Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat na luzie. Jakie znacie największe przykłady bezguścia?

Polecane posty

Gość gość
reklamówki... babki koło 50-60 mają tony reklamówek, "takie lepsze, odłożone na miasto" haha i zamiast kupić jakąś torbę eko, albo większą torebkę to latają np do lekarza czy gdzieś z tymi "wypielęgnowanymi" siatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezguście to ledy- zwłaszcza te niebieskie przy tandetnych białych sklejkowych meblach :) jestem pewna że za X lat bedzie to taki symbol naszych czasów tak jak boazeria z lat 90 dla nas :) Okropne. Kolejnym przejawem tandety i bezguscia są..koki, tak kok, na czubku głowy, gdzie co 2 kobieta taki nosi, majac czasem 4 włpsy na krzyż, niektóre wygladaja jak gollumy .Cała reszta to spalona cera przez solarium kruczoczarne włosy oraz kolczyki w nosie. Taka typowa wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was obchodzi jak kto sie ubiera? Wrzuccie swoje foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czarne wlosy i kolczyk w nosie. Nie uwazam sie za wioche. Zapewne ty z niej jesteś wiesniaro bo tam jest norma obrabianie d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... bezguściem jest to, że 15-16 letnie dzieci (bo to przecież są jeszcze dzieci, nasze dzieci) ubieraja się jak panny lekkich obyczajów lub panowie rodem z klipów amerykańskich. A propos starszej kobiety to mi się kojarzy raczej z taką 70 plus. 40 parę to kwiecie wieku i każdy niech się ubiera jak chce. Bezguściem jest również przychodzenie na mszę do kościoła na chrzest dziecka w szpilkach, głębokim dekolcie, czerwonej szmince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też noszę koka na czubku głowy, tylko dlatego że moje dziecię ciągnie mnie za kosmyki, spinam je więc gumką na samym czubku bo nie dość, że nie wpadają mi do oczu i jest mi wygodnie, to jezcze nie chcę ich ścinać a są długie. I nie jest to dla mnie brakiem gustu tylko raczej wygodą, zwłaszcza, że tak spięty kok noszę najczęściej w domu i kiedy lecę na szybkie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa wygoda, i tak nagle przez ostatni rok czy dwa jakieć 7 na 10 kobiet ot tak od niechcenia postanowiła robic koka na czubku głowy -yhm tłumaczenie dla tych mniej inteligetnych. A czarne okropne włosy i kolczyk w nosie to wicha tak dosadna że nie trzeba tego komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do koka mozna dyskutować ale kolczyk w nosie ustach i włosy czarne lub wrecz siwe spalone to look typowe blachary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam niedawno zdjęcie-czarny swetr do kolan i pasek w pasie a z przodu ponton tej dziewczyny -tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietacie leginsy ? Gdy widziałam te opiete dupska to ryczałam ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Pomarańczowy lub zileony jaskrawy kolor ścian (poza pokojem dziecka) 2. Skwary z solarium 3.Tipsy 4. Noszenie torebki na zgietej rece 5. Ledy jak ktos napisał 5. tuningi starych aut 6. Farbione suche czarne włosy do tego ogromne krecy zamiast brwii 7. Tatuaże na ramieniu kostkach czy nad tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swetr?:O nie mam więcej pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propos brwi, też nie rozumiem jak można sobie wyskubać czoło do zera i malować kreski czarną kredką. Kij tam jak jest to zrobione henną, estetycznie ale takie cienkie krechy w kształcie piramid albo grube krechy jak u Breżniewa? Eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. kokardki i kokardki z medalikiem w wózkach 2. tipsy! każde, nie tylko z odrostem 3. wsiowe kolorowe wózki w kwiaty, kropy i inne bazgroły z wielkimi logo i stelażami w naklejkach 4. naklejki na ścianach i meblach, brrr! 5. komplety mebli z jednej serii typu "współczesna komuna" i koniecznie w tym samym kolorze, a do tego firany 6. żółte i pomarańczowe ściany, a najlepiej każdy pokój w innym kolorze i z innej parafii 7. panele podłogowe, szczególnie te wyglądające jak gumoleum i takie, które są identyczne jak kolor mebli 8. śpiochy i kaftaniki z aplikacjami wyglądającymi jak z przed 10-20 laty ...ludzie wciąż je kupują 9. kruczo czarna lub