Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat na luzie. Jakie znacie największe przykłady bezguścia?

Polecane posty

Gość gość
po twarzy widac kto ile ma lat,ale widze ze ty nalezysz do tych które do 40 beda sobie wmawiac ze wygladaja na 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZESTANCIE SIE bulwersowac i pouczac, bo to temat o tym, CO NAS RAZI W INNYCH wiec kazdy ma prawo sie wypowiedziec co mu sie nie podoba, ale oczywiscie kilka gorliwych kafeterianek zgrywa wielce tolerancyjne i poucza "we Francji to blabla i nikt sie nie smieje" "niech kazdy nosi co chce" - owszem niech kazdy nosi co chce, ale TU jest temat do wpisywania, co uwazamy za bezguscie, wiec tepe kwoki won stad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam do czterdziestki,do sześćdziesiątki:D Mam 31lat ,chodzę w miniówach i będę chodzić dopóki moje giry będą tak wspaniale jak teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrz na Jenifer Aniston. Babka po 40 i nosi co tylko chce a faceci ślinią się na jej widok. Nie znasz wieku kobiet a osądzasz. Ja wiem, że każdy ma prawo do własnej opinii ale te króre są absurdalne powinno się zostawiać dla siebie bo wstyd społeczeństwu przynosicie. xxxx Dla mnie takim obciachem jest też źle nałożona na brwi henna lub brwi cienkie jak niteczki; Obcisłe bluzki na brzuchach, które mogą poszczycić się mega opaonką; Tipsy i wszelkiego rodzaju sztuczne paznokcie; No i hit czyli wystające ze spodni stringi Co do reszty to tak jak wyżej się pojawiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jennifer aniston tez mi przykład,akurat ta pani wyglada staro z twarzy co z tego że ma figure super,tak jak steczkowska,no sory ale fajnie to nie wyglada,twarz sie kłóci z resztą,poza tym polskie ulice to nie hollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mały koczek lub kitka na samym dole, przy szyi " a dlaczego to jest bezguście, nie rozumiem?Możecie mi wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarka z wrocka
gość dziś nie jesteś facetem to syczysz żmijo, a facetom się podoba Aniston i kropka no oczywiście polskie ulice to nie hollywood i nie wolno nam ani trochę przed szereg wyjść, bo tu POLANDOWA straż obywatelska czuwa.... i jeszcze długo dzięki takim szarym trollom nie będą nawet ulicami Pragi czy Berlina, o Paryżu nie wspomnę. Kutaj się łachmany, dla mnie to lepiej, a najlepiej załóż wór i się biczuj! :P a ja tam w wieku 32 lat mam zamiar wyglądać jeszcze jak żywy człowiek. Bez wulgarności ale spódnica tuż przed kolano i szpilki to podstawa dla mnie. Może masz japę spaloną i starą przez solarium to i nie powinnaś jej pokazywać, burkę załóż zatem :P ale ja nie zamierzam i to nie znaczy, że na siłę się odmładzam no bo z czego tu się odmładzać w wieku 32 lat, tylko idiota może tak myśleć albo niunia, która wpadła w wieku lat nastu, a teraz siedzi z odchowanym dzieckiem w chałupie, bo ani szkoły nie ma, ani pracy. Normalny człowiek tak nie myśli :P no, a ja po prostu żyję nic na to nie poradzę, a nawet polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA,ja mam taką znajomą,23 lata,trzy lata po ślubie,na szczęście nie ma jeszcze dzieci,rozmiar44 i obowiązkowo dżinsy rurki,dopasowana góra tzn. bazarkowy sweterek albo shirt i do niedawna np. z hello kitty nadruk na takiej koszulce jak do spania,ma utlenione,cienkie włosy,własnie zebrane na karku bądz czubku głowy w coś na kształt koczka razsypującego się,adidaski z łyżwą,kurteczka a`la ludzik z reklamy opon Michelin,teraz,zimową porą zarzuca jeszcze wielką czarną czapkę ze srebrnymi cyrkoniami przyklejonymi z przodu a na szyi umotany różowy szal w kwiaty, a, no i że jest konsultantką Avon to obowiązkowo w torbiszczu zawsze katalogi do wciśnięcia potencjalnym ofiarom nosi,jakieś próbki tych badziewnych kosmetyków i sama wysmarowana podkładami ,bronzerami,linerami,tuszami i dosłownie zlana cuchnącymi,tanimi "perfumami'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarka z wrocka dziś wymiatasz dziewczyno! to prawda tu szara straż czuwa :D albowiem niegodne jesteśmy choćby trochę błysnąć i same sobie to robimy, no kurna same nakładamy na siebie kompleks polskiej ulicy względem ulic reszty świata hahaha co za jełopstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby jakim facetom aniston się podoba?!i nie chodzi o to czy jest stara jest po prostu brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ludzie mozecie nosic sobie co chcecie,nikt wam nie zabroni,a mi nikt nie zabroni myslec ze kobieta po 30 w miniówce,ledwo zakrywajaca tyłek a nie przed kolano lu szortach to szczyt bezguscia i odmładzanie się na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak ty jesteś brzydka dla jakiejś grupy facetów, a dla innej jestes ładna, a w ogóle pomijam już ją tylko skupiam się na twojej głupocie :) Jak tam zakompleksiona panno z pcimia? Habit już uprasowany? no bo nie powiesz i, że w zwykłych ciuchach chodzisz żeby się na siłę odmłodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fecet predzej obejrzy sie za 20tka niz zadbana 30tka,sory ale facetów cinie przede wszystkim młodośc a nie wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale już 25 latka w mini ledwo tyłek zakrywającej to nie jest szczyt bezguścia hahaha :P nie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahah ja ubiore habit a Ty spiochy jak już lecimy skrajnościami tępa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że mieszkacie w Polsce, skoro w przechodniach albo znajomych zauważacie te wszystkie śmieszne wady i krytykujecie ich styl. A może zaczniecie od siebie, weźcie lustro i patrzcie dobrzez przez godzinę...