Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość
w invimedzie masz jednego lekarza prowadzącego, robią ci wszystkie badania, jesteś pod stała kontrola. Ja jestem cały czas ich pacjentka, nie zmieniałam kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Martwimy się wszystkim a w sumie to wiadomo ze dzidzia rośnie obraca się to napewno będziemy coś odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
dosc anula ja w Lodzi... tez sie martwie ,ze cos znowu pojdzie nie tak ,ale na to wpywu nie mamy. U mnie jeste przwidywane jak zaczne w polowie lipca to transfer lipiec/sierpien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
No dokładnie. Może jak juz będę wiedzieć jak to jest to jak będzie mi dane mieć druga dzidzie to już nie będę się tak martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MammaOla ja także jeżdze do Gamety, do dr. CZ.... a ty do kogo chodzisz? jesteś zadowolona? 2 czerwca mam wizytę i już chyba stymulacja, boję się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadzia27 ja chodzę do dr. Ś. Jest konkretny, wszystko super tłumaczy i jestem mega zadowolona, od razu obdarzyłam go zaufaniem :) Nie ma czego się bać, naprawdę to szybko leci a jesli chodzi o zastrzyki to dasz radę, jak ja ( panikara na widok igieł) dałam radę to Ty również, trzymam kciuki :) Wszystko będzie dobrze, a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Jestem z Wejherowa, do kliniki trafiłam po rozczarowaniu inną kliniką z Gdyni, u nas problemem jest po stronie męża. Też chciałam się zapisać do dr Ś.. ale niestety u niego są straszne kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaliśmy się z mężem do rządowego programu i teraz czekamy na stymulację. sama robiłaś sobie zastrzyki? jak to wyglądało u ciebie cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Invimedzie w Kato jest bardzo dużo chętnych pacjentów ja chodzę do Pani Doktor S. spoko babka jak dla mnie ja podchodziłam prywatnie bo z powodu czynnika męskiego nie łapaliśmy się więc nie mogę powiedzieć ile to trwa z narodowego tylko muszę napisać że są kliniki w Kato które są tańsze jak ktoś będzie miała jakieś pytania to śmiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zastrzyki to właśnie policzyłam że to końca tygodni będe miała 82 sztuki masakra a mam ich jeszcze na dwa tygodnie wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka a jakie masz zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia27 Ja zaczęła stymulację od poniedziałku tez jestem na programie rządowym. Cenowo za same zastrzyki wyszło 385 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wizytę zobaczymy czy wszystko ok. Zastrzyki robię sama choć nie nawidze igieł i zawsze się bałam zastrzyków, no ale trzeba wziąść się w garść i myśleć o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
ewciaewcia trzymam kciuki, ciekawa jestem jakie ja dostanę zastrzyki, a ty jakie masz? musisz je brać o stałych porach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonapeptyl daily i menopur. Staram się o stałej porze ale mam różnie do pracy to tak czasami rano mam 1 godzinę różnicy. Mam nadzieje ze nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia 27 nie wiem jeszcze bo jestem w trakcie jutro się dowiemy ile jeszcze mam brać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wczoraj zrobiłam sobie zastrzyk jakoś tak ze mam śliwe. Dziewczyny miałyście w trakcie stymulacji jakieś objawy zwiększonej liczby jajeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Ok ale w ktorym dniu cyklu bylas jak zaczelas zastrzyki bo mi na wizyte akurat przypada 11 dc i sie zastanawiam czy teraz zaczne brac zastrzyki czy od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ewcia mnie pobolewal brzuch i był taki trochę jakby nabrzmialy. Ola gratuluję!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadzia27 mi zastrzyki robił mąż, nie byłam na tyle odważna aby zrobić sobie samej, dopiero po transferze zrobiłam sobie 6 zastrzyków na rozrzedzenie krwi. Ja zastrzyków podczas stymulacji miałam 38. x Aneczka nie wiem jeszcze kiedy wizyta... czekam na wiadomość od lekarza. x ewciaewcia ja też miałam siniole od zastrzyków nawet jeszcze jeden mam :) x Kasiu nie dziękuję aby nie zapeszyć :D x Cała procedura In Vitro to jedno wielkie CZEKANIE, najpierw na wizytę, potem na stymulację, punkcję ,transfer, betę ja jestem na etapie czekania na kochane serduszko <3 już kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam dwa zastrzyki prolutex i clexane a i mój też mi robi zastrzyki ja bym nie dała rady (a siniaków mam całe stado taka skóra plus Acard robi swoje) już jest tak wyszkolony że ostatnio zażartował że będzie strajkował z pielęgniarkami :) zawsze staramy się je robić wieczorem jak oby dwoje jesteśmy w domu po pracy trzymamy się stałej pory +/- 1 godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja miałam wysyp jajeczek 24 sztuki niby super ale po punkcji umierałam a niektóre dziewczyny miały tylko lekki ból za to ja byłam przestymulowana nic ciekawego zaręczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 22 jajeczka i też bardzo bolał brzuch i jajniki. Wizytę mam 6 czerwca a Ty Aneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×