Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

pik89 jak mogłaś mi to zrobić? ;) a ja myślałam że ze mnie taka ciotka malinowa:( i że mam słaby próg bólu,kurcze tutaj tzn w Danii chyba ta cała procedura wygląda inaczej skoro w polsce usypiają,tutaj niestety nie :( Dania ogólnie słynie z tego że bardzo ostrożnie z jakimikolwiek lekami,dali mi tylko jakąś znikomą dawkę morfiny która po 2 minutach przestała działać i wszystko na żywca:( więc właściwie czułam dokładnie jak mi tam grzebią ,przede mną dziewczyna osłabła i wywieźli ją z sali na łóżku podłączoną pod kroplówkę więc już czułam co się święci ;) na szczęście wyszłam o własnych siłach starałam się być dzielna ;) tak jak mówisz teraz już tylko czekanie.Gośćnatka za Ciebie także trzymamy kciuki zwłaszcza że jesteś na tym samym etapie ;) myślmy pozytywnie zero stresu tylko spokój nas może uratować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak właśnie wyczytałam w polsce punkcję wykonuje się pod narkozą w Danii niestety nie :( co za kraj sadystów!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Ksenia, nie wiedziałam, że miałaś na żywca! Masakra! Ja spałam, ale potem było gorzej ;p Ale teraz już z górki ;) Natka trzymam kciuki również za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
Dziewczyny u mnie w 5 dniu po crio transferze plamienie. bol brzucha wiec no spa i czekam. mam nadzieje ze nie jest to zblizajacy sie okres... stres mega. mialyscie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla gratuluję takich dużych dziewczynek :D ale Ci zazdroszczę, że już masz bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita sama sobie zazdroszczę :) Już mi jest tak ciężko ,że nie mogę doczekać się stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolusia nie mogę nic powiedzieć na ten temat bo jestem jeszcze przed ale z tego co czzytałam to u niektórych staraczek to całkiem normalne takie plamienie nic się nie martw i myśl pozytywnie głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia17
To ja jako gość do Dolusi niezalogowałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
No też słyszałam że może być albo w prawo albo w lewo... Oj dziewczyny... Zanim te skarby przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola to duże juz Twoje dziewczyny :) a który to już tydzień? :) ja narazie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, dziś 28+6 :) Jestem w szoku ,że tak ładnie rosną bo w pojedynczej ciąży córka w 29+1 ważyła 1080g a tu dwie takie Kokoszki :D A jak się czujesz? Jak Twoja córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Ola, fajnie od Twoje dziewczyny tak rosną można powiedzieć że jak na drożdżach ;)tylko Tobie już pewnie ciężko z takim pokaznym brzuszkiem się poruszać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
No to faktycznie spora różnica między Twoja pierwsza córeczka :) ja dziś miałam usg i mała waży 2920. Juz nie mogę się jej doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dziękujemy :) Kasiu, nie dziwię Ci się, że chcesz mieć córcię po drugiej stronie brzuszka , jeszcze chwilka, dosłownie i będzieie się przytulały a ja już ledwo żyję, jest mi mega ciężko z brzuszyskiem, mąż na szczęście dużo pomaga , najważniejsze aby Kokoszki były duże i zdrowe, jeszcze z 6-7 tygodni muszę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNatka
Witam , Czy moze miała któraś transfer 2 dniowego zarodka ? Przyjął się? Jutro mam mieć transfer , a wczoraj pobranie komórek. Pik89, Ksenia17 co u was ? Już lepiej się czujecie po punkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
MamaOla pięknie rosną Twoje skarby, a swoje zrzucisz jak już będą na świecie, a będziesz miala co robić ;) Natka ja miałam taki transfer i nie powiódł się, ale nie ma reguły. Jeśli komuś się nie udało to komuś innemu musi;) Ja nie jestem po punkcji. Wczoraj miałam transfer 5 dniowego mrozaczka. Na razie zachowuje zimna glowe i staram sie o tym nie myslec ;) a kiedy Ty masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
MamaOla pięknie rosną Twoje skarby, a swoje zrzucisz jak już będą na świecie, a będziesz miala co robić ;) Natka ja miałam taki transfer i nie powiódł się, ale nie ma reguły. Jeśli komuś się nie udało to komuś innemu musi;) Ja nie jestem po punkcji. Wczoraj miałam transfer 5 dniowego mrozaczka. Na razie zachowuje zimna glowe i staram sie o tym nie myslec ;) a kiedy Ty masz transfer? Ksenia daj znać jak poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
MamaOla pięknie Twoje Skarby rosną, a Ty zrzucisz swoje jak już będą na świecie ;) Będziesz miala co robic ;) Natka ja miałam transfer dwudniowego zarodka i niestety się nie powiódł, ale nie za reguły :) jeśli komuś się nie udało to komuś innemu musi;) równowaga musi być zachowana ;)ja nie mialam punkcji teraz. Wczoraj miałam transfer 5 dniowego mrozaczka. Na razie zachowuje zimna głowe i staram się o tym nie myśleć ;) Ksenia daj znać jak poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
O jaaaa przepraszam dziewczynki za zaśmiecenie forum! Telefon mi się zawiesil i dodalam kilka razy :p chyba nikomu nie umknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
GośćNatka ja miałam transfer dwudniowego zarodka (w sumie dwóch zarodkow) i jestem w 20 tyg ciąży :) udało się za pierwszym razem :) trzymam kciuki dziewczyny za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 10 tygodniu ciąży nie mogę edytować wpisu poprzedniego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja już po:) więc z 11 pobranych zapłodniły się 4 podali 1 i teraz czekanie ;) nurtuje mnie tylko jedno pytanie dziewczyny uświadomcie mnie proszę kiedy wiadomo że transfer się nie powiódł bo ja tu czegoś nie kumam :( czy dopiero w chwili robienia testu z krwi za około 2 tygodnie czy jak,może to strasznie banalne pytanie aczkolwiek kto pyta nie błądzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Ksenia trzymam kciuki! Tak dopiero za 2 tygodnie jak zrobisz betę z krwi to możesz powiedzieć na 100% że się powiodło lub nie. Lekarz wyznaczył Ci dzień testu? Ja mam na 30.11. aczkolwiek dziewczyny robią często wcześniej i już coś wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bo się zastanawiałam jak dla mnie termin transfer się nie powiódł kojarzy się z tym że podczas podawania coś poszło nie tak i odrazu wiadomo ale teraz już wszystko wiem ;) Pik ja mam wyznaczone testowanie na 02.12 Ty będziesz wiedziała troszkę wcześniej więc trzymam mocno kciuki za Ciebie no i za siebie ;) dawaj znaki w między czasie jak tam samopoczucie i nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziewczynki trzymam kciuki za wasze transfery oby wszystko poszło po waszej myśli :) Olu nie dziwie się ze jest Ci ciężko z dwoma szkrabami bo ja to już też ledwo daje rade. Przekrecenie się z boku na bok w nocy to czasami wyczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Ksenia dzięki i wzajemnie ;) A ktoś Ci powiedział, że transfer się nie powiódł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Kasia dzięki! Tobie szczęśliwego rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×