Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość
A jest to prawda ze po punkcji zostawiaja w srodku jakiś bandarz i samemu czeba sobie go wyciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc niestety to prawda....ale to powinny wyciagnac pielegniarki...!!! ja niesttey ucieklam dosc zwawo z lozka i nikt sie tym nie zainetersowal i ta "PRZYJEMNOSC" odkrylam sama w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusja
Gość M, w jakim celu ten bandaż? I jak go usunęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
To jest tzw opatrunek , byl caly zakrwiony wiec pewnie w celu wchlonienia wszytskiego zebym sie nie zalala. Nie wiedzialam nawet ze go mam , myslalam ze mi tampona wlozyli :D a jak zaczelam ciagnac to bez konca chyba ze 2 metry, takze lepiej niech zrobia to pielegniarki Tobie bo psychicznie malo przyjemne, ja tam sie poryczalam przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, Pani doktor nic nie chciała powiedzieć na temat płci, tylko tyle że o płci powinno się mówić od 16tygodnia ,bo teraz na tym etapie narządy dziewczynki i chłopczyka są bardzo podobne. Kolejną wizytę mam w piątek, bo kończy się zwolnienie to zobaczymy co powie mój ginek:) A! I mam w brzuszku albo synków albo córeczki, bo to bliźnięta jednojajowe, mialam podany jeden zarodek (jedna komórka+jeden plemnik) ,który się podzielił. Nie powiem ciekawość mnie zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondom89
Witajcie! Termin pierwszego in vitro mam na październik. Mam endometriozę 3/4 stopień. Obecnie biorę visanne i mam brać do wizyty we wrześniu. Może któraś z Was wie czy po odstawieniu leków trzeba czekać na okres czy odstawię i od razu mogę się stymulować? Jutro jadę po receptę i zapytam o to jeszcze lekarza, bo z tego co mówił do tej pory to nie muszę czekać na miesiączkę, ale wyczytałam gdzieś że trzeba i już sama nie wiem. Nie chcę żeby coś było nie tak. Może któraś brała visanne przed in vitro? Z góry dziękuję za odpowiedź i powodzenia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja mialam czekac na okres , ale ja nie bralam anty... wiec lepiej moze na wszelki wypadek sie dopytaj. Leki nie sa tanie wiec po co mialabys popasc w niepotrzebne koszty. To czekanie do zaczecia najgorsze, bo chcialoby sie juz - ale zleci :) Tez mam ten sam problem jesli chodzi o endometrioze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondom89
gość M dziękuję za odpowiedź. Właśnie wiem, że wszystkie kobiety czekają na okres, ale nie wiem jak to jest w przypadku tego konkretnego leku visanne. Już nie mogę się doczekać tego października, szukam informacji, czytam itd. Boję się tylko że jeśli trzeba czekać na okres, to może to wcale nie musi być październik, bo nie wiadomo kiedy ten okres się pojawi.. Jednak z lekarzem widzę się dopiero w piątek, może będę mądrzejsza. Może ktoś miał takie leczenie? A Ty który masz stopień? Ile masz lat? Miałaś In Vitro? Ja mam 26 lat i lekarz daje mi 30% szans na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M Już doczytałam Twoje wcześniejsze posty ;) Trzymam kciuki w takim razie! Każda udana procedura daje nadzieję, że może mi też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mam tyle samo lat co Ty ;) jutro transfer no i zobaczymy co los przyniesie. Dzisiaj mi sie snilo,ze bylam w ciazy - takze nie wiem czy nie bedzie na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się przywiązywać do snów, a tym bardziej do objawów. Przy naszym "skrzywieniu psychicznym" po tych wszystkich przejściach upatrujemy wszystkiego i we wszystkim ;) Nie wiem co będzie jak już będzie ten październik, ale też już śnię o ciążach, dzieciach itd. Jutro masz transfer, ale musisz mieć emocje.. Ja mam wrażenie, że się nie doczekam tego dnia! A w