Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

MM jak sie cieszę jakie cudowne wiadomości gratuluje !!! Nareszcie jakies dobre informacje:) teraz same cudowne chwile przed Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
MM gratulacje!!!!Tylko wiecej takich dobrych wiadomosci;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM gratuluję :D strasznie się ciesze :) teraz cudowny czas przed Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MM
Dziekuje dziewczyny :) a jednak moje sledziowe zachcianki nie byly nie znaczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Gosc MM gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMarta
Czy wiecie moze kiedy jest najlepiej zrobic histeroskopie w czasie cyklu miesiaczkowego? Boje sie ze u mnie wypadnie to badanie na ostatni dzien miesiaczki bo juz badanie to mam zaplanowane a okres moze mi sie opoznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscMM Gratulacje:) GoscMarta Mialam dwie histero i zawsze i wszedzie prawidlowo (bo niektorzy lekarze robia pozniej) powinna byc wykonana miedzy 8-12 dc. Jesli @ naprawde ci sie spozni to od razu pierwszego dnia zadzwon i o tym powiedz powinni przesunac termin. Ja raz tak mialam i mi przesuneli na kilka dni pozniej. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwe mamusie, i przyszłe mamusie pozwolcie tej mamie cieszyc sie zyciem synka, ktory umiera. Prosze o sms za 2,46 brutto lub wsparcie dowolna kwotą. 26% sumy jest juz zebrane. Z góry wszystkim szczesliwym mamom dziekuje, za każdy gest dobrej woli https://www.siepomaga.pl/emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie dziewczyny. Podczytywalam was od jakiegos czasu jeśli miałam chwile. Cieszylam sie z powodzen i stresowalam się razem z wami. Wszystkim staraczkom życzę aby w przyszlosci tulily swoje upragnione kruszynki!:-) i więcej takich osób jak Mamaola! Każdego wspiera dobra radą. Nie ukrywam sledzilam jej wątek. Nie wiem czy Mamaola juz bawi czy jeszcze się toczy :-) ale życzę wszystkiego co najlepsze. NIE PODDAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY BO WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa9999
Witaj cie dziewczyny, Jestem nowa ,chcialabym dolaczyc do was. Od jakiegos czasu czytam forum,ale nie pisala ....ciezko tak o swoim ,jestem juz po 2 poronieniach i po 2 nie udanych probach in vitro , ale widze ze samemu jednak ciezko to znosic,potrzebne wsparcie. Teraz jestem 7dpt :) i trzymam kczuki za nas wszystkich Kochanie i za nasze kruszynki :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Aleksa9999 trzymam mocno kciuki faktycznie samemu jest cieżko mi bardzo takie forum pomogło bo dobrze jest sie wyżalić komuś. A co u Was jest problemem jesli moge spytać? Coś wiecie czy raczej niewyjaśnione ? Gośćmm co u Ciebie ? Bardzo sie cieszę z Twojego wyniku masz juz ustalony termin usg? Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Aleksa9999 ja rowniez na poczatku tylko podczytywalam co inne kobietki pisza i potem postanowilam dolaczyc do forum bo rzeczywiscie fajnie jest wymienic sie doswiadczeniami i zapytac sie o cos czegos sie nie wie. Ja w srode bede miala histeroskopie a przed nia omowimy z lekarzem wyniki genow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa9999
Dziękuję dziewczynki , Tak naprawda caly czas podziwiam takich kobiet-staraczek przez co wszystko przechodzimy ile starań,badan,wizytow u lekarzej,hormony,Łęki.... Czasami tracimy , sie załamujem ,dołujemy.... ale nabieramy power zeby walczyc dalej,żeby tylko zobaczyć pożądane II kreseczki,żeby pierwsze zdjęcie swojej kruszynki otrzymać i usłyszeć od lekarza ze z ciążą ok ,no i urodzić zdrowego dzidziuśia,czego nam wszystkim zycze!!!!cierpliwośći i śmiało do przadu :) Anusia1985 z mężem staramy sie od 7 lat o dziecko ,bylam zdrową kobietą 10 łat wcześniej miałam naturalna ciążą i poród ,a w 2009 jak los chcial zaszłam w ciążę okazało się ze poza maciczna :( -wycięto mi jajowod ,po pół roku naturalna ciąża-poronila w 9tc,kolejne pół roku ciąża poza macica-kolejny jajowod wycięty Dlatego decyzja,tylko in vitro!!!! 