypowiedzi ,z której frustracja wylewa sie w każdym wyrazie, to walisz ale konia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*********e glupoty ze 40 smierdzi sledziem, k***a a jak smierdzi mlodym gnojowka i sledziem to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19- to ciekawe ze walisz tylko mlode a znasz zapach sledzia z cipki starych. Bo skoro brzydzisz sie starych i ich nie waliles to skad wiesz ze sledziem smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt. po 30 facetka zużywa hektolitry perfum i tony talków i pudrów by jako tako wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodząc obok starej lampucery czuć śledzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami te starsze dbają lepiej o siebie niż te młode.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30tke.Kiedys po minecie pytam faceta jaki ona ma smak.On mówi,ze po kąpieli jest bez smaku takie ciało,przed kąpielą bo robi mi tez zaraz po pracy to smak i zapach chipsów serowych (nie jakiegoś śledzia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,że Ty mężusiem nie jesteś? I z tego co czytam nie grozi Ci to.Żadna nie będzie tak głupia,żeby wyjść za takiego głąba. Na starość przyjdzie Ci marszczyć freda w samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodzona caly dzien, to taki zapach, ale ja wole po kąpieli, albo w czasie kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy smierdzi, mlody stary dziecko- wszyscy. Dopoki sie nie umyjemy to smierdzimy, proste. Mlode dziewczyny bardzo smierdza tez pod pachami no i po drugie zapamietaj meski pomiocie ze kiedys i ta mloda bedzie stara i zaloze sie ze teraz twoj chuj tak capi ze nie sposob byloby przejsc kolo takiego smierdzacego idioty i ktoremu brzuch z pewnoscia nizej wisi jak chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 54lata i mam kochanka 8 lat mlodszego. Traktuje mnie jak najwiekszy skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×