Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
Mogę płacić całemu tabunowi pielęgniarek lub kupić sobie klinikę. Gość pyta co tu robię w czasie,gdy powinienem kręcić interesy? A jak usłyszysz,że się relaksuję to uwierzysz? Organizacja pracy,gościu. Na pewnym poziomie już nie musisz tyrać,robią to inni. Ty zarządzasz.Czasami jest to wręcz nudne. Kiedyś nakryłem asystentkę jak przegląda to forum w pracy, wszedłem sobie ,poczytałem i czasami wsadzam tu nos. Kilka razy coś tam kliknąłem.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bredzisz,mój ojciec tez ma firmę i wiem ze wszystkiego trzeba samemu doglądać,firma sama sie nie będzie prowadzić.relaksujesz sie ale na bezrobociu :-):-):-)nie p.i.e.p.rz.juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknąłes na monitor asyst.i juz wiedziałeś co przegłąda.akurat,a moze wprowadziła cię szczegółowo jeszcze dodasz, za cos takiego mogła by posadę stracić.Nie cwaniakuj nikt ci nie wierzy,to twoja chora wyobrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze miałam starszych od siebie mężczyzn ale im bliżej w las tym ...wole mlodszych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego faceta o 6 lat młodszego ode mnie w saunie spotkałam.Można by powiedzieć że połączyła nas sauna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Witam. Chciałbym poznać kobiete starszą od siebie. Jestem młody mam 18 lat. Podobają mi się dojrzałe kobiety. Mimo tego że jestem młody mam naprawdę dobrze poukładane w głowie. Dla niektórych może wydawać się to głupie ale mam o tym swoje zdanie. Już od jakiegoś czasu pewniej czuje sie w towarzystwie starszej osoby, zawsze szukałem starszych kolegów czy też koleżanek, tak jest do tej pory. Proszę o wyrozumiałość, nie chcę żeby ktoś mnie tu od razu obsmarował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustraci są wśród nas. Ciężko niektórym pogodzić się z myślą,że nie są królami świata, że panowie w średnim lub starszym wieku mają lepiej. Młody mizia się do dziewczyny,roztacza wizje,wyznaje uczucie a ja po prostu te młode dzierlatki kupuję,gdy są potrzebne. Dziewczyny mają praktyczniejsze podejście do życia.Od młodych lat znają swoją cenę i wiedzą,że szelest banknotów miły jest dla ich ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pana biznesmena :) wobraź sobie,że twoja córka o ile ją masz idzie do łoża z człowiekiem w twoim wieku:) Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko widzisz,nie wszystkich jara robienie tego za pieniądze... Świadomość, ze robi to bo place. Na dodatek robi to z każdym... Ale jeśli tak lubisz...twoja sprawa. Tak jak moja jest to,ze mnie to brzydzi. Mógłbym sobie tez to kupić, ale nie chcę. Za dorosły jestem na to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On napisze,ze wolałby aby starszy, doswiadczony zajął sie jego córką. Bo będzie wiedział jak to zrobić. Tylko gdzie miejsce na uczucia ,emocje.. ten pierwszy raz powinien być wyjątkowy.Ale nie zrozumie tego ktoś ,kto robi to tylko z prostytutkami...przepraszam studentkami.Ale nie oszukujmy się i nie mowmy,ze g****o pachnie róża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie biznesmen ,PAN jesteś kaleka emocjonalna.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha,być może nie jestem aż tak dorosły jak wynika z metryki. Oczywiście każdy może mieć swój punkt widzenia,daleki jestem od narzucania komukolwiek swojego.W luźnej dyskusji przedstawiam swój.Niezbyt może popularny. Przedmówcę rozczaruję,nie posiadam córki. Moi nastoletni synowie wybiorą sobie sami drogę którą będą szli. Sami będą budowali swoje relacje z ewentualnymi partnerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biznesmen ty masz tak nastanie w łebie,że brak słów:) Powinni Cię leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bzykam tylko mlodszych,10-15 lat. Starsi mężczyźni nie istnieją dla mnie .49 latek choć starszy tylko kilka lat,to dziadzius dla mnie.Tak mi się podoba.Ale tez nigdy bym za to nie zapłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętna kobieta na seks ze Śląska jest ? Jestem mlody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie starajmy się przekonywać siebie. Pani bzyka się z młodszymi i dobrze jej z tym,ja bzykam młodsze i dobrze mi z tym.Pani nie płaci,ja płacę. Zostańmy przy swoich upodobaniach. Nikogo przy tym nie zmuszamy,nie mordujemy,nie oszukujemy. Dajemy przyjemność i ją czerpiemy. Ogólnie mówiąc czerpiemy z życia na swój sposób i wedle swojego uznania. Życie nie przecieka nam między palcami jak co niektórym,tym co biją tu pianę