Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat na luzie. Jakie znacie największe przykłady bezguścia?

Polecane posty

Gość gość
Kok na czubku glowy to akurat nie bezguscie, a rzeczywiscie kwestia wygody, ja odkad jestem w ciazy chodze tylko w wysoko zwiazanych wlosach... Inaczej dostaje k***icy bo mi zwyczajnie goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyjyjyjyj
To wszystko nic: moja teściowa, wspaniała kobieta ale ma coś ze wzrokiem, kupiła mojej córce następujące coś do włożenia: trochę jak koszulka z krótkim rękawem, biała, delikatna, z kucykiem My Little Pony w tonacji różowo-turkusowej, na kucyku tu i ówdzie były cekiny i brokat, ponadto na dole doszyto falbanę z grubego materiału jak na zasłony, w kwiatki zielone, czerwone i żółte, wzór jak na starej ceracie, na falbanie z boku, na drapowaniu dodano kokardę z kryształopodobnym, dużym guzikiem, wszystko szyte ze skosów że nawet nie da się poobcinać nadmiaru paskudztwa. No, pół biedy że starsza pani to kupiła. Ale ktoś owe coś wymyślił i ktoś wyprodukował całkiem na serio. Co gorsza, mojej kilkuletniej córce podoba się te szkaradztwo i jak tu odmówić zakładania? Pozwalam jej czasem założyć, zagryzam zęby i udaję że dziecko nie jest moje ;P a tak naprawdę to robię dobrą minę do złej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.43 -Boskie ! dokładnie koki a la Mała M i z bajek pani Tove J . Tak 2 lata temu to się zaczęło -najlepsze było jak na przystanku stanęła grupa lasek z takimi kokami . Wyglądały jak wycieczka z ośrodka dla upośledzonych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugie naturalne paznokcie o sinym kolorze, jeszcze z lekkim brudem pod spodem. Fuuj Cienkie zaniedbane włosy, które ktos zapuszcza fuuj takie jakby ciągle przetłuszczone, leżące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
1. Mnie sie najbardziej nie podobają za małe ubrania bo rozmiar to sugestia a nie wyzwanie :D nie nawidze scisnietego brzucha i wylewajacych sie boków i nie mam nic do otyłych osob po prostu większość z nich nie potrafi dobrać ubrania do figury. 2. Zbyt mocny makijaż, zbyt duzo biżuterii, po prostu przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlkarlkarla
Znam takie trzy babki, nauczycielki, niby kase mają, w domkach jednorodzinnych mieszkają, mężowie bogaci, ale zerooo stylu, po prostu wiocha straszna. Pierwsza to solara. Ma 40 lat. Od tego opalania ma wiszące poliki i wiotką skórę, pozatym ma grube nogi i cellulit. Jej najlepszy (najgorszy) look to: pomarańczowy fluid, fioletowe cienie, usta przejechane tylko brązową konturówką, do tego dzianinowy, brudno żółty sweterek w serek, cygańska czarna ażurowa spódnica z flauszu, niebieskie kowbojki ze skóry jakby wężowej. No wszystkie możliwe kolory pomieszane... I jeszcze ma blond włosy i czarne odrosty. A, i paznokcie czerwone, długie i torebka jakaś gnilnie zielona. Fuuu... Druga ma 35 lat i troje dzieci. Niby taka młoda matka, ale ubiór masakra. Do tego jest gruba, może nie straszliwie, ale jest. Twarz ma ładną, zadbaną, makijaż bez skazy. Ale ubiór: strasznie dopasowana bluzka trykorowa (widać wszystkie fałdy, boczki, oponki i karczek), czarna, cygańska spódnica do kostek i adidasy na rzepy granatowe, plus taka kamizelka, wiecie, zapinana na guziki. Masakra... A trzecia ma 45 lat i jest szczupła, ale strasznie babciowata. Ma taki sam komplet wizytowy jak moja mama, która ma 65 lat. Tylko że moja mama powiedziała, że jast on wiochmeński i nie będzie go nosić. A wygląda tak: czarna spódnica do łydek z falbankami na dole, marynarka rozmiar za duża, biała bluzka koszulowa z guzikiem pod szyją, który ta nauczycielka zapina, i buty czarne na takiej platformie, nie pochylone pod kątem... A ta nauczycielka to też zawsze nosi golfy, ma ich z 15 kolorów i nosi codziennie inny. Do dzianinowego golfa zakłada marynarkę w czarno-białą pepitkę, te same buty na platformie i wizytowe, czarne