Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svit88
Dziewczyny, a ja wczoraj zapomniała wziąć ovulastan - te antyki na wyciszenie jajników. Poprzednie dni brała sprawnie, i dziś już wypiłam. To nie zaszkodzi czy mam martwic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
tak kasiu ja juz 2 razy mialam zalecane i wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Hej wszystkim, ja mam dzisiaj wizyte i pewnie z sie dowiem od kiedy zaczynam branie zastrzykow i kiedy przewidziany jest transfer. Denerwuje sie troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Haj to madzia27 daj znać i nie denerwuj sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już jutro pierwsze usg będe wiedzieć czy wszystko w porządku na tym etapie chyba oszaleje może jak się uda będzie już biło serduszko a no tak będę wiedzieć czy są bliźniaki mniej niż 24 godziny ehhh te czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Aneczka będę trzymać kciuki :) będzie dobrze :) Ewcia dasz rade większość juz za Tobą. Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka to czekamy na wieści po usg, stawiam na ciążę pojedynczą, przy bliźniakach byłaby wyższa beta, ale mogę sie mylić;) x Ewcia trzymam kciuki za punkcje aby ładnie się zapłodniły i podzieliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu miałam 11,05 punkcję a transfer 13,05 więc serduszko może jeszcze nie bić zaczyna mnie to przerażać ale chyba bym chciała mieć te bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Narazie mam brac od 2 dc tabletki antykoncepcyjne i przyjechac 30 czerwca. Przewidziany termin koniec lipca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czytaliście o nowym programie "program zostan rodzicem"? Wg mnie cena jest korzysta, zwłaszcza ze obejmuje dużo rzeczy. Duży rabat dają. Zastanawiamy sie z mężem, bo długo staramy sie o dziecko i nie ma żadnych rezultatów :( co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem już po :) tak więc moja kruszynka ma już 2,05 mm po bliźniakach ani śladu za tydzień następne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawości zapytałam się o poronienia kiedy mija ten największy % powiedziała że w przełomie 6 tygodnia a póżniej 8 tygodnia ale zawsze zostaje jakieś prawdopodobieństwo ale już mniejsze %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka gratulacje :) Ja na swoją sobotnią wizytę czekam z utęsknieniem , dziś robiłam badania i betę też musiałam, 16dpt beta 1635:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz jakie różnice pomiędzy lekarzami moja Pani doktor powiedziała że bety nie muszę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy można zjeść tabletkę przeciwbólowe przy stymulacji. Tak mnie głowa boli że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Aneczka gratulacje :) :) Ewcia ja brałam parę razy tabletki przeciwbólowe przy stymulacji bo głowa mnie bolała po hormonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svita88
Dziś zrobiłam pierwszy zastrzyk gonapeptylu Daily, bałam się żeby powietrza nie wpuścić :-D i jeszcze gdzieś czytała, że od tych zastrzyków robią się siniaki na brzuchu. Wy coś takiego mieliście?? Tym, którym już udało się: Dziewczynki, jak wasze słoneczka w brzuszku? Wszystko w porządku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko dwa razy siniaka, myślę że to zależy od wkłucia. U mnie w porządku jutro pierwsze usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
ja na poczatku nie mialam siniakow a pozniej to az guzy mi sie robily, a moje malenstwo dobrze teraz zaczynam 17 tydz. brzuszek troszke widac mdlosci odpuscily czsami tylko sie niedobrze zrobi(po szynce) Kasia a jak tam u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś po punkcji ,brzuch boli ale nie jest źle.ja zrobiłem sobie jednego siniaka przy gonapeptylu i jednego przy ovitelle. A myślałam że tyle zastrzyków a ty jeszcze mam do transferu jakieś na zakrzepu krwi. Tez mialyscie takie a tak to jeszcze luteina i d**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×