zawiści i zazdrości, zaprawioną moralizatorstwem i podejściem do życia,przy którym pies ogrodnika jest filantropem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz przyjemność? A to dobre.Za kasę, hahahaha... One udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba by było ci widzieć te zachwycone oczy jak dostają kilka stówek czy tysiaka.Przyjemnie na to popatrzeć. Zapłać za seks swojej lub cudzej kobiecie. Poczujesz przyjemność kupna extra towaru za niewygórowaną cenę .Transakcja z obopólnym zadowoleniem. Różną mamy gradację przyjemności. Jednemu sprawia przyjemność spuścić się w kobietę,drugiemu wkręcić sobie fajfusa w imadło,dodatkowo biczując się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak...znowu pieniądze, tylko pieniądze.. Mnie seks rowniez sprawia przyjemność i to ogromną. Kocham.. Nie musze płacić. Po co mi dziffffka,która jest jak zwierzę. Tak samo jak ty ,ona nic nie czuje....Jedynie przyjemnosc w momencie zapłaty. Jeśli to ci daje satysfakcję... przechodzony towar,który może mieć każdy za stosowna opłatą.. Niewielkie masz wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą. Naprawdę jestes tak cyniczny? Człowieku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyyn,tylko 3 pozycje wymieniłeś,powiało nuda,szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat, nigdy nie uprawiałam anala ani nie połykalam wiec to nieprawda że im starsza tym bardziej wyuzdana. I nie zamierzam tego robic bo to oblesne. Z kolei na forach pelno 20 latek co juz i anale i polykanie... więc chyba rzeczywiście to pokolenie wychowane na xxx jest coraz bardziej wyuzdane i ma bzika na punkcie sexu czego kompletnie nie rozumiem bo dla mnie sex to tylko dodatek do związku a nie cos bardzo ważnego. Jak mialam 22 lata to podobal mi sie 35 letni wykładowca na uczelni, romansowalam z nim. Ale jednak potem dalam sobie z nim spokój bo uznałam że za stary jednak choć wyglądał dobrze, szczuply, zadbany ale jednak widać już że stary.... dlatego panowie 35 letni spójrzcie na siebie w lustro i szukajcie rowiesniczki bo wy też brzydniecie i starzejecie sie. Mam faceta rówieśnika i jest ok. Bylam z piec lat mlodszym i strasznie niedojrzałniedojrzałe sie okazal choc z poczatku udawal dojrzałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie starajmy się przekonywać siebie. Pani bzyka się z młodszymi i dobrze jej z tym,ja bzykam młodsze i dobrze mi z tym.Pani nie płaci,ja płacę. >>>>>>>>>>>> za nic nie płace mam firmę mój partner 11 lat młodszy tez ma i korzysta z moich doświadczeń. Ktoś tu napisał że frustraci rzucają się na starsze wiec powiem tak. Kiedyś też myślałam że starszy to mądrzejsz jak widać w powyższym wpisie znacznie mija się to z prawdą :P Dojrzała, pewna siebie 40tka wybiera wsśród młodszych jak w "ulęgałkach" on musi spełnić dośc zaostrzone wymogi. Widzę wielu młodych na których mimo ich chęci nie spojrzałabym na ulicy, są dla mnie niewidoczni. Ten był inny miał pasje, marzenia, talent, predyspozycje do tego by się realizować. W połączeniu z jego wiekiem stał się dla mnie fascynacją. To człowiek, który potrafił dotrzeć do mojego pożądania przez umysł. Mógłby spokojnie ze swoim potencjałem mieć 25 letnią panne, która wiekowo by mu odpowiadała, ale wybrał coś wiecej niż ciało i świeżość do moczenia biznesmenie. Co ciekawe mój partner nawt kolegów miał dużo starszych od siebie, co daje gwarancje, że kręci go dojrzałośc a nie szukające sponsora trzebiotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyyn
Pani bzyka się z młodym bo najczesciej jej stary pije, ćpa albo juz ma kapcia i juz mu nie staje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrał coś więcej hahaha weź nie niszcz chłopakowi życia starucho. I nie rób z niego dziada bo uśmiercisz go za młodu wampirze energetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starucho?zazdrość zżera?rozumiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość, o co ? żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez będziesz mieć 40 lat i to szybciutko.Życie pod tym względem jest niezwykle sprawiedliwe. 11 lat młodszy, to cie oburza?ale 30 lat młodsza kobieta pewnie juz nie?co za kolotunstwo. Ja mam młodszego o lat 14 i dobrze nam razem,tak zwyczajnie. I nikomu nic do tego. To nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyyn ale ty jesteś bezczelny ch.a.m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo temacik nadal zyje, super. Do pani ktora uwaza anal za zboczenie. Nie wiesz co tracisz, z ukochana osoba mozna robic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×