którym mieście podchodzisz? Ja w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Tak juz w zasadzie o niczym innym zabardzo nie mysle tylko chce doczekac tego jutrzejszego dnia ;) a co bedzie pozniej jak bede oczekiwac czy sie udalo czy nie - nie chce myslec. Tez mi sie wydawalo,ze to tak daleki okres ze sie nie doczekam,ze cos nie wypali itd,ale szczerze zlecialo blyskawicznie. W Lodzi mam klinike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? ja w aptece dostałam falvit mama tylko nie wiem czy dodatkowo brać kwas foliowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się tylko domyślać co czujesz, bo ja już wariuję, a gdzie tam jeszcze :) A obawy, że coś nie wypali mam ciągle.. Teraz najbardziej martwię się o ten okres, bo niektóre dziewczyny nie miały po tych tabletkach kilka miesięcy nawet. Oczywiście są to skrajne przypadki, ale jakoś mój organizm nigdy ze mną nie współpracuje :) A tak się już nastawiłam na październik, że opóźnienie choćby o miesiąc będzie psychiczną katorgą. A Tobie lekarz mówił coś o tym jakie masz szanse? Trzymam kciuki mocno! Na czas oczekiwania żyję historiami innych kobiet starających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia 27 ja biorę witaminy firmy olimp, dla kobiet, ale nie pamiętam nazwy i biorę kwas foliowy dodatkowo. Nie gromadzi się w organizmie, więc chyba nie przedawkuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
maadzia27 ja biore Mammaaktiv i jest tam kwas foliowy, w wiekszosci witamin dla koiet bedacych lub planujacych ciaze jest juz kwas foliowy - najlepiej sobie przeczytaj spis witamin ,masz na ulotce lub na odwrocie opakowania :) Mnie lekarz polecal MmaDha ale to kosztuje dobre 50 zl i znalazlam jakis zamiennik,gdyby sie nie kupowalo innych drogich lekow to ok ,ale tutaj dosc wydatek i jeszce takie drogie wit. mondom89 na szczescie nie mowil mi o zadnych szansach bo mogloby mnie to jeszcze bardziej zdolowac :D a tak to zyje w niewiedzy i z nadzieja. Tez tak mialam dopoki nie doszlam do swojego procesu wczytywalam sie tu w innych dziewczyn opisy i wypytywalam o wszystko :) o 14 musze zadzwonic do kliniki na ktora jutro co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M rozumiem Cię, ja jednak zawsze muszę wiedzieć wszystko od a do z ;) Teraz siedzę i myślę czy to dużo czy mało, ale wiedzieć musiałam! 14:00 już za niedługo :) Jutro masz wielki dzień, a potem 12 dni wyczekiwania :) Ja sobie powiedziałam, że spróbuję te 12 dni celebrować jakbym była w ciąży, chociaż pewnie nerwy mnie zjedzą i będą nici z mojego spokojnego, błogiego wyczekiwania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Oooo i wkoncu nastepna jakas dobra wiadomosc- gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Gratulacje.Dziewczyny co robic w wrzesniu mam miec zabieg in vitro lekarz powiedzial zebym w polowie sierpnia przyjechala ale akurat bede miec okras i niewiem czy jechac przed tym okresem czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Marta86100 widzisz nie zawsze sikaniec pokazuje prawde... CIESZYMY SIE BARDZO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta beta bardzo niska i niestety nie świadczy o ciazy w przypadku blastocysty i 10 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
O 11 w klinice ;) takze jak bede po wszystkim to napisze jak sie czuje i co to tam wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
To tez pisz ;) Trzeba wzajemnie sie wspierac, wkoncu my tutaj rozumiemy sie najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Dziewczyny co robic w wrzesniu mam miec zabieg in vitro lekarz powiedzial zebym w polowie sierpnia przyjechala ale akurat bede miec okras i niewiem czy jechac przed tym okresem czy po? Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×