Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gośćnatka
Jeszcze to tak na zimno , dopiero sie będę cieszyć po becie ;) . Możliwe ze leki mogą zafałszować wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscnatka super informacja teraz trzymamy kciuki za bete al e bedzie dobrze :) cieszę sie bardzo!!!:) czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćnatka super wieści!!! :) będzie gitara jak już nawet bladziutka druga kreseczka wyszła to super :) u mnie dalej nic się nie dzieje poza tym że okropnie bolą piersi aczkolwiek jak dla mnie to nie znak ponieważ mnie zawsze bolą piersi przed jakieś 2 tygodnie przed @ mimo to mam nadzieję że brak znaków to też znaki ;) pik za Ciebie też trzymam mocno kciuki na pewno też będzie git :) jeszcze tylko kilka dni i rozwieją się nasze wszystkie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i gośćnatka z tego co kiedyś słyszałam gdzieś przeczytałam to wynik testu jedynie może sfałszować zastrzyk ovitrelle natomiast możesz śmiało to wykluczyć ponieważ niemożliwością jest by aż tak długo się utrzymywał w organiźmie :) także możesz chyba już zacząć się cieszyć :) ale fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość natka
Nie dziękuje dziewczyny , żeby nie zapeszyć , ale sie po cichu już cieszę , tyle czasu czekałam na pozytywny test ;) Ksenia kiedy testujesz ? Jak nie masz objawów to tez dobrze ;) mi praktycznie nic nie dolega , oprócz bezsenności budzę w nocy i klapa ze spaniem i czasem podbrzusze . Zobaczycie będzie dobrze , trzeba być dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia 17
goscnatka ja testuje w środę i chyba nie odważę sie zrobic wczesniej sikańca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj mialam transfer 5 dniowej blastocysty dzis kuje mnie cos jakby w jajnikach jakby w brzuchu nie wiem co to moze byc...to moj 2 transfer, 1 mialam z mrozaczka a teraz normalnie nie mrozony i jakos tak dziwnie sie czuje nie wiem czy to dobry czy zly objaw to klucie...pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
AgataP spokojnie. To pewnie po punkcji te kłucia i bóle. Mi prawie dwa tygodnie po punkcji coś dolegało. Dziewczynki jutro beta... piersi bolą bardziej i od wczoraj czuję gulę w gardle. Jak to nie ciąża to chyba tylko choroba psychiczna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Pik , będę trzymać kciuki za pozytywna betę ! ;) tylko jeden dzień i sie dowiesz , ja mam we wtorek i czwartek pobranie krwi . Gość mam 30 lat , w styczniu 31 Ksenia normalnie bym nie zrobila testu ,mąż mnie namówił ;) chciałam w poniedziałek zrobić . Dzisiaj z rana powtórzyłam test i kreseczka jest trochę ciemniejsza :) Ale u nas paskudna pogoda 0.0 a mieliśmy na miasto jechać i sobie pochodzić potem na jarmark , metro darmowe jest :D dzisiaj i jutro , ale chyba nic z tego nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Natka dzięki za kciuki ;) u mnie odwrotnie jest. Mąż cały czas mowi zeby wytrzymac do poniedzialku. Ja chcialam dzisiaj zrobic juz sikanca, ale mi zabronil :p My dzisiaj cały dzień odpoczywamy a jutro sądny dzień. Jadę po kopertę z wynikiem osobiście i chyba pójdę ją otworzyć do auta, żeby scen nie zrobić ;p Ależ będą emocje.. oby tylko pozytywne! Cieszę się z Twojej ciemnej kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) muszę się pochwalić bo nie wytrzymam ;) postanowiłam więc zrobić dziś sikańca i zrobiłam :) nawet dwa :) są piękne dwie kreseczki :)))) to chyba jakiś cud :) okazuje się że brak znaków to też jednak jakieś znaki :) oczywiście 100 % pewności da mi środowa beta aczkolwiek już jesteśmy z mężem przeszczęśliwi uśmiech nam z twarzy nie znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia, Natka gratuluję ale super :D Najpiękniejsze uczucie na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia 17
Dziekuje evitaz to prawda niesamowite uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Ksenia ! Wilekie gratulacje ! Ale super teraz czekamy na pik ;) Który dzisiaj masz dzień po transferze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Ksenia gratulacje!! :) Fantastyczna wiadomość:) Haha miałam testować pierwsza i będę ostatnia :) Jeszcze raz gratulacje dziewczynki ;) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaewela
Ksenia ,Natalka super gratuluje nareszcie dobre wiadomosci. Pik czekamy z Toba na jutrzejszy dzien. Niech bety rosna w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziewczyny gratuluję Wam ;) Pik a za Ciebie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! Dziewczyny ale super nowiny! Gratuluję Wam :) xxxxxx Pik trzymamy kciuki :) xxxxxxxx Kasia jak się czujesz? xxxxxxxxx Iza jak macierzyństwo? Jak się goi rana po cc? Często wstajesz w nocy? xxxxxx U nas wszystko w porządku, wyleguję się w lóżku większość dnia bo wszystko mnie boli i nie mogę doczekać się stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny teraz tylko kciuki żeby fasolka się rozwijała zdrowo :) i żebyśmy wszystkie w końcu zostały upragnionymi mamami :) Pik trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola u mnie jutro termin i nadal cisza. Dziś w nocy się trochę zestresowalam bo mała była strasznie rozbrykana, bardziej niż zwykle. Ale na szczęście wszystko wróciło do normy. Jutro jadę na wizytę, jeśli do piątku nic nie ruszy to kładę się na szpital i indukcja, choć mam nadzieje ze samo pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Pik czekamy z niecierpliwoscią na ciebie ;) Ksenia jak się czujesz ? U mńie nadal żadnych zmian , tylko podbrzusze jak dużo chodzę , a wieczorem doszło "bulgotanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka u mnie dalej nic dziś znów test powtarzałam bo dla mnie to jest niewiarygodne wciąż :) krechy nie znikają :) czekam teraz z niecierpliwością do środy by beta okazała się ładna i zacznę się cieszyć jeszcze bardziej :) pytałaś wcześniej który to mój dzień po transferze dziś jest 12dpt .Pik czekamy z niecierpliwością na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
U mnie Lekarz powiedział ze do 4 grudnia max dłużej nie może mnie trzymać niestety i bardzo się boje tego wymuszania, mam nadzieje ze do piątku córcia sama będzie chciała wyjść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Ksenia , ja też nie mogę uwierzyć jeszcze i się nie cieszę jak powinnam , jutro mam betę , żeby tylko dobrze przyrastała . :D test też wczoraj zrobiłam żeby potwoerdzić, że krzyżyk nie znika , ale był :) i troszkę ciemniejszy niż w sobotę . Późno ci każą robić betę , ja mam jutro 12 dpt , miałaś wcześniej transfer ode mnie , albo zarodek starszy ;) Dziewczyny macie moze fb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Ksenia, Natka gratulacje, super wieści :) teraz trzymam kciuki za Wasze bety oby elegancko przerastały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Dziewczyny.. szalony dzien ! Beta 404!! Nie moge wciaz uwierzyc!:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Pik super!!!!! ;) w głębi duszy wiedziałam że Ci się udało :D macie dziewczyny prezent na Mikołajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×