Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Hej ja dziś po punkcji, brzuch boli trochę no ale da się wytrzymać. Też zrobiłam sobie dwa siniaki przy zastrzykach, choć myślałam że tyle zastrzyków a tu jeszcze po punkcji mam na zakrzepu bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Jeśli masz na rozrzedzanie krwi to po transferze pewnie też będziesz miała ja brałam do 3 miesiąca ciąży a teraz biorę acard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie tyle zastrzyków no masakra. Zastrzyki nazywają się Fraxiparine na zakrzepu krwi. No to mnie pocieszylas a ja juz mam dość zastrzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na rozrzedzenie krwi miałam tylko 10 zastrzyków, ewcia to ile masz jajeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja nie miałam wogole siniakow po zastrzykach. Olu będę jutro trzymać kciuki. Izka mnie już mdłości tez trochę opuściły i trochę zmiejszyl się problem z jedzeniem mięsa ale nadal jem go bardzo mało. Choć wczoraj po śniadaniu miałam gigantyczne wymioty. A jak czujesz się w te upały? Bo ja strasznie. Mam bardzo niskie ciśnienie 90/50 i tak mnie głowa boli ze czasami to nie nadaje się żeby wstać z łóżka. Do tego jestem alergikiem i pyla teraz strasznie trawy żadnego leku nie można wziąść wiec strasznie cierpię. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
ja tez bralam fraxiparine. one mi powodowaly najwieksze guzy ale dopiero po jakims czasie brania ich. kasiu ja mam cisnienie 98 na 53 glownie a tak wogole to nawet ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trochę mi smutno z 6 zarodków zapłodniło się 3. Myślałam ze wszystkie dadzą rade. A do środy daleko kurde. A jak jeszcze jakiś nie przetrwa? Myśli mam duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest w porządku, pęcherzyk 0,64cm :D za dwa tyg kolejna wizyta :) Juz się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia głowa do góry, któryś na pewno przeżyje i pięknie się zagnieździ w Twoim brzuszku, grunt to pozytywne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek ciąży mam policzony od dnia punkcji(zapłodnienia) + 14 dni wcześniej czyli jestem w 5t3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie widać tylko pęcherzyk. Pamiętam ,że jak byłam w pierwszej ciąży z córką, to na pierwszej wizycie usg (był to 6t2d) był zarodek ale jeszcze bez echa, dlatego kolejna wizyta mam za dwa tygodnie aby był komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola super gratuluję :) Ewcia a Ty się nie martw będzie dobrze, trzeba wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Czy wy tez bralyscie tabletki antykoncepcyjne przed stymulacja? I czy przed punkcja mialyscie spotkanie z anestezjologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile po tej punkcji boli brzuch bo dziś mam tragedie i nie wiem czy to normalne nie wiem co zrobić a dziś klinika zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Madzia to normalne. Ewcia 3 dni po punkcji to leżałam plackiem cały czas bo tak bolało. Lepiej odpocząć to najlepsze lekarstwo. No a później to jeszcze odczuwałem długo ale już tak nie uciążliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×