Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Nie dziękuję aby nie zapeszyć, kolejna beta w czwartek, oby ładnie przyrosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Olu gratuluje i ja :) tak jak ktos wczesniej napisal dajecie nadzieje nam oczekujacym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Szkoda że nikt nie zna kliniki z Opola i dr. T :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Anula no niestety ja leczylam się w Wawie. Gościu a novum tez słyszałam że to dobra klinika. A ja leczylam się w invicta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy zagląda tutaj jeszcze MammaOla? chciałam ją zapytać do jakiej kliniki jeździła w Gdyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tutaj ktoś z gdyni albo okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jeszcze pytanie czy jak miałyscie zastrzyki na stymulację to okres był krótszy. Nie wiem co o tym myśleć czy dobrze czy źle. Mam dziś 4 dzień cyklu a okresu minimalnie może to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Tak Ewcia ja tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bo się martwiła, a wizyta w piątek. Jeszcze mam pobieraną krew wiecie na co bo zapomniałam tej nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy tez tak mialyscie a wiec:W marcu bylam w klinice i z mezem zakwalifikowalismy sie do refundowanego in vitro doktor dał skierowania na badania i zrobilismy wszystkie badania z wynikami kazał przyjechac i ze omowimy kiedy bedzie zabieg i jaka stymulacja to pojechalismy z poczatkiem kwietnia i niestety uslyszelismy ze skonczyly sie im pieniadze na te polrocze i ze niestety mamy przyjechac dopiero pod koniec sierpnia a zabieg prawdo podobnie bedzie we wrzesniu.Powiedzcie mi czy ktoras z was tez tak miala i czy to jest normalne?I co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ewcia to nie jest progesteron estadiol i coś tam jeszcze juz dokładnie nie pamiętam. Anula ja robiłam ivf za pieniądze także Ci nie pomogę ale tutaj już obiło mi się o uszy ze wstrzymali komuś pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z programu, no myślę że na etapie stymulacji już mi nie powiedzą. Ale była tu dziewczyna co też kasa sie skończyła. No właśnie nie pamiętam nazwy tego badania i nie wiem czy ma być wynik wysoki ile około aby było dobrze. Poszukam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy zna którś z was dobrą klinike ze śląska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wróciłam z kliniki i szlak mnie trafił bo nie zakwalifikowali mnie do in vitro bo mam "nieudokumentowane 2 lata leczenia" najpierw mi mówili że mam mieć zaświadczenie od lekarza prowadzącego że 2 lata się leczę a teraz wymagają dokumentacji. Myślałam że mnie rozniesie mój lekarz jest teraz sam pacjentem w szpitalu i chodziłam do niego po zaświadczenie a teraz nie mam wszystkiego. Czy notatki z wizyt wystarczą z adnotacją pacjentka że stara się o ciążę. Bo z tej złości już nie dopytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
gosciu, zaczynalam in vitro w tamtym roku, i trzeba bylo miec udokumentowane rok leczenia ale wystarczylo tylko ksero od mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam mniej niż 35 lat i faktycznie w wytycznych jest napisane 2 lata zdobędę te papiery ale chyba pójdę do innej kliniki gdzie się leczycie na górnym śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się leczę w Invimedzie w Kato i potrzebowałam tylko ksero od lekarza chodz powiem nikt tego nawet nie czytał bo jak lekarze piszą to każdy wie z tego co ostatnio słyszałam to są zapisy ale terminy odległe koniec roku jak się nie mylę najlepiej zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola powiedz mi boli Cię jeszcze brzuch bo mnie już przestał i troszkę się martwie z tego powodu czy to nie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
A w Invimedzie w Kat dlugo sie czeka na wizyte i jak długo sie oczekuje na zabieg z programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Gosc Anula ja tak mialam... pare ladnych dni temu o tym pisalam... mi przeniesiono o ok 2 miesiace :( przykre bo czlowiek juz sie nastawilitd ,ale chociaz widze ze nie jestem juz jedyna na tym forum z tym problemem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Anrczka173 czy byłas z programu? jak tak to jak dlugo czekalas na zabieg od wizyty kwalifikacyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Gosc M a gdzie chodzisz do kliniki?Ja sie boje tego ze w sierpniu pojade i znowu cos wymysla i daja nastepny ternin a wiadomo dla nas kazdy miesiac to wiecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z 11:35 leczę się w Gdyni w Gamecie X Aneczka mnie jeszcze pobolewa podbrzusze, jutro lecę na powtórkę bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Izka po tym wczorajszym usg jak mi tak poruszała żeby maluszek się przekręcil boli mnie trochę w okolich kości łonowej. Tez tak miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu bardzo często miałam tam bóle i się o to tez martwią ale lekarka powiedziała mi ze jak dziecko się rusza to może tam uciskac także się nie martw tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
A czasami bolało tak ze wstać mi było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
To dzięki uspokoiłas mnie. Czuje się jakbyś była moim Aniołem Stróżem :) ja to czuje jakbym była poobijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w invimedzie masz jednego lekarza prowadzącego, robią ci wszystkie badania, jesteś pod stała kontrola. Ja jestem cały czas ich pacjentka, nie zmieniałam kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×