2013 pierwsze podejście -wyprodukowane tylko 2 pęcherzyki ,nie przezyli :( 2014- drugie podejście ICSI ,zaszła w ciążę ,ale poronila okolo 12 tc ,taka moja historia Gość Marta dziękuję ,potrzebnie się trzymac razem i wspierać się nawzajem,zycze cie powodzenia Gość MM Gratulacje :)))) Pozdrawiam cieplutko was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Trzymam kciuki. Ja narazie mam odpoczynek od wszystkiego zobaczymy co przyniesie los. Moze spróbujemy jeszcze kiedys. Narazie finansowo lipa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciaewcia nie ma sie co dziwic koszty sa wielkie, a wiadomo kazdy tez zyje musi cos zjesc, wyjsc jakos sie ubrac wiec nie wszystko na raz sie zawsze da, ale przyjdzie i Wasz czas ! :) Ja dzisiaj mam 5tc i 2d :) stresuje sie i czekam do wizyty u dr - dopiero 23.03. Tak bym chciala powiedziec juz jakiejs kolezance, ale z drugiej strony martwie sie ,ze na tej wizycie bedzie cos nie tak i za szybko sie pochwale.Wy kiedy mowilyscie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gošć MM jak była refundacja ro chociaz nie placilam za zabiegi i wizyty a teraz to lipa. Ja mowila. Koleżankom od razu bo wiedzialy ze jestem po zabiegu ale po drugim usg okazało sie ze ciæża obumarła zarodwk przestał się rozwijac ciezko bylo ale wlasnie kolezanki trzymaly mnie na duchu. Nie warto trzymac wszystkiego w glowie bo jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, 2 lata starań, 3 inseminacje -1 udana -ciąża pozamaciczna :-( brak lewego jajowodu, 23 - zaczynam zastrzyki -pierwsze invitro- nie moge się doczekać ! wiem że będzie ciężko, ale MUSI być w końcu lepiej! jestem mega pozytywnie nastawiona bo chyba to najważniejsze :-) kobietki jestem "zielona" w tym temacie jakieś rady ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, 2 lata starań, 3 inseminacje -1 udana -ciąża pozamaciczna :-( brak lewego jajowodu, 23 - zaczynam zastrzyki -pierwsze invitro- nie moge się doczekać ! wiem że będzie ciężko, ale MUSI być w końcu lepiej! jestem mega pozytywnie nastawiona bo chyba to najważniejsze :-) kobietki jestem "zielona" w tym temacie jakieś rady ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem po drugim transferze dwóch zarodków. Dziś jest 11 dzień po transferze, zrobiłam dziś betę, która wyszła 87.5, w środę powtórzę jeszcze badanie, ale chciałam zapytać, czy to może już oznaczać ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzkagwiazda12
Olusja. Beta powyżej 5 oznacza ciążę. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takie mam pytanie czy któraś próbowała u bioenergoterapełtów jakies zabiegi, troche czytałam na ten temat i czy wogóle cos to daje waszym zdaniem co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zauważyłam na aplikatorze od Luteiny kolor jasno brązowy. Dodam, że to mój 12 dot i wczorajsza beta wyszła 87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Olusia czasami to normalne. Obserwuj się zobaczysz jak bedzie dalej. Nie masz plamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamień żadnych nie miałam. Pokusilam się o zrobienie znów bety. Wczoraj wynosiła 87,a dziś 101. Wiem, że za szybko poszłam powtórzyć, ale chciałam chociaż sprawdzić czy cokolwiek urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Juz jestem po histeroskopii. Dzisiaj lekarka mi powiedziala ze mam za duzo przeciwcial i to moze byc przyczyna slabych zarodkow. Do tego lekarze podejrzewaja ze moge miec zakrzepice krwi i to moze genetycznie byc. Jeszcze musza to sprawdzic. Czy ktoras z Was zmagala sie z takimi problemami jak za duza ilosc przeciwcial izakrzepisa krwi? I jak to u Was wygladalo jesli chodzi o in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×