Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

przez chwilę zastanawiałam się czy to nie jakieś pozostałości po lekach przecież całe stado ich brałam i biorę ale wynik jest za wysoki jak na leki więc się cieszę po cichu na tą chwilę oprócz was nikt nie wie chce poczekać do poniedziałku żeby mieć pewność a transfer miałam 13 maja 2 zarodki dwu dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Tak czytam Wasze wypowiedzi i widze ,ze niestety tylko ja mam pecha i tylko w moim miescie czy klinice wsytrzymali dofinansowanie :((( no coz moze sie doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem coraz bardziej zrezygnowana... Strasznie męczę się z myślami. Raz mnie boli i myślę że dostanę @ i płaczę, raz nie boli i mam iskierkę nadziei ,że się udało. W poniedziałek będzie 7dpt i namawiam męża na betę, ale nie chce iść, mówi abyśmy poczekali do czwartku, przecież ja do czwartku zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu wiem co czujesz mam bardzo podobnie powiem Ci wszyscy mówią czekać czekać ale człowiek wysiada psychicznie jeśli odczuwasz taką potrzebę to idż i zrób test nic nikomu nie mów przed bo będą Ci odradzać ale to chodzi o Twoją psychikę to tylko moje zdanie zrobisz jak będziesz chciała trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola doskonale Cię rozumiem. Albo spróbuj ze zwykłym sikancem. Choć mi pierwszy ledwo widoczna druga kreska wyszla. Chyba robiłam 7dpt. Wiem ze te 10 dni po transferze to najdłuższe 10 dni w życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem tu nowa od 4 lat staramy sie z męzem o dzidzie i niestety bez efektu.Podjeliśmy decyzje o in vitro.I mam pytańko czy znacie klinike w Opolu i pana doktora .T?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie jestem teraz na L4 od 10maja jutro mam wizytę u lekarza i zastanawiam się czy mam poprosić o nowe L4 na ciążę bo jest to 100% płatne czy poczekać aż te się skończy 09 czerwca zrobić dzień wolnego i wtedy rozpocząć l4 100% chodzi mi o to że na L4 można być tylko 270 dni z drugiej strony będe miała mniejsza wypłatę jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jest tutaj ktoś kto leczy się w Gamecie w Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jak długo może utrzymywać sie zastrzyk ovitrelle w organizmie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Brałas przed transferem to napewno juz go nie masz w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam go 11 maja, czyli równe dwa tygodnie temu. Pytam bo sikaniec wyszedł pozytywny (dziś 7dpt) tylko taka bladziutka kreseczka. Jutro zrobię betę to będzie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja jestem na etapie początkowym przygotowań do in vitro ale dziś się dowiedziałam że mam cyste na jajniku i chcą mi zrobić punkcje cysty czy któraś z was mogłaby mi wyjaśnić na czym to polega i czy boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie in vitro? Przeciez Duda wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh dobre ale aktualnie ja podchodzę do in vitro w Niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola gratuluję ja w 7dpt tez miałam bladziutka kreskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Olu tak myślałam napewno to nie jest kreska z hormonów. To gratuluję ci super ciesze się bardzo. Mam do was dziewczyny takie pytanie. Podchodziłem do in vitro refundowanego. Udało się przy pierwszej stymulacji. Nie wiecie czy jestem jeszcze w programie i mogłabym podchodzić do 2 stymulacji czy juz nie. Po porodzie juz oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Witam Jestem tu nowa. I grtuluje wszystkim co sie udalo in vitro Chcialam zapytac czy znacie klinike z Opola i dr.T i jakie macie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce mi się szukać czy zastrzyki na stymulację trzeba robić codziennie o tych samych godzinach? Bo ja w pracy mam różne zmiany i nie wiem czy dwie godziny różnicy nie zaszkodzi. Dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
ewcia ja wogole nie zwracalam uwagi na godz, tylko przy ovitrelle przed punkcja musialam wziac zastrzyk o dokladnej godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
A ja miałam napisane na przykład przez lekarza ze mam brać zastrzyk przykładowo między 6 a 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem na forum od niedawna, nigdy nie podejrzewałam, ze sprawa moze dotyczyć i mnie. Niedawno dowiedziałam sie, ze nie mogę mieć dzieci w sposób naturalny. Robiłam wstępne badania mam niskie amh i wysokie fsh i jedynym sposobem jest in vitro z kd. Czytałam dużo o klinice Invimed i novum, jak jest z konsultacjami i badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu gratulacje na pewno dziś okaże się że masz wysoką bete ja wczoraj robiłam następną żeby się upewnić że rośnie mój wynik to 213 wczoraj byłam też u lekarza ale powiedziała że nie zrobi mi usg za wcześnie powiedziała że mam się cieszyć ciążą i za 10 dni się pokazać wtedy stwierdzi czy bije serduszko i zakończy się cała procedura i będę mogła przejść do swojego ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu miałyśmy podobne objawy a u nas prawdopodobnie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu widzisz a nie mówiłam :) teraz tylko czekać w naszym przypadku na usg i bicie serduszka a później będzie z górki cieszę się bardzo że wam też się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola super. Dajecie nadzieje tym które walczą. Dzięki za odpowiedz dziewczyny. Ja tak myślę ze będę mieć może godzinę różnicy może nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Gratuluję Olu :) bardzo się ciesze. Izka a to miałaś znów usg? Ja dzisiaj byłam. Dzidzia juz wydaje się taka duża ale strasznie leniwa. Nie chciała się wogole ruszać. Pomachala trochę rączka i nóżka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Tak miałam wczoraj nasza dzidzia cały czas lata w brzuchu ciężko było ja złapać. 15 tydz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Fajnie. Ja znów się trochę przestraszylam ze moje Maleństwo nic nie chciało się ruszać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×