ruda farba do włosów i czerwona pomadka przy bladej białej cerze 10. ubrania do chrztu imitujące garnitury i sukienki komunijne albo takie, które robią z dziecka bezę i do tego te głupawe berety, które wyglądają jakby rodzice chcieli ukryć wodogłowie 11. koki na głowach dziewczyn, które nie mają włosów a chcą na siłę je robić ...jak dobrze, że ta moda już minęła, bo niektórzy wyglądali w nich żałośnie 12. leginsy na otyłych dziewczynach z grubymi nogami 13. mali chłopcy obcięci na szeregowego ...serio, ludzie co z wami, takie dzieci jeszcze smoka ciągną a fryzury mają jak u starego dziada 14. wykorzystywanie wolnych minut w miejscach publicznych i komunikacji miejskiej ...ludzi szlag trafia jak głośno opowiadacie komuś swój nudny dzień z najdrobniejszymi szczegółami, dlatego w większości cywilizowanych społeczeństw są naklejki zakazujące rozmów przez tel. w takich miejscach, tylko niestety jeszcze nie u nas 15. niebieskookie dziewczyny spalone na kwarcówce do granic możliwości ..nie wyglądacie seksi, tylko sztucznie i staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nie tylko mój facet śmieje sie z tych koków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zawsze mnie prosi ,żebym do loda zrobiła sobie koka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18. opaski lub kokardki na głowach noworodków i niemowląt płci żeńskiej 19. ciemny mocno odcinający się makijaż na twarzy kobiety o jasnej cerze i szyi i ogólnie jasnym kolorycie skóry 20. tanie foteliki bez crash testów w starych, tanich lub małych niebezpiecznych autach - ale to już raczej przykład bezmyślności niż bezguścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo musiałabym tu powielać więc dodam tylko od siebie- filcowy, elegancki płaszcz +sportowe buty/plecak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi - plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie śmierdzace perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21. kobiety po zwalonych zabiegach powiększania ust, których usta w efekcie wyglądają jak u ryby albo u tasiemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figurki i wazoniki mojej tesciowej z plastikowymi rozami z materialem. do tego w nowej lazience po remoncie powiesila onuce nie recznik.dalismy jej nowe to schowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22. o dokładnie - tanie śmierdzące perfumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najokropniejszy kok jaki widziałam był wielkości męskiego kciuka i kształtu jak u Małej Mi z Muminków. Jak ktoś nie ma włosów nie powinien robić koków i kucyków, bo są grubośc***alca, a na głowie prześwity. Nie lubię też spalonych zniszczonych farbowaniem włosów, najczęściej w nienaturalnym ciemnym kolorze prezentującym centymetrowe prześwity i wielki przedziałek właścicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23. paznokcie spiłowane na kwadrat ...niektórzy się zatrzymali w czasie (to była zresztą idiotyczna moda, bo nie każdy miał odpowiedni kształt paznokci żeby je tak piłować, a każdy na siłę to robił nawet jak wyglądały fatalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24. nieumiejętnie nałożony eyeliner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezguście to zakładanie pod obcisłą kieckę lub spodnie wielkich gatek zamiast stringów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie obiema rekami pod gosciem z 16:11, ponadto od siebie dodaje: - okropnie blyszczace czerwone meble kuchenne, ostatnio modne - torebka noszona na zgietym ramieniu (tzn nie na chwile, jak ktos niesie np ze sklepu do auta, ale paraduje tak przez cale miasto) - niedomkniete usta a'la Anja Rubik (do samej Anji nic nie mam, ale nasladowczynie wygladaja jak z przerostem trzeciego migdala, po prostu glupawo) - bluzki z plecami z koronki, przez ktora przeswituje stanik - kilka/ nascie pierscionkow naraz - dlugie wlosy ze zniszczonymi na 20 cm koncowkami - brwi namalowane kredka albo takie kanciaste, jakby odrysowane od czegos (co druga laska teraz takie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikonowe ramiączka! A jak mają jakieś wieśniackie brokaty i "brylanty" to już w ogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×