śmiech gwarantowany! Potem opiszcie co znaleźliście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taka koleżanke ma 35 lat,ubiera się jak nastolatka i od 10 lat twierdzi że wciąz wyglada na 16 lat i ma w sumie racje wyglada na 16 ale z tyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no idąc tym tropem 12latka nosi dżinsy to w wieku 20, 30, 40 lat juz nie wypada mi nosić dżinsów, bo to znaczy, że się na siłę odmładzam no błagam was :P Ja też akurat nigdy nie nosiłam mini ledwie zakrywającej tyłek nawet jak miałam lat naście i dwadzieścia tak robiły tylko mega wsiury jak ta wyżej której przed trzydziestką to nie przeszkadza O bogowie, a dopiero po trzydziestce :P Już cię widzę wiejska dziuniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a fecet predzej obejrzy sie za 20tka niz zadbana 30tka,sory ale facetów cinie przede wszystkim młodośc a nie wyglad xxx czyli dwudziestce wystarczy, że jest dwudziestką nie ważne, że ma 20kg nadwagi i ubiera się jak z disco bandżo, a trzydziestce nawet to, że jest zadbana, ładna i zgrabna nie pomoże? hahaha dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie macie ładnych koleżanek, znajomych po trzydziestce tylko z magiczną linią wieku 29/30 nagle wszystkie zamieniają się z apetycznych babek w stare, obwisłe raszple? czy może w ogóle otaczają was paskudy, a wy takie jedyne PIENKNE JEZDEŚCIE :P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy z was zapominają, ze to jest FORUM. Miejsce do swobodnej wypowiedzi, opinii na dany temat. Przeczytalam szybkim tekstem wypowiedzi, i juz jakies niunie się zdązyły oburzyc. Po co? Nie wolno nic napisac? Mamy cenzurę? Czy ktos komus osobiscie, z imienia i nazwiska cos wytyka? Wszyscy tutaj są anonimowi, więc czemu niektórzy próbują innym zatkac usta, albo sugerowac, ze są obrażani jakąs opinią? Uderz w stół, a nożyce.....? Wypowiem swoje zdanie, bo mam do tego prawo. Za duzo jest w Polsce tandety, bezguscia, kiczu. Grube babska, niezaleznie od wieku, nie powinny nosic obcisłych, wręcz za malych ciuchów, eksponowac, epatowac publicznie swoim sadłem. Nalezy mniej żreć, zadbac o siebie, a nie udawac szczuplutką w ciuchu parę rozmiarów za małym. Cekiny, złocenia, wielkie ozdoby- na karnawał i na wieczór. Czarne wlosy, 5 kg kolczyków, gdzie się da, to nisza, subkultura, a nie powszechna moda. Mozna byc ekscentrykiem, ale jest się w mniejszosci. Mozna się ubrac w dresy do filharmonii, ale to tez mniejszosc, załosna zresztą. Windujmy standardy do góry, s nie ciągnijmy w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt bezguścia:kobiety pulchne 50+,i biofrowki,krotka bluska która sie podwija a walki tłuszczu wystają.Jak kucnie widać stringi-obleśne to.Do tego makijaż:czarne brwi,oczy na czarno,i szminka na ustach i na pokojach.Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urszak gadasz o swobodzie wypowiedzi ale już te niunie jak je nazywasz nie mogły się oburzyć? wszak to oburzenie to jest ich zdanie :) inne im odpowiadają i to jest dyskusja, po to jest forum :) to już ja nie mogę napisać swojego zdania jak mi się czyjaś wypowiedź nie podoba? Tyle do merytoryki, bo akurat do tego niżej co piszesz o sadłach i ciuchach w Polsce to się z tobą zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawki:miało być biodrówki,szminka na ustach i na polikach.sorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.44 taka jak piszesz babka to akurat bezgusciem trąca w każdym wieku. Moja bratowa ma 23 lata co z tego, że jest młoda jak wieje od niej tandetą na kilometr no i ta nadwaga :o tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- wystające stringi - cienkie namalowane brwi i twarz wyglądająca wtedy, jakby panna była na w/k/u/r/w/i/e/n/i/u cały czas :) - wystający tłusty brzuch u kobiet i mężczyzn - tipsy - tanie perfumy - badziewna biżuteria z bazarku - śmieszne napisy na butach, torebkach - srebrne i zlote zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tipsy,takie długie,szponiaste jak zaostrzony ołówek w różne wzorki błyszczące,widziałam raz jak delikwentka gruba,solariana nie mogła karty z bankomatu wyciągnąć taką "wymanikiurowaną rąsią",buahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka; disco polo i hip hop. Ubranie; dres i skórzana kurtka. Samochód; stary grat poobklejany spojlerami i nakładkami na wydech. Kobieta; spasiona maciora z przesadnym makeupem i trzecią w tym tygodniu fryzurą. Facet; suchoklates z piskliwym głosem obładowany elektronicznymi gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otyłe kobiety ,bez względu na wiek w leginsach czy jak to nazwać,straszna moda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:50 pisze ze babki 50+,bo takie spotkałem w swoim otoczeniu.Mlode zazwyczaj szczupłe są i zadbane.Za mało atrakcyjnymi sie nie oglądam to nie wiem,.Ale taka 50+ w takim stroju to sie rzuca w oczy i do tego kolczyki "po kolana "oczywiscie "złote".I paznokcie zapomniałbym kazdy na inny kolor pomalowany,.Kto taka z domu wypuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×