spodnie. A latem to nosi: spodnie moro szerokie, jak podróżnicy, neonowo żółtą dopasowaną bluzkę z krótkim rękawem, koszulę rozpiętą z krótkim rękawem w khaki-żółtą kratkę i jakieś adidasy srebrne jak folia aluminiowa na koturnie oraz wielki pierścień z perłą (niby). No masakra... Tylko jej kapelusza do Jamesa Bonda brakuje. Sama współczuję nauczycielkom, że są takie wyśmiewane, ale jednak każdy zawód zobowiązuje. Więc już wiecie, co ja za bezguście uważam, no oczywiście oprócz jeszcze tych już wcześniej przez innych wymienionych: odrosty, skarpeki sportowe do sandałów albo szpilek, itd. A, zapomniałam, jeszcze te rajstopy kabaretki, nie ważne do czego, po prostu są obleśne. Nie chcę nikogo obrażać, ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25. otyli panowie z brzuchami lub panowie z nadwagą i brzuchem - najgorsze egzemplarze to takie, które do tego są niskie .. tłuste krótkie rączki i krótkie tłuste nóżki, do tego tłusty kark, brak szyi od frontu i kołyszący chód jakby mieli kupę w gaciach (wyglądają jak małe tłuste robaki) 26. panowie bez włosów (łysiejący lub obcięci na centymetr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie, jak już kilka osób pisało brwi wymalowane czarną kredką- odrysowane jak od szklanki. W rejonach oczu też dodałabym sztuczne rzęsy, takie chamskie, czarne gęste i przesadnie długie. Solarium, pasemka. Poza tym ubrania w panterkę, czy innego ocelota. Spodnie typu niskie biodrówki- ta moda już dawno minęła! Bawełniane skarpety do balerinek. Buty na wysokim obcasie u osoby która nie potrafi chodzić na obcasach. Do tego dodam przekłuwanie uszu małym dziewczynką i zakładanie im złotych kolczyków. Nadawanie dzieciom imion zagranicznych czy innych wymyślnych, typu Braian, Nicola, Jessica, czy Veronica... Porażka! A ogólnie to brak umiejętności dobrania kroju ciuchów do swojej sylwetki- bardzo często spotykane u kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- noszenie kozakow EMU latem do sukienki - buty EMU w ogole, bo wykoslawiaja nogi (uwielbiam te podeszwy zjechane do srodka) - stanie lub siedzenie ze stopami w ukladzie "na oferme": palce do siebie, piety na zewnatrz - nazywanie ubran z sieciowek ubraniami markowymi i bieganie po centrum handlowym z 5 torbami w rece (a w kazdej jedna rzecz) zamiast z jedna torba ze wszystkim - porcelanowe sloniki, sztuczne kwiatki, sakralne bibeloty i wszelkie ozdoby kupione na odpuscie badz w sklepie "wszystko po 4,99" - przekluwanie uszu niemowlakom - zlote zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biodrówki są przynajmniej seksi i pewnie szybko wrócą. Najgorsze są spodnie po pępek, które od ubiegłego roku lansowano. Wiecie jakie macie w nich optycznie wielkie d**y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O no właśnie! Dziewczyny w skoślawionych butach typu Ugg i Emu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat, dopisze tez ze dla mnie bezgusciem jest tatuaz kokardki na udach, swego czasu mnostwo takich pseudo oryginalnych lasek widzialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25. otyli panowie z brzuchami lub panowie z nadwagą i brzuchem - najgorsze egzemplarze to takie, które do tego są niskie .. tłuste krótkie rączki i krótkie tłuste nóżki, do tego tłusty kark, brak szyi od frontu i kołyszący chód jakby mieli kupę w gaciach (wyglądają jak małe tłuste robaki) 26. panowie bez włosów (łysiejący lub obcięci na centymetr) xx Przeczytaj w slowniku na czym polega bezguscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta malowane konturówką. Rajstopy typu kabaretki zakładane do biura. Trwała na włosach. Tapirowane włosy. Zdarty, poodpryskiwany lakier na paznokciach. Tłuste wsłosy. Zniszczone ubrania- powyciągane, zmechacone swetry. Duże loga firm na zdecydowanie nieoryginalnych rzeczach typu t-shirt, torebka, okulary. Nieoryginalne buty typu emu, przydeptane, wykoślawione na pięcie. Mocny, wręcz jaskrawy makijaż. Palenie ruskich papierosów i przepakowywanie ich w opakowania po Marlboro... Widziałam takich artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta malowane konturówką. Rajstopy typu kabaretki zakładane do biura. Trwała na włosach. Tapirowane włosy. Zdarty, poodpryskiwany lakier na paznokciach. Tłuste wsłosy. Zniszczone ubrania- powyciągane, zmechacone swetry. Duże loga firm na zdecydowanie nieoryginalnych rzeczach typu t-shirt, torebka, okulary. Nieoryginalne buty typu emu, przydeptane, wykoślawione na pięcie. Mocny, wręcz jaskrawy makijaż. Palenie ruskich papierosów i przepakowywanie ich w opakowania po Marlboro... Widziałam takich artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większzośc tatuaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulka wlozona w spodnie dresowe podciagniete na maksa, dla mnie chodzenie tak nawet po domu to obciach... Grube dupska wcisniete w mini, albo spodenki tak krotkie, ze pol d**y widac, zimny lokiec i disco polo na full w aucie typu seicento, 1000 jednakowych samojebek, czy, jak kto woli selfie na fb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki u dorosłych . Zwł typu poważna praca lub ludzi już nie młodziaków . To obuwie dla dzieci /młodzieży . Ew w plener . Kobieta czy zwł facio pod 30 tkę zrobieni na gimbusów to masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mini sukienka, taka bardziej wyjsciowa i dlugie kozaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 cooooo??? Dla mnie obciachem sa krotkie bluzki odslaniajace brzuch (nawet ladny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy zatrzymują sie w czasie, nawiązuje do opisu tych pan powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
których pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trampki moga fajnie wygladac. moj szef ubiera trampki, do tego jeansy, koszula i marynarka. ogolnie jest on przystojnym i dobrze ubranym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisu tych trzech pan nauczycielek. A swoja droga pracowałam raz z kobietą lat 45 ktora ciągle ubierala sie na niebiesko. Nieustannie byla ubrana w niebieska bluzke, niebieskie spodnie lub sukienka koniecznie mini, niebieskie rajstopy cień do powiek,lakier do paznokci. Nawet miala niebieskie buty, kolczyki, naszyjnik kurtkę czapkę itd... Tragedia wygladala jak wyrośnięty chlopiecy niemowlak, byla głównym bhp w dużej firmie, szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonki u facetów nawet na plaży Tatuaż na lędźwiach Koki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w tej firmie 3 lata i nie widziałam jej ubranej w innym kolorze. Codziennie wygladala jak smerf, do tego miala blond włosy z odrostami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w pracy jest 28-letnia dziewczyna, ktora bezgustownie sie ubiera. Wyglada tak jak ja w podstawowce: jakies dresowe bluzy, jeansy dzwony, trampki, sportowe t-shirty. W porownaniu do innych dziewczyn wyglada to smiesznie. Jest jeszcze jedna, ktora zaklada czarne legginsy + czerwony, gruby sweter do polowy uda. Ma duzy biust i brzuch i chude nogi. Wyglada jak kaczka. Duza gora i cieniutkie nozki. Jeszcze ma odrosty do polowy glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani z 22:02 Sorry ale taka epopeja drobiazgowa że aż nie chce sie tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie niektóre wpisy zdziwiły, tzn. znam pewne zjawiska ale nie zarejestrowałam ich jakoś w kategorii kicz. Pewne rzeczy po prostu były i już. Myślę że za 10 lat to co dla was uchodzi za fajne to nowsza generacja będzie wyśmiewała jako kicz. Zaciekawicie mnie jakie wymienicie przykłady które dla was nie są kiczem lecz szczytem klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z kolczykiem
No a ja mam czarne włosy i kolczyk w nosie i blachara nie jestem. Wstawcie siebie, tez ocenimy. Jakie musicie mieć nudne życie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×