Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy wy też tak mocno reagujecie na muzyke?

Polecane posty

Ja na niektóre utwory metalowe i punkowe reaguje tak, ze płacze z wzruszenia, albo jestem cała pełna euforii, że az mnie nosi :D Na przykład ten utwór mnie wzrusza jak nie wiem, ze aż łzy mi lecą, mimo iż nigdy nie byłam punkiem i nie żyłam w czasach największego rozkwitu tej subkultury, o których ten utwór opowiada :D https://www.youtube.com/watch?v=6_1ax5Fgwvs Czy coś ze mna nie wporządku, czy wy tez tak reagujecie na swoją muzyke? :D może jestem jakas hiperwrażliwa na doznania muzyczne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra wez w*********j p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przezywałam tez kiedyś taką ekscytację...reakcja na pierwsze płyty Closterkeller...zwłaszcza głos Anji i teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie wczuwam w muzyke. ludzie sie do mnie usmiechaja na ulicy albo patrza z zaciekawieniem, a ja robie to co czuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęło mi po 30-tce...chociaż sentyment i płyty zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie metal i punk, kiedys czesciej sluchalam metalu nawet, teraz stalam sie bardziej kaprysna w doborze muzyki i lubie sobie posluchac grunge czy jakis tam starszy nieco klasyczny rock z metalu czasami zarzuce sobie Sepulture czy Metallike - nerwowa jestem i spokoju potrzebuje to wtedy zapodaje cos spokojniejszego chocby Pink Floyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie grunge to gorszy gatunek od metalu, ale co kto lubi :) ja ide w odwrotną strone - słucham coraz cięższe gatunki metalu, i coraz dziwniejsze, np. avant garde black metal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dla mnie grunge to gorszy gatunek od metalu, ale co kto lubi" Popieram, tym bardziej, ze np. Nirvana zrzynała riffy. Chociaż przyznam, że lubię czasem posłuchać Soundgarden "Badmotorfinger". " ja ide w odwrotną strone - słucham coraz cięższe gatunki metalu, i coraz dziwniejsze, np. avant garde black metal" Tylko Blut Aus Nord, czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej masz podszywa na kafeterii co sie zowie: Kasiasatanistka1994 wlasnie sobie twoim imieniem morde wyciera na jakims glupim temacie ktory zalozyl/a. ja tam na gatunkach muzycznych / nazwach guzik sie znam, jak cos lubie to tego slucham - a muzyka musi budzic we mnie pasje i moge dac sie poniesc muzyce Bjork albo moze mnie zachwycic glos Whitney Houston w jakims utworze a niedawno na youtubie sluchalam Paganiniego - to byl dopiero wirtuoz! Bardzo lubie np. stare Alice in Chains a glos Layne'a byl niesamowity, slyszac go czuje sie jakbym plynela w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze mam takiego podszywa, ale on pisze na pomarańczowo i to w dodatku w większości o jakimś seksie z murzynami i podobnie fascynujących tematach, więc myśle, że inteligentne osoby sie zorientują że to nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byl z******ty podszyw, kasiaterrorystka1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, tym bardziej, ze np. Nirvana zrzynała riffy. xxxxx e tam, lata mi to co kto zrzynal. Tak to juz jest ze we wszystkim co robimy kopiujemy siebie nawzajem i nie da sie tego uniknac. Nirvane lubilam za pacholecia, dawno nie sluchalam. Fajnie brzmi tez Mother Love Bones (kurde nie pamietac jak nalezy to pisac i wogole czy to wlasciwa nazwa) a wokalista - Andrew Wood - mial ciekawe glosisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie brokeninside: "przytul mnie", pisala wypier/dalaj kur/wo :ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken tez kiedys miala swojego podszywa, prawie identycznego "wizualnie" (avatar, stopka itd) i podszywka zakladala powalone tematy i obrazala ludzi. Prawdziwa broken nie obraza nikogo (dopoty ktos nie obrazi jej) i ma dosc ciekawe przemyslenia. Tak, tak zaraz mnie zakraczecie, wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynicfm - ty chyba lubisz sie krecic na kasiowych tematach co? Zawsze jestes w poblizu gdy tylko kasia zalozy temat i zawsze potrafisz sie "finezyjnie" przywitac i z kultura fircyka - az cie cenzura wykropkowuje ;-) A pamietam, ze miales kiedys rozochoconego adoratora na kafe, jakies peda'lisko nastroszone chcialo cie w pupsko zapiac. I jak? Bylo cos na rzeczy? Kojarze tez, ze chyba spodobaly ci sie tamte zaloty bo slales mu usmieszki i po dziewczecemu przekomarzales sie z tym pe'dal'kiem. Chyba nawet na innym temacie wyznales ze jestes gejem, cos mi sie przypomina. Spoko, nie mam nic do was, badzcie sobie kim chcecie. Tylko po kiego grzyba udajesz twardziela? Jestes wrazliwy i delikatny chlopiec co lubi wachac kwiatki i takim badz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fajnie brzmi tez Mother Love Bones (kurde nie pamietac jak nalezy to pisac i wogole czy to wlasciwa nazwa) a wokalista - Andrew Wood - mial ciekawe glosisko." Za Mother Love Bones nie przepadam, ale ciekawe, jakby się to potoczyło, gdyby nie śmierć Andrew Wooda. A kojarzysz polski Kr'shna Brothers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchałam sobie z nudów to Krishan Brothers i znudziło mnie jeszcze bardziej :P Alice in Chains tak samo zawsze było dla mnie zwyczajnie nudne jak flaki z olejem. Zupełnie nie dla mnie ta muzyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Split z Gravelandem mam w digipacku z Resistance Records. :classic_cool: Dziś rzecz już raczej nie